تیمیار، با تمرکز بر بازار جهانی ERP، تحول ایجاد می‌کند

تیمیار، پیشرو در تولید نرم‌افزار ERP ایرانی، با افتخار اعلام می‌کند که با دیدگاهی جهانی و برنامه‌ریزی استراتژیک، قصد دارد فعالیت‌های خود را به مرزهای بین‌المللی گسترش دهد.

به گزارش روابط عمومی تیمیار، مجید ناقدی‌نیا، راهبر تیمیار، با تأکید بر استراتژی‌های گسترده‌ی آینده تیمیار گفت:«این تصمیم نه تنها نتیجه ده سال تلاش و پیشرفت در ایجاد یک ERP جهانی بی‌نظیر است، بلکه بر مبنای تحقیقات گسترده و تحلیل‌های دقیق ما در زمینه بازارهای بین‌المللی شکل گرفته است. با این اعتقاد که بازار جهانی برای تیمیارERP گستره‌ای فراتر دارد، تا سریع‌تر به قله‌ی موفقیت‌های جهانی برسیم.»

 

تیمیار و تمرکز بر بازارهای جهانی

وی افزود:«دفتر مرکزی ما به شهر لندن، مرکز مالی جهان انتقال خواهد یافت. در عین حال، با فعالیت‌های گسترده‌ای در خاورمیانه با مرکزیت شهر دبی که بعنوان یکی از پایتخت‌های جدید کسب و کار جهان شناخته شده است فعالیت خواهیم داشت؛ در این راستا تیم‌های فروش و بازاریابی ما نیز با همین توسعه چشمگیر فعال و هماهنگ می‌شوند.»

ناقدی‌نیا در ادامه بیان کرد:«توسعه و تغییر ما نه تنها برمبنای بازارهای جدید است، بلکه نگاهی نو به ERP (بازار هدف تخصصی) دارد. هدف ما تبدیل شدن به یک شرکت پیشتاز جهانی در صنعت ERP است.»
تیمیار، با رویکردی نوآورانه، در سال ۱۳۸۸ (2009) در ایران شروع به کار کرد و توانسته در سال‌های 2019 و 2021 با افتتاح دفاتر در دبی و لندن نقاط قوت خود را در صحنه بین‌المللی نمایان سازد. حضور برجسته‌ی آن در نمایشگاه‌های بین‌المللی نیز گواهی بر کیفیت و برتری‌های آن است.

تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که تیمیارERP از آن‌ها بهره می‌برد، با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی، ++JS ،C ،C و HTML ایجاد شده است. این شرکت دانش‌بنیان ابتدا در پارک فناوری اطلاعات دانشگاه تهران مستقر بود و سپس موقعیت خود را با ساخت خانه تیمیار در پارک فاوا ارتقاء داد.

یکپارچگی و تجربه قدرتمندی، دو ویژگی کلیدی در تیمیارERP است. با بهره‌گیری از تیمیارERP، کارآفرینان، مدیران و کاربران این امکان را دارند که کلیه خطوط کسب و کار خود را به‌صورت حضوری یا غیرحضوری (از راه دور) مدیریت کنند؛ نرم‌افزار تیمیار با ویژگی‌های چند زبانه، چند ارزی و چند تقویمی طراحی شده و شامل بیش از ۴۰ ماژول و برنامه کاربردی است. طراحی و توسعه‌ی آن به گونه‌ای است که با دیگر سیستم‌ها قابلیت یکپارچگی دارد. مطمئناً با پتانسیل بالایی که در بازار جدید وجود دارد، قادریم دستاوردهای فنی خود را به موفقیت‌های تجاری چشمگیری تبدبل کنیم؛ تیمیارERP با این مزیت‌های برجسته، به عنوان یک ابزار جامع و قدرتمند برای کسب‌وکارهای مدرن ارائه شده‌ است.

بی‌تردید، در مسیر پیشرفت و تحقق این هدف، تنها نخبگان و حرفه‌ای‌های برجسته تیمیاری با قدرت و انگیزه بی‌پایان همچنان در کنار تیمیار حضور خواهند داشت. با توجه به تمرکز جدید بازار هدف در حوزه بین‌الملل، تغییر محل دفتر مرکزی تیمیار و نزدیکی به آماده شدن خانه تیمیار (در پارک فاوا) در چند ماه آینده برای استقرار تیمیاری‌های حرفه‌ای، فعالیت‌های طراحی و توسعه، پشتیبانی، استقرار، آموزش و... تیمیارERP همچنان در ایران در محل جدید ادامه خواهد داشت.

همچنین به استحضار مشتریان عزیز میرساند، کلیه تعهدات قراردادی همچون قبل به قوت خود باقیست و تیمیار موظف به انجام آن به طور کامل است.

در هفته‌های آینده، با توجه به تصمیمات استراتژیک دفتر مرکزی Teamyar LTD، مشتریان، شرکاء و علاقه‌مندان به تیمیار می‌توانند منتظر اخبار مهم و تحولات جدیدی باشند که در سایت رسمی تیمیارERP منتشر خواهد شد. این اخبار عبارتند از:

  1. قیمت‌گذاری جدید بین المللی: اطلاعات جامعی در مورد قیمت‌های جدید لایسنس، گزارش‌ شناخت، استقرار، پشتیبانی، و آموزش تیمیارERP.
  2. رویکرد‌های جدید در پشتیبانی: توضیحات مفصلی در مورد چگونگی پشتیبانی از مشتریان قدیمی و جدید، و خدمات پس از فروش.
  3. استراتژی‌های بازاریابی و فروش: نحوه‌ی جذب و هدایت متقاضیان جدید، خصوصاً در بازار ایران.
  4. برنامه‌های توسعه بین‌المللی: اطلاعاتی در مورد پروژه‌ها و همکاری‌های جدید در دبی، لندن و سایر نقاط جهان.
  5. تکنولوژی‌ها و امکانات جدید: معرفی ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری تیمیارERP.
  6. شرکا و همکاری‌ها: اطلاعات در مورد قراردادهای جدید و همکاری‌ها با شرکت‌های بزرگ فناوری و مالی.
  7. نقشه راه محصول: ارائه تغیرات نقشه‌ی راه محصول تیمیارERP با تمرکز بر نیازهای بازار هدف جدید و توقعات کاربران.
  8. اقدامات اجتماعی و مسئولیت اجتماعی شرکت: گزارشی از فعالیت‌های اجتماعی و پایداری که تیمیار انجام داده یا قصد انجام آن را دارد.
  9. معرفی تیم جدید: معرفی اعضای جدید تیم مدیریتی، تیم فنی، و تیم بازاریابی و فروش با توضیحاتی در مورد نقش و مسئولیت‌های آن‌ها در حوزه بین المللی.

ما به تمام مشتریان، شرکاء، و علاقه‌مندان تیمیار توصیه می‌کنیم تا با دنبال کردن سایت رسمی و شبکه‌های اجتماعی ما، از آخرین اخبار و تحولات ما مطلع شوند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}