شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم افزار تیم‌یار

 1. شرایط عمومی
  1. انتقال حق امتیاز کاربری نرم ­افزار تیم‌یار طبق ماده 10 قانون مدنی جمهوری­ اسلامی ­ایران منعقد گردیده و تابع آثار اختصاصی عقود معین نخواهدبود.
  2. اعطای حق استفاده از امتیاز کاربری نرم ­افزار تیم‌یار به منزله علم و آگاهی کامل استفاده ­کننده به محتوا و پذیرش شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم‌افزار تیم‌یار منتقل شده، می‌باشد. بدین معنا که هنگام امضاء شرایط نامه، استفاده ­کننده شرایط را پذیرفته و امضاء می‌نماید و اظهار بی‌اطلاعی از امکانات موجود نرم ­افزار در آینده مسئولیتی را برای شرکت تیم‌یار­کیش در بر نخواهدداشت. (استفاده کننده در بروز رسانی نسخه های جدید مختار است)
  3. حق استفاده از امتیاز کاربری نرم افزار تیم‌یار مجوزی به عنوان حق استفاده از یک نسخه از نرم افزار برای فقط یک بِرند کسب‌وکار (شرکت، موسسه، سازمان و...) با دوره نامحدود است، که در سرور یا کامپیوتر با تعداد کاربر و نوع تیم‌یار معین شده در سفارش فروش، نصب خواهد شد و باعث ایجاد حق انتفاع نسبت به یک نسخه از نرم افزار تحت اختیار استفاده کننده که با فاکتور انتقال قابلیت احراز دارد، می باشد.
  4. استفاده کننده اذعان می دارد که دموی تیم‌یار به صورت برخط (آنلاین) بدون محدودیت به رویت کامل وی رسیده است و ایشان نسبت به امکانات و قابلیت های موجود تیم‌یار کاملا آگاه است. (دموی تیم‌یار همان نسخه اصلی نرم­ افزار تیم ­یار است.)
  5. نرم­ افزار موضوع شرایط نامه تحت لیسانس تیم‌یار به منتقل‌الیه ارایه شده و در صورتی که در زیرساخت سرور و شبکه از سایر نرم­ افزارهای دیگر (مانند: ویندوز، آنتی ویروس و ... که تامین آن در داخل کشور به صورت رسمی امکان­پذیر نیست) استفاده شده ­باشد مسئولیت عملکرد سیستم و منقضی شدن (Expire) یا از کارافتادگی تمام یا قسمتی از اجزای متشکل و همچنین رفع اشکال­ های (Bug) احتمالی به‌ عهده استفاده­ کننده ­است؛ هر نسخه تیم‌یار با توجه به تعداد کاربر همزمان در سفارش یا پیش فاکتور مشخص و ارائه میشود. استقرار، آموزش، پشتیبانی، توسعه و تغییرات شکلی یا محتوایی و توسعه گزارشات شامل واگذاری امتیاز نرم ­افزار تیم‌یار نمی‌گردد. موارد مذکور به درخواست استفاده ­کننده، طی قرارداد مستقل انجام خواهد گرفت. امضاء این شرایط‌ نامه مبین انتقال امتیاز کاربری نرم افزار ERP تیم‌یار بوده و موجب ایجاد هیچگونه مسئولیتی (به استثناء رفع باگ) برای انتقال دهنده نمی‌باشد.
  6. آخرین گواهی نامه های امنیتی و غیر امنیتی تیم یار اخذ شده از مراکز ذیصلاح در سایت teamyar.com بروز رسانی میگردد. لذا تعهد تیم یار در حوزه های تایید شده فقط تا نسخه اعلام شده از سوی سازمان تایید کننده می‌باشد و نسخه های بعدی به صورت آزمایشی (بتا) ارائه می‌گردد، مشتری (استفاده کننده) مختار به بروزرسانی تیم یار به نسخه آزمایشی و تأییده نشده می‌باشد. کلیه مسئولیت های خطاهای احتمالی نسخه بتا (آزمایشی) به عهده مشتری می باشد و در صورت استفاده از این نسخه ها هیچگونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت و نسبت به این مهم علم و اطلاع کافی دارد.
