ایرانیان سپهر

تیم‌یار و ایرانیان سپهر آسمان، توسعه متقابل از ۱۳۹۴

شرکت ایرانیان سپهر آسمان از سال 67 فعالیت خود را در صنعت چاپ و تولید لفاف بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی آغاز کرد. استفاده از آخرین فناوری‌ها و ماشین‌آلات کشورهای آلمان و ایتالیا درکنار استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی، ایرانیان سپهر را تبدیل به یکی از شرکت‌های پیشرو کشور در صنعت چاپ و بسته‌بندی کرده است. این مجموعه تولیدی با ارایه‌ سبد متنوع محصولات و خدمات هم‌اکنون در کارخانه‌ای با مساحت 5000 متر مربع و تکیه بر تخصص بیش از ۲۳۰ نفر پرسنل، جزو سرآمدان بازار داخلی و طلایه‌داران صادرات به کشورهای منطقه است. حضور فعال در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی و اخذ گواهینامه‌های معتبر کیفیت و مدیریت، مبین این موضوع است.

 

مشکلات فراوان استفاده از نرم‌افزارهای جزیره‌ای، نیاز به دسترسی بدون محدودیت به داده‌های سازمانی‌، نیاز به گزارش‌های دقیق تحلیلی و آماری، مدیریت اثربخش فرایندهای تولید و ارتباط موثر با مشتریان، ایرانیان سپهر را به سمت جست‌وجو، بررسی و انتخاب نرم‌افزاری جامع و کاربردی سوق داد.

ایرانیان سپهر از سال ۹۴ نرم‌افزار ERP تیم‌یار را به‌عنوان بستر پیش‌برد کلیه فرایندهای شغلی خود برگزیده است. این مجموعه از تمام ماژول‌های ERP تیم‌یار از قبیل اقدام، ارتباط با مشتریان، مالی و حسابداری، انبار، فروش، مدیریت سرمایه‌های انسانی و... استفاده می‌کند. سال‌ها هم‌مسیری و تبادل تجربه در این سفر مشترک، تیم‌یار و ایرانیان سپهر را به همسفرانی مطمئن تبدیل کرده است. اعتمادی که نتیجه آن تیم‌یار را میهمان مانیتور تک‌تک کارکنان این مجموعه تولیدی و معظم کرده است. 

https://ischap.com/

 

 

علیرضا روح‌روان، رئیس هیئت مدیره ایرانیان سپهر

«تیم و مدیر جوان تیم‌یار برخلاف سایر همکاران‌شان هرگز جنبه مالی خدمات خود را در اولویت نمی‌گذارند و رفع مشکل مشتریان برای‌شان اولویت دارد. در کل از خدمات پشتیبانی تیم‌یار راضی هستم.»

 

ایرانیان سپهر

 

چرا تیم‌یار؟

ایرانیان سپهر تیم‌یار تنها نرم‌افزار ERP صد‌درصد بومی کشور است؛

این یعنی به‌هیچ‌عنوان از شرایط سیاسی و برون‌مرزی تاثیر نمی‌پذیرد و در هر شرایطی پیوسته و بدون اختلال خدمات خود را به توسن سیستم شرق عرضه می‌کند. منظور از ۱۰۰ درصد بومی این است که سطر به سطر کدهای نرم‌افزار تیم‌یار توسط برنامه‌نویسان خبره کشور نوشته شده است و در هیچ بخشی، هیچ نوع وابستگی به نرم‌افزاری ثالث ندارد.

ایرانیان سپهر نرم‌افزار ERP تیم‌یار امکان توسعه‌پذیری بسیار بالایی دارد؛

نرم‌افزار ERP تیم‌یار بر خلاف سایر نرم‌افزارهای مشابه موجود در بازار با استفاده از دو زبان «C «Low level و ++C توسعه یافته است؛ یعنی دو زبانی که برای ورود به حیطه یادگیری ماشین و اینترنت اشیا ضروری‌اند و قابلیت‌ توسعه‌پذیری بسیار بالایی مطابق با آینده تکنولوژیک جهان و صنعت در اختیار این نرم‌افزار قرار می‌دهند.

ایرانیان سپهر نرم‌افزار ERP تیم‌یار قدرتمند است؛

جدای از بیش از ۳۳ ماژول و ۱۰۰ راهکار و سیستم، نرم‌افزار ERP تیم‌یار ماهیتی بسیار قدرتمند دارد. C و ++C از قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی جهانند که برخلاف زبان‌های برنامه‌نویسی «High level»، برنامه‌نویسان را «محدود» نمی‌کنند. آزادی بیش‌تر در توسعه، تغییر و سفارشی‌سازی، ویژگی نرم‌افزار ERP تیم‌یار است.

ایرانیان سپهر نرم‌افزار ERP تیم‌یار تنها نرم‌افزاری‌ست که به‌معنای واقعی از عملیات تولید پشتیبانی می‌کند؛

برای توسن سیستم شرق به‌عنوان یک مجموعه تولیدی، تولید سیستماتیک یکی از دغدغه‌های بسیار مهم و البته یکی از مزایای اصلی نرم‌افزار ERP تیم‌یار نسبت به نرم‌افزار مشابه است.

ایرانیان سپهر تیم‌یار همواره در حال توسعه مداوم است؛

تیم‌یار از ابتدای فعالیت خود تا امروز، هر هفته نسخه جدیدی را با قابلیت‌ها و امکانات تازه و به‌صورت رایگان در اختیار سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مجهز به نرم‌افزار ERP خود قرار داده است. این قابلیت‌ها عمدتا از تعامل مداوم با مدیران و تصمیم‌سازان کسب‌وکارهای کشور و شناخت امکانات مورد نیازشان نشئت گرفته‌اند. تیم‌یار یک نرم‌افزار بسته و صلب نیست و تطبیق رایگان نرم‌افزار خود با نیاز اکثریت مدیران را وظیفه بدیهی خود می‌داند.

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}