اعلام قیمت‌های جدید راهکارها و خدمات تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، قیمت‌های جدید و به‌روز‌شده راهکارها و خدمات این مجموعه دانش‌بنیان شامل فضای کار تیم‌یار و نرم‌افزار ERP برای ارایه به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای کشور اعلام شده و در وبسایت تیم‌یار قرار گرفته است.

 

قیمت های جدید تیم یار

 

با توجه به تاکید همیشگی تیم‌یار بر حمایت از کسب‌‌وکارهای ایرانی نرخ‌های جدید اعلامی از سوی این مجموعه متناسب با نوسانات بازار، درصد تورم، افزایش هزینه‌های عمومی در سال نو تعیین شده است. قیمت‌های جدید تیم‌یار با توجه به نیاز کسب‌کارهای ایرانی به یک محصول جامع و یکپارچه در نظر گرفته شده و تلاش بر‌ آن بوده که قیمت‌ نهایی محصولات تیم‌یار در سبد هزینه‌های سازمان‌ها سنگینی نکند. قیمتی که کسب‌‌وکارهای داخلی بتوانند یک فضای کار دیجیتالِ مبتنی بر ERP را با پرداخت هزینه‌ای معقول و به‌صرفه تهیه و برای رشد و توسعه کسب‌وکارشان استفاده کنند.

نرم‌افزار فضای کار تیم‌یار نخستین فضای کار دیجیتال کشور است که به پشتوانه ERP قدرتمند تمام ایرانی خود، بیش از ۳۰ ماژول، ۵۰ راهکار تخصصی و ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم را در اختیار کسب‌وکارهای کشور قرار می‌دهد. این راهکار نرم‌افزاری زیرساخت‌های یک سازمان تمام دیجیتال را برای کسب‌وکارهای ایرانی فراهم می‌کند. نرم‌افزاری که با تمام فرایندهای سازمان‌های ایرانی هم‌سو است و امکان توسعه با توجه به فرایندهای خاص هر کسب‌وکار را نیز در خود دارد.

 

قیمت‌های جدید تیم‌یار

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}