 2. تحویل تیم‌یار
  1.  پس از اعلام وصول پیش دریافت و اسناد مالی سفارش از سوی شرکت تیم‌یار­کیش، یک نسخه نرم ­افزار ERPتیم‌یار با مشخصات درج شده در سفارش به همراه راهنمای نصب و کاربری (موجود در سایت teamyar.com) و کلید نصب با ارسال به پست الکترونیکی استفاده کننده مجوز کاربری تحویل می‌گردد. امضای سفارش و شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم ­افزار تیم‌یار که پیوست لاینفک آن است، به منزله تحویل قطعی نرم‌افزار می‌باشد. نسخه­ های آتی تیم‌یار به صورت برخط (آنلاین) بروزرسانی خواهد شد.
 3. امکانات و قابلیت­ های تیم‌یار
  1. نرم افزار تیم‌یار که مشخصات آن در سفارش انتقال درج شده، کلیه ماژول ­ها، امکانات، قابلیت‌­ها و جزئیات فنی در سایت teamyar.com مشخص و بروزرسانی می­گردد.
  2. کلیه اطلاعات (در بانک اطلاعاتی) موجود تیم‌یار در صورت ارتقاء و به روز رسانی بدون خطا و اشکال انجام ­خواهد شد.
 4. گارانتی (ضمانت) ERPتیم‌یار
  نرم­ افزار تیم‌یار در قبال خطای برنامه‌نویسی گارانتی می­باشد و تیم‌یار پس از اعلام کتبی خریدار جهت عیب­ یابی یا پاسخگویی به صورت رایگان اقدام به رفع ایراد می­ نماید. (نسخه ارائه شده پس از رفع اشکال می­تواند نسخه بتا باشد که بروزرسانی آن در اختیار خریدار است.)
  1. توضیح: منظور از خطای برنامه‌نویسی خطایی است که بر روی یک سیستم سالم عاری از هرگونه ویروس و تداخل با سایر نرم ­افزارها و یا مشکلات سخت­ افزاری ، نمایان و حادث باشد که تشخیص آن به عهده کارشناسان تیم‌یار می‌باشد.
  2. توضیح: عدم تطابق نرم ­افزار با نیازهای استفاده ­کننده و مشکلات به وجود آمده ناشی از کاربرد اشتباه، توسط کاربران و اشکالات ناشی از محیط اجرائی مانند سخت­ افزار، شبکه و سیستم ­عامل (اشکالات اجرائی) به عنوان خطای برنامه‌نویسی تلقی نمی‌گردد.
  3. توضیح: اعلام خطای برنامه‌نویسی می­ بایست از طریق سامانه «باشگاه ­مشتریان club.teamyar.com» اطلاع داده شود، کلیه فرآیند اعلام خطا، بررسی، اعلام ­نظر و رفع اشکال کاملاً برخط (آنلاین) می‌باشد.
 5. مسئولیت­ ها و تعهدات استفاده­ کننده
  1. استفاده ­کننده می‌بایست تمامی تعهدات مالی خود را مطابق با شرایط پرداخت (تسویه) نماید .درصورت عدم پرداخت به موقع، شرکت تیم‌یار­کیش می­تواند پس از 7 روز از عدم ایفای تعهدات استفاده­ کننده، مجوز استفاده از تیم‌یار را ابطال و استفاده از آن را برای استفاده ­کننده متوقف نماید. کلیه عواقب ناشی از بی‌تعهدی استفاده­ کننده به عهده ایشان می‌باشد.
  2. مسئولیت تهیه و نگهداری نسخه پشتیبان (Backup) از اطلاعات و بانک‌های اطلاعات(Data Base) برعهده استفاده کننده بوده و شرکت تیم‌یار­کیش مسئولیتی در قبال تهیه نسخه پشتیبان (Backup) و بازیابی اطلاعات ندارد و نخواهد داشت.
  3. مسئولیت تهیه و نگهداری از هاست و دامنه بر عهده منتقل‌الیه بوده و شرکت تیم‌یار­کیش هیچ­گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و نخواهد داشت.
