نرم‌افزار ERP تیم‌یار (مدیریت یکپارچه شرکت‌های تولیدی،صنعتی، بازرگانی، خدماتی و دولتی)

تیم یار ادونس

نرم‌افزار ERP تیم‌یار (مدیریت یکپارچه شرکت‌های تولیدی،صنعتی، بازرگانی، خدماتی و دولتی)

پویایی بازار و میدانی که هرروز شاهد ظهور رقیبان تازه‌نفس و عرضه‌کنندگان جدید محصولات و خدمات است، باعث می‌شود مدیریت صحیح منابع سازمان، حفظ و افزایش چابکی عملیاتی و کاهش هزینه‌ها برای هر کسب‌وکاری بیش از پیش به امری حیاتی بدل شود. نبود یک سیستم مدیریتی منسجم و کارآمد چه در عرصه تولید و چه در عرصه تجارت و خدمات، می‌تواند مدیران کسب‌وکارها را در اتمسفر رقابتی امروز با چالش‌های جدی سوددهی و تاب‌آوری روبه‌رو کند؛ چرا که استفاده از راهکارهای نرم‌افزاری جزیره‌ای و غیریکپارچه می‌تواند زمینه‌ساز معضلاتی مانند خطاهای داده‌‌ای، موازی‌کاری و دوباره‌کاری در عملکرد‌ها و اسناد، عدم امکان مشاهده کسب‌وکار به شکل یک کل، نبود ارتباط میان حوزه‌های مختلف کسب‌وکار و در نهایت کاهش توان رقابتی یک کسب‌وکار شود.

دغدغه‌ی بسیاری از سازمان‌ها، هولدینگ‌ها و کارخانجات بزرگ تولیدی و صنعتی، یافتن راهکاری‌ست که ضمن امکان پایش آنی کلیه فرایندهای عملیاتی، آن‌ها را قادر سازد: فرایندهای خود را استانداردسازی و تسریع کنند، هزینه‌های عملیاتی خود را به حداقل برسانند، بهای تمام‌شده محصولات‌ و خدمات‌شان را به‌شکلی واقع‌گرایانه در اختیار گیرند، پروسه‌های دستی ایستگاه‌های تولیدشان را خودکارسازی و یکپارچه کنند، زنجیره تامین‌شان را کنترل و بهینه سازند، فرایندهای تکمیل سفارش‌شان را ساده و موثر نمایند، و در نهایت از طریق استخراج و تحلیل گزارشات گوناگون ترکیبی و آینده‌نگر، موفق به قیمت‌گذاری رقابتی و توسعه‌ی درآمدهای ارگانیک سازمان شوند.

نرم‌افزار ERP چه کمکی به کسب‌وکارهای صنعتی و غیرصنعتی می‌کند؟

ERP تیم‌یار ضمن در اختیار قرار دادن تمامی ماژول‌های مورد نیاز یک سازمان در حوزه‌ مدیریت مالی، بازرگانی، بازاریابی، پرسنلی، پروژه، ارتباط با مشتری، انبار، تولید و…، به سازمان‌های بازرگانی و خدماتی و کارخانجات تولیدی و صنعتی کمک می‌کند با بهره‌مندی از ماژول‌های تخصصی تولید، پایش، نگهداری و تعمیرات (نت)، و بهای تمام شده، راهکاری هوشمند برای مدیریت یکپارچه‌ تمامی بخش‌ها و فرایندهای خود در سازمان مستقر کنند.

نرم‌افزار یکپارچه و ابری ERP تیم‌یار با تکیه بر سال‌ها تحقیق و بررسی مستمر، بهره‌مندی از متخصصان و کارشناسان خبره‌ در حوزه‌های مختلف تولید، ستاد و آزمون مداوم و توفیق عملیاتی حاصل از تجربیات استقرار در مجموعه‌های بزرگ تولیدی و غیرتولیدی کشور، به شما کمک می‌کند مسیری هموار و برنامه‌ریزی شده برای کسب‌وکار خود، ترسیم کنید. این نرم‌افزار به‌طور موثر عملیات و فرایندهای کسب‌وکار شما را مدیریت کرده و با هدیه کردن چابکی مورد نیاز بازارهای رقابتی، شما را در یکایک گام‌های مسیر موفقیت سازمان‌تان، همراهی می‌کند. ERP تیم‌یار با استفاده از گزارشات ترکیبی و تحلیل BI، به مدیران سازمان‌ها و واحدهای سازمانی از جمله مدیرعامل، مدیر تولید، مدیر کارخانه، مدیر سرمایه انسانی، مدیر مالی، مدیر فناوری اطلاعات، مدیر بازاریابی، مدیر فروش و مدیر حسابداری امکان می‌دهد دائماً از ریز عملکرد حوزه‌های تحت اختیار خود مطلع باشند و تصمیماتی درست، هوشمندانه و آنی اتخاذ نمایند.

