به انتخاب پارک فاوای البرز؛ تیمیارERP برترین محصول نمایشگاه فاوا شد

با حضور استاندار و رئیس پارک فاوای البرز، تیمیارERP صاحب رتبه A پارک فاوا و برترین محصول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی تیمیار، نمایشگاه دائمی پارک فاوای البرز شاهد نشستی با حضور مجتبی عبدالهی، استاندار البرز و محمدجعفر صدیق، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پارک فاوا بود. در جریان این نشست که به مناسبت افتتاح چند طرح دانش‌بنیان در پارک فاوا برگزار شده بود، از تیمیارERP به‌عنوان برترین محصول حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این نمایشگاه تقدیر شد. 

 

تیمیار محصول برتر پارک فاوا شد

 

نمایشگاه دائمی پارک فاوا محلی برای معرفی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان به مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای مختلف است. این نمایشگاه معتبر که یکی از برجسته‌ترین و معروف‌ترین نمایشگاه‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است در جریان نشست مذکور، رتبه A خود را به تیمیارERP اهدا کرد. موضوعی که بار دیگر کارایی و عمکلرد بی‌نظیر این نرم‌افزار را به شرکت‌های داخلی و خارجی در بازار نشان داد.

از سوی دیگر حضور مقامات برجسته از جمله استاندار استان البرز و رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در این نمایشگاه، اهمیت دستاورد تیمیارERP را  بیش از پیش نمایان می‌کند. حضور شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی ملی در این نشست و مصاحبه آن‌ها با مجید ناقدی‌نیا، بنیان‌گذار تیمیار دیگر اتفاق مهم این رویداد بود. 

مجید ناقدی‌نیا، با حضور در مصاحبه‌های اختصاصی با دو کانال ملی، به اهمیت برجسته نرم‌افزار ERP در صنعت و کسب‌وکارهای امروزی و نقش تیمیار ERP در بهبود عملکرد و بهینه‌سازی فرآیندها و حیاتی‌ بودن نقش نرم‌افزار ERP در فضای کسب‌وکارهایی که به فناوری وابسته هستند، تاکید کرد. وی افزود: «با ادغام فناوری‌های پیشرفته، تیمیارERP به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا بهینه‌سازی فرآیندهای خود را آغاز کنند، تصمیم‌گیری‌های بهتری انجام دهند و بهره‌وری هوشمندانه را تجربه کنند».

انتخاب تیم‌یار ERP به عنوان محصولی با رتبه A در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه پارک فاوا، نشان از تعهد این مجموعه دانش‌بنیان به نوآوری، کیفیت و رضایت مشتریان دارد. با سیستم‌های کاربردی و رابط کاربری آسان، تیمیارERP یکی از برترین محصولات نرم‌افزاری در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی است که به کسب‌وکارها، به‌خصوص کسب‌وکارهای تولیدی و صنعتی بزرگ‌مقیاس، کمک می‌کند فرایندهای سنگین و پیچیده خود را به آسانی مدیریت کنند. 

تیمیار در سال‌های اخیر خود را به‌عنوان نرم‌افزاری معرفی کرده است که قابلیت‌های کم‌نظیری در اختیار مدیران سازمان می‌گذارد. در روزگاری که دیجیتالی شدن کسب‌وکارها دیگر یک انتخاب نیست، بلکه ضرورت است،  تیمیار با ارائه راهکارهایی سفارشی‌سازی شده و کاملا منطبق با بِه‌روش‌های صنعت‌های مختلف به‌دنبال توانمند کردن سازمان‌های ایرانی است.

 

 
 

 

نرم‌افزار تیمیارERP در این سال‌ها خود را به‌عنوان یک ERP حرفه‌ای با قابلیت‌های گسترده و ارایه ویژگی‌های نرم‌افزارهای شناخته‌شده مدیریت منابع سازمان در ایران و جهان معرفی کرده است. نرم‌افزار تیمیارERP به بیش از ۳۰ ماژول، ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم و ده‌ها راهکار تخصصی و کاربردی مجهز است. سیستم‌ها و راهکارهایی برای مدیریت دیجیتال کسب‌وکارهای بزرگ صنعتی. نرم‌افزار تیمیارERP در کنار قابلیت سفارشی‌سازی گسترده، ابزارهای لازم کسب‌وکارها برای برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری و اجرای دقیق برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت را در اختیارشان می‌گذارد. تیمیارERP با هدف‌گذاریِ تسهیل مدیریت سازمان‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ صنعتی، به آن‌ها برای تجربه‌ی مدیریت دیجیتال فرایندها و بالابردن سرعت توسعه‌شان کمک می‌کند. 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}