  4. مسئولیت مشکلات ناشی از حوادثی نظیر قطع برق و اشکالات سخت­ افزاری، اختلالات ناشی از ویروس، تخریب پرونده ­های اطلاعاتی توسط کاربران نرم­ افزار و یا سایر نرم ­افزارها به عهده استفاده­ کننده است. در عین حال تیم‌یار نهایت تلاش و مساعدت لازم جهت جبران مشکلات را با توافقی مستقل به عمل خواهدآورد.
  5. به دلیل اینکه قفل نرم­ افزاری"تیم‌یار" از طریق اینترنت کنترل می‌شود، استفاده­ کننده متعهد است که ارتباط سرورهایی که نرم‌افزار "تیم‌یار" روی آن نصب شده با اینترنت را به طور روزانه در ساعاتی مشخص (بین 24 نیمه­ شب تا 6 صبح روز بعد) برقرار نماید. درصورت قطع ارتباط اینترنت به هر روشی توسط منتقل‌الیه، پشتیبانی تیم‌یار توانایی دریافت اطلاعات خطایی و باگ را نخواهدداشت.
  6. استفاده­ کننده متعهد است با توجه به اینکه دسترسی کاربری در سطح "مدیر سیستم" یا ""Admin را در اختیار دارد، مسئولیت حفظ و نگهداری رمزورود به سیستم بر عهده ایشان بوده و شرکت تیم‌یار­کیش مسئولیتی در این خصوص ندارد.
  7. استفاده­ کننده متعهد است که کلیه اطلاعات سازمانی، فرآیندی و نیز اطلاعات تخصصی و فنی مربوط به تیم‌یار را امانت، تلقی و مطابق شرایط رازداری تجاری و امانت قانونی عمل نمایند.
  8. منتقل‌الیه حق استخدام (همکاری از هر نوع) هیچ ­یک از کارکنان فعلی و سابق تیم‌یار را تحت هر عنوان بدون اخذ مجوز کتبی از مدیرعامل وقت شرکت تیم‌یار­کیش ندارد. ضمانت اجرای این بند تعیین وجه التزام به مبلغ 25% از مبلغ کل قرارداد منعقده می باشد.
  9. استفاده ­کننده متعهد است بسترهای موردنیاز تیم‌یار را مطابق با پیوست دو، تهیه کرده، همچنین فردی متخصص و مسلط در حوزه نرم­ افزار ERP و سخت ­افزار را به عنوان نماینده فنی کارفرما (کارشناس فنی تیم‌یار) مطابق با شرایط پیوست دو، به طور دائم در مجموعه خود داشته و به تیم‌یار کتباً معرفی نماید. اخذ گواهینامه ­های کاربری تیم‌یار یکی از لازمه­ های احراز و تایید کارشناس فنی تیم‌یار است.
 6. حقوق مالکیت فکری و معنوی (کپی­رایت و Patent)
  1. حق ­الامتیاز (کپی­ رایت)، حق نشر، عرضه، اجراء، حق بهره ­برداری مادی و معنوی نرم ­افزار تیم ­یار تماماً متعلق به شرکت تیم‌یار­کیش می­باشد. نحوه تدوین و ارائه داده­ ها در محیط قابل پردازش نیز مشمول احکام نرم­ افزار خواهدبود.
  2. تحویل مستندات اصلی نرم­ افزار (Source Document)جزء تعهدات موضوع شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم افزار تیم‌یار نمی­باشد.
  3. منتقل‌الیه، کاربران، کارکنان و کلیه شرکت ها و عوامل وابسته به وی حق تکثیر، تغییر و برگردان مستندات اصلی (Source) و الگوبرداری از نرم ­افزار موضوع این شرایط نامه را نداشته و نخواهندداشت. در صورت تخلف از بند مذکور، شرکت تیم‌یار­کیش مخیر به اخذ رقم دو برابر ارزش روز کل نرم ­افزار و لیسانس (ارزش حق مالکیت و تولید تیم‌یار) از باب وجه التزام و یا اخذ میزان خسارت وارده پس از کارشناسی از باب تسبیب خواهدبود که با امضاء این شرایط نامه مورد پذیرش و تعهد مالک حق امتیاز کاربری قرار گرفته ­است.