نرم‌افزار ERP یکپارچه و تحت‌وب تیم‌یار (با سرور اختصاصی)، یک راهکار جامع، کامل و قدرتمند برای بهبود مدیریت شرکت‌های تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی است. تمامی کسب‌وکارهای تولیدی و غیرتولیدی فعال در حوزه‌های صنعتی، خدمات، تجارت داخلی و بین‌المللی، صرافی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، نهادهای آموزشی، تحقیقاتی، و… با بهره‌مندی از «ERP تیم‌یار» می‌توانند:

 • با یکپارچه‌سازی فرایندها و اطلاعات کلیه بخش‌های سازمان، سرعت عمل خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهند،
 • با امکان گزارش‌گیری‌ یکپارچه از کل زنجیره تامین، تولید و فروش، هزینه‌های عملیاتی زائد را شناسایی و کنترل کنند،
 • با کنترل هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، قیمت‌گذاری داده‌محور و میزان سودآوری سازمان را بالا ببرند،
 • گلوگاه‌های عملیاتی کل سیستم تامین، اجرا و فروش خود را شناسایی و برطرف کنند،
 • از طریق یکپارچه‌سازی فرایندهای خرید، تولید، انبار، و فروش، میزان گردش سرمایه خود را افزایش و خواب کالا در انبار خود را کاهش دهند،
 • با امکان مطالعه گزارشات دقیق هوش تجاری تیم‌یار، آینده کسب‌وکار و فروش سازمان را پیش‌بینی کنند،
 • سرنخ‌های فروش را ثبت و مشتریان خود را با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان تیم‌یار توسعه دهند،
 • و…
تیم یار ادونس

شکل ۱. نمایش یکپارچگی ماژول‌ها و سیستم‌ها در نرم‌افزار ERP تیم‌یار

سفارش نرم‌افزار ERP تیم‌یار اختصاصی را از این‌جا شروع کنید.

ماژول‌ها و سیستم‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار

در لایسنس نرم‌افزار ERP تیم‌یار، ماژول‌های جدول زیر در دسترس و قابل استفاده خواهد بود.

ردیف ماژول‌های ERP تیم‌یار توضیح
۱

خانه

ماژول «خانه»، نخستین صفحه‌ایست که هنگام ورود به نرم‌افزار ERP تیم‌یار مشاهده می‌کنید. تیم‌یار در این ماژول، تعدادی از ویجت‌های (گزارش عمومی از پیش طراحی شده) کاربردی مورد نیاز مدیران و کارکنان را به‌صورت پیش‌فرض و با توجه به دسترسی‌های آن‌ها در اختیارشان قرار داده است. از میان این ویجت‌ها می‌توان به فهرست اقدام‌های کاربر، فهرست کارکنان، گفتگو، حضور و غیاب، رویدادها و… اشاره کرد.

می‌توانید این ماژول را با توجه به نیاز خود چه از نظر ظاهری و چه از نظر محتوایی شخصی‌سازی کنید.

همچنین در این ماژول می‌توانید:

 • با استفاده از ویجت «گزارش»، بدون محدودیت، انواع گزارش‌های ترکیبی و تحلیلی مورد نیاز خود را در زمینه‌های متنوعی مانند مالی و حسابداری، فروش، انبار و کنترل موجودی، پرسنلی، مدیریت ارتباط با مشتریان و… فراخوانی کنید،
 • ویجت‌های مورد نیاز خود را در قالب داشبوردهای نامحدود مدیریتی، دسته‌بندی و تنها با یک کلیک دسته‌ گزارشات و ویجت‌های مورد نظرتان را مشاهده کنید.
۲

مدیر سیستم

ماژول «مدیر سیستم» امکان مدیریت تنظیمات پایه و زیرساختی نرم‌افزار ERP تیم‌یار را در اختیار کاربری که به‌عنوان مدیر سیستم انتخاب کرده‌اید، قرار می‌دهد. هرگونه تغییر در تنظیمات این ماژول، تمامی کابران نرم‌افزار ERP شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

برخی از فعالیت‌