توسعه «دید» ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، در ادامه مسیر توسعه‌ راهکار «دید»، سایت‌ساز یکپارچه‌ (ICMS) این مجموعه دانش‌بنیان، قابلیت‌ها و امکانات کاربردیِ تنها سایت‌ساز یکپارچه موجود در بازار توسعه پیدا کرده و به‌روز شده است.

اضافه شدن فید اخبار و مقالات، اضافه شدن امکان تعریف فوتر دلخواه و شخصی‌سازی شده و اضافه شدن قابلیت تعریف صفحه انواع Errorها در سایت از امکانات جدید این سایت‌ساز حرفه‌ای و یکپارچه است.

با اضافه شدن فید اخبار و مقالات به دید، برای انتشار محتوای خود دیگر نیازی به طراحی صفحه مجزا برای هر خبر ندارید. با تعریف یک پوشه در ماژولِ اسنادِ نرم‌افزار ERP تیم‌یار و بارگذاری محتوای جدید درون آن، باکس و صفحه‌ی موردنظر به‌صورت خودکار در صفحه‌ی سایت شما ایجاد می‌شود. به این ترتیب زمان بارگذاری محتوای شما روی وبسایت‌تان به شکل چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند.

 

 

دید، به شما کمک می‌کند مدیریت وبسایت خود را به‌شکلی امن، منعطف و بدون نیاز به هزینه‌های گزاف انجام دهید. برای تولید و مدیریت محتوا در این سیستم یکپارچه نیازی به بارگذاری محتوا در پلتفرم‌های سوم‌شخص مثل وردپرس ندارید. با دید می‌توانید به‌راحتی ظاهر و محتوای وبسایت کسب‌وکارتان را از درون نرم‌افزار ERP مدیریت کنید. برای طراحی و نگهداری از وبسایت خود در دید فقط نیاز به فردی دارید که با دانش HTML و CSS آشنایی مختصری داشته باشد.

وجود قالب‌های رایگان و منعطف، امنیت بالا، سرعت بارگذاری بالا، مدیریت آسان، ارتباط مستقیم و یکپارچه با نرم‌افزار ERP و خودکارسازی بسیاری از فرایندهای مرتبط با وبسایت از قابلیت‌های مهم دید است. همچنین خودکارسازی ارتباط با مشتریان و ارتباط مستقیم با سیستم‌های مالی، انبار، فروش و... به کاربران این راهکار نرم‌افزاری اجازه می‌دهد، بخش زیادی از زمان اختصاص داده شده برای مدیریت و نظارت به این امور را صرفه‌جویی کنند.

سایر امکانات و قابلیت‌های دید از این قرار است؛ امکان مدیریت وبسایت با موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر، امکان انجام تغییرات در صفحه‌های وبسایت از درون ERP تیم‌یار، امکان انجام تغییرات دلخواه در قالب وبسایت در لحظه با استفاده از قابلیت Drag and Drop، امکان ایجاد تعداد نامحدودی صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری، امکان تعریف دسترسی‌های متفاوت به بایگانی محتوا، ساختار بسیار منعطف باکسی و متنی، مدیریت آسان قالب و محتوای وبسایت فقط با چند کلیک، سرعت لود صفحه‌ها در کم‌تر از یک ثانیه، پشتیبانی از کدهای HTML و سازگاری با فریم‌ورک Bootstrap، عدم نیاز به پلاگین یا نرم‌افزار واسط برای مدیریت اطلاعات، امکان تعریف گردش کاری‌های مختلف برای انواع داده‌های دریافتی از مشتریان و محیط کاربری چندزبانه.

 

در دید باشید

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}