  4. حق مالکیت فکری و معنوی نرم ­افزار "تیم‌یار" و کلیه حقوق مادی آن بر طبق "قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای" و "گواهی نامه تایید فنی نرم­ افزار از سازمان برنامه بودجه به شماره 205497" تماماً و بدون استثناء متعلق به شرکت تیم‌یار­کیش می‌باشد.
 7. سایر شرایط
  1. شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم­ افزار تیم‌یار، فقط با فاکتور انتقال حق استفاده از امتیاز کاربری (سفارش فروش) با مهر و امضا معتبر می‌باشد.
  2. شرکت تیم‌یار­کیش با توجه به تکنولوژی و روش­ های علمی استاندارد و حداکثر توان علمی خود برای توسعه تیم‌یار عمل می­ نماید.
  3. شرکت تیم‌یار­کیش نسبت به معرفی پیش ­نیازهای فنی جهت نصب و راه ­اندازی تیم‌یار به شرح پیوست اطلاع ­رسانی نموده ­است.
  4. منتقل‌الیه اجازه هیچ­گونه دستکاری، تغییر و بازبینی در مسیر نصب تیم‌یار بر روی سرور اصلی را ندارد. در صورت وقوع، شرکت تیم‌یار­کیش حق توقف مجوز استفاده از تیم‌یار استفاده­کننده را دارد.
  5. درصورت اعزام کارشناس به محل استفاده ­کننده هماهنگی و هزینه ایاب­ ذهاب، اقامت، خوراک و غیره به عهده منتقل‌الیه می‌باشد. به ‌عبارت دیگر هزینه پشتیبانی حضوری و مسئولیت اخذ بلیط، رزرواسیون هتل و غیره، کلا به عهده استفاده ­کننده است.
   • توضیح: امکانات فوق باید از حد متعارف کمتر نبوده و قبل از اعزام کارشناس مورد تایید شرکت قرار بگیرد.
  6. هزینه انجام خدمات پشتیبانی حضوری و غیرحضوری، به صورت ساعتی (تعرفه نظام صنفی رایانه­ ای) احتساب می­گردد،  مدت زمان پشتیبانی حضوری از زمان خروج کارشناس از دفاتر پشتیبانی (ساختمان‌ها) تیم‌یار آغاز و خاتمه آن با بازگشت ایشان به همان­ جا محاسبه  می­گردد.
  7. شرکت تیم‌یار­کیش مجاز است در صورت تشخیص وقوع کپی یا کرک شدن تیم‌یار، مجوز فعلی منتقل‌الیه را باطل و مجوز جدید برای استفاده­کننده صادر کرده و در اختیار وی قرار دهد.
  8. در صورتی که استفاده­ کننده قصد واگذاری نرم­ افزار موضوع انتقال را به شخص ثالث داشته ­باشد، ملزم به اطلاع کتبی و کسب اذن از شرکت تیم‌یار­کیش است. در غیر این صورت انتقال به ثالث نافذ نبوده و نیاز به اجازه شرکت ­تیم‌یار­کیش می­باشد. بدیهی است هیچ­گونه مسئولیتی در قبال استفاده­ کننده جدید بدون کسب اذن برای تیم‌یار وجود نداشته و حقوق قانونی تیم‌یار محفوظ و قابل رسیدگی می­باشد.
  9. استفاده ­کننده باید هرگونه تغییر آدرس و شماره تلفن خود را در اسرع وقت و نهایتاً ظرف مدت 7 روز از تاریخ تغییر به ‌صورت کتبی به اطلاع یکدیگر برسانند.
  10. از آنجایی که اکثر تنظیمات بخش­ های محاسباتی تیم‌یار، در اختیار منتقل‌الیه می‌باشد، شرکت تیم‌یار کیش در قبال هر نوع خطای محاسباتی در فرم‌ها و گزارشات تنظیم شده از سوی استفاده ­کننده از خود سلب مسئولیت می­نماید. در واقع منتقل‌الیه موظف به تاییدنهایی اعداد و نتیجه محاسبات مالی و عددی خود می‌باشد و شرکت تیم‌یار­کیش از این بابت هیچ­گونه مسئولیتی نخواهدداشت. هرگونه محاسبات عددی که حاصل مالی داشته باشد و محاسبه آن در هریک از بخش­ های نرم ­افزار صورت پذیرد (از قبیل محاسبات حقوق و دستمزد، صورت­حساب­ های مالی، محاسبات درآمدی و غیره ...) مسئولیت صحت ثبت و محاسبه اطلاعات آن به طور تام بر عهده منتقل‌الیه می‌باشد. تنها بررسی نتیجه محاسباتی که در سطح برنامه‌نویسی است به عهده شرکت تیم‌یار­کیش می ­باشد که تشخیص این نوع موارد بر عهده کارشناسان برنامه­نویسی تیم‌یار است.
  11. هر نوع توسعه و سفارشی ­سازی اختصاصی تیم‌یار با درخواست کتبی از سوی استفاده ­کننده و عقد قرارداد مستقل قابل اجرا و پیاده­ سازی می‌باشد.
  12. شرکت تیم‌یار­کیش مجاز به استفاده رایگان از نام و نشان تجاری منتقل‌الیه در رزومه کاری و تبلیغات خود می‌باشد.
  13. کلیه مکاتبات به شکل نامه الکترونیک (Email) و با آدرس پست­ الکترونیک رسمی دو شرکت و یا سامانه بین­ سازمانی «باشگاه مشتریان club.teamyar.com» بین طرفین رسمیت می­یابد و در حکم نامه کتبی اعتبار خواهدداشت و در غیر این­صورت هیچ­ یک از راه ­های ارتباط شفاهی حکم اجرایی برای طرفین نخواهدداشت.
  14. شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم ­افزار تیم‌یار بدون سفارش انتقال حق استفاده از امتیاز کاربری (فاکتور فروش) تایید و امضا شده از سوی طرفین هیچ اعتباری ندارد و غیرقابل اجرا می‌باشد.
  15. ·       توضیح: تنها پس از واریز اولین پرداختی، شرکت تیم‌یار­کیش اقدام به صدور فاکتور می‌نماید، بدیهی است اولین پرداخت به مثابه تائید توافق و متن شرایط نامه می­باشد.
  16. فقط صفحاتی که دارای امضای معتبر (و در صورت نیاز ممهور به مهر) باشد و مخدوش، خط­خورده یا دست‌نویس نباشد، دارای اعتبار می‌باشد. ( به جز شماره و تاریخ سفارش فروش)
  17. شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم­ افزار تیم‌یار و پیوست ­های آن جایگزین کلیه توافقات کتبی و شفاهی بین طرفین تا تاریخ امضای آن می‌باشد و هیچ سند مقدم و هیچ تغییر دیگری صرف نظر از شکل آن، در بین طرفین منشا اثر نیست، مگر آن­که شکل یک الحاقیه تاریخ‌دار و امضا شده را به خود بگیرد.
  18. شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم ­افزار تیم‌یار دارای 39 بند و 5 توضیح که جمعاً 7 صفحه به همراه پیوست (تعاریف و اصطلاحات، مشخصات فنی نرم افزار) می­باشد و یک نسخه سفارش انتقال حق امتیاز کاربری (فاکتور فروش) تنظیم گردیده و در تاریخ مندرج در سفارش انتقال به امضای طرفین رسیده­ است.
  19. این شرایط نامه منتج به اقرار منتقل‌الیه به شرح موارد فوق مبنی بر اطلاع ایشان از شروط و تعهدات استفاده صحیح تنظیم گردیده و ایشان با امضای آن موافقت، اطلاع و علم خود را از کلیه موارد موردنیاز جهت انتفاع کامل و حفظ حقوق و منافع شرکت تیم‌یار­کیش و همچنین سلب حق استرداد، اعلام و تعهد به اجرای کامل آن می­نماید.

نام، امضا و مهر استفاده کننده

 


پیوست شماره یک تعاریف و اصطلاحات

 1. شرکت تیم‌یار­کیش: صاحب امتیاز و مالک نرم ­افزار تیم‌یار است.
 2. استفاده ­کننده (منتقل‌الیه): منظور شخص حقیقی یا حقوقی است که خود یا نماینده وی امضا کننده سفارش فروش و شرایط استفاده از امتیاز کاربری نرم افزار تیم‌یار می­باشد که دارنده مجوز استفاده از نرم­ افزار است.
 3. نرم ­افزار تیم­ یار: طبق تعریف قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم­افزارهای رایانه ­ای مصوب 04/10/1379
 4. امتیاز (لایسنس): مجوز استفاده از کاربری تیم‌یار است.
 5. نرم­افزار یکپارچه: نرم­ افزاری‌ است که تمام فعالیت ­های واحدهای مختلف سازمان، اعم از مالی، منابع انسانی، پرسنلی و ... را در قالب یک نرم­ افزار واحد پوشش می­دهد.
 6. نرم­ افزار تحت­وب: نرم­ افزاری‌ است که نیاز به نصب بر روی سیستم ­عامل را ندارد و از طریق مرورگرهایی نظیر فایرفاکس یا گوگل کروم قابل استفاده می‌باشد.
 7. کاربر: هر شخصی که مجوز استفاده از تیم‌یار برایش تعریف شده ­باشد.
 8. استقرار نرم ­افزار: به فرآیند نیازسنجی، نصب، راه ­اندازی، پیکربندی، ورود اطلاعات پایه، اولیه و تنظیمات، تست و تحویل تیم‌یار استقرار می­گویند.
 9. خدمات پشتیبانی: مجموعه خدمات و سرویس‌هایی است که توسط فروشنده به خریدار ارائه می­شود و هدف آن بروزرسانی، تسهیل استفاده، رفع نواقص و مشکلات کاربران بوده که طی شرایط مستقل شامل حال خریدار میگردد.
 10. آموزش کاربری عمومی: یک کلاس آموزشی 4 ساعته در مورد نحوه استفاده از تیم‌یار برای کلیه کاربران خریداری شده، می‌باشد.
 11. توسعه محصول: فرآیند ایجاد و گسترش قابلیت­ های مختلف برای تیم‌یار را توسعه محصول می­گویند.
 12. مالکیت فکری و معنوی: حقوقی که به صاحبان تیم‌یار حق بهره ­برداری از فعالیت­ های فکری آن را می­دهد و ارزش اقتصادی و داد و ستد دارد.
 13. بروزرسانی: یک فرآیند نرم‌افزار است که به منظور افزایش قابلیت­ ها و امکانات نرم­ افزار و یا رفع اشکالات احتمالی تیم‌یار صورت می­ گیرد.
 14. ماژول (قطعه کدهای برنامه­ نویسی): در تیم‌یار هر قسمت از برنامه، یک ماژول نامیده می­شود. ماژول­ ها، نرم­افزارهایی هستند که در یک بستر یکپارچه با یکدیگر در تعامل‌اند.
 15. نسخه :معرف امکانات و قابلیت­ های نرم­ افزار است که به صورت عدد مشخص می­شود.
 16. نسخه جاری: نسخه‌ای از تیم‌یار که شماره دهگان قبل از اعشار با عدد صحیح، در هنگام نصب مشخص شده ­باشد. مثال: نسخه 20/1 نسخه جاری آن 1 می‌باشد.
 17. نسخه پشتیبان (Backup): یک نسخه از کل اطلاعات موجود در تیم‌یار که به صورت دستی یا خودکار طبق جدول زمانی مشخص و از قبل تعریف شده تهیه می­ شود.
 18. نسخه بتا: نسخه بتا همان نسخه آزمایشی است. اولین نسخه ارایه شده، به منظور ارزیابی واقعی سیستم ­ها و فرآیندها است که ممکن است دارای ایرادات سابق یا افزون بر آن باشد. فرآیند تحویل‌دادن نسخه بتا به استفاده‌کنندگان را، ارایه نسخه‌بتا گویند.
 19. بانک اطلاعات (Data Base): کلیه اطلاعات موجود در تیم‌یار در محلی به نام بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده ذخیره می­شود که اطلاعات ذخیره شده شعب (تحت یک لایسنس) قابلیت تفکیک در سطح پایگاه داده ندارد.
 20. هاست: به فضای اختصاص داده شده جهت نصب و راه­اندازی تیم‌یار، هاست گفته می­شود.
 21. دامنه: به آدرسی که تیم‌یار از طریق آن در دسترس قرار می­گیرد دامنه می­گویند.
 22. اشکال فنی نرم ­افزار: اشکالاتی که به دلیل کدنویسی یا خطای منطقی موجود در برنامه رخ می­دهد.
 23. قفل نرم­ افزار تیم‌یار: یک مجوز نرم ­افزار است که در صورت هرگونه تغییر در تیم‌یار باطل شده و باید مجدداً فعال شود.
 24. کرک کردن: هرگونه اقدام به منظور شکستن قفل نرم ­افزار کرک نامیده می‌شود.
 25. مدیرسیستم(Admin) : کسی که بالاترین سطح دسترسی در تیم‌یار را دارد و مسئول حفظ، نگهداری و تنظیمات اصلی سیستم است.
 26. سفارشی ­سازی: انجام هر نوع سفارشی­ سازی خاص با عقد قرارداد سفارشی­ سازی به همراه RFP و تحلیل دقیق و مشخص می‌باشد.
 27. باشگاه مشتریان: درگاه ارتباطی مشتریان با شرکت تیم‌یار­کیش که به آدرس club.teamyar.com می­باشد.

 

پیوست شماره دو، مشخصات فنی نرم‌افزار - دانش و مهارت موردنیاز کاربران و کارشناس فنی تیم‌یار

 

 1. مشخصات فنی
 • نام نرم ­افزار: ERPتیم‌یار
 • گواهینامه شماره 205497 تایید فنی نرم ­افزار - سازمان برنامه و بودجه کشور
 • گواهینامه ارزیابی امنیتی شماره CBRP-0779-9601  - سازمان فناوری اطلاعات
 • نگارش نسخه جاری: 3
 • بانک اطلاعاتی: MySQL
 • پروتکل‌های مورد استفاده: بسته به ماژول­ ها متفاوت است.
 • تعداد کاربران همزمان مجاز به استفاده از تیم‌یار، طبق سفارش فروش می‌باشد.
 • نوع قفل: نرم­ افزاری با کنترل اینترنتی برخط (آنلاین)
 • توضیح : مسئولیت حفظ و نگهداری مجوز استفاده از تیم‌یار با خریدار است. مجوز استفاده از تیم‌یار وابسته به سخت‌‎افزار کامپیوتر/ سرور خریدار می‌باشد. درصورت تغییر در سخت­ افزار، تیم‌یار متوقف می­شود و لازم است قبل از هر نوع تغییر، فروشنده مطلع و مجوز جدید متناسب با سخت‌افزار جدید صادر گردد.
 1. بسترهای اجرا ERPتیم‌یار
  • حداقل سرور مناسب ERP تیم‌یار: سری جدید Intel Xeon با 8 هسته، SSD128GB با Raid1،
  • windows server 2016 update ( اختصاصی تیم‌یار)
  • internet connection 2Mb tx&rx + valid IP (DDNS or static)
  • Domain و تنظیم valid IP روی آن
  • رایانه­­ ی مناسب کاربران:
  • با توجه به تحت وب بودن ERP تیم‌یار کاربران فقط نیاز به یکی از مرورگرهای گوگل کروم، فایرفاکس (آخرین نسخه) میباشند. نوع رایانه و سیستم عامل برای استفاده کاربران اهمیتی ندارد.
 2. دانش و مهارت کاربران عادی و کارشناس فنی تیم‌یار
  • حداقل دانش کاربری ICDL درجه دو می‌باشد.
  • دارا بودن گواهینامه کاربری عمومی تیم‌یار از مراکز آموزش تیم‌یار ضروری می‌باشد.
  • دارا بودن مدرک کارشناس آی­تی یا نرم ­افزار برای کارشناس فنی تیم‌یار الزامی است.
  • دارا بودن تجربه کاربردی و اجرایی در حوزه سخت­ افزار و شبکه برای کارشناس فنی تیم‌یار الزامی است.
  • آمادگی اخذ گواهینامه­ های کاربری و تخصصی تیم‌یار برای کارشناس فنی تیم‌یار الزامی است.
  • کارشناس فنی تیم‌یار می­بایست همیشه در دسترس باشد.
  • آشنایی کامل با یکی از نرم­ افزارهای ERP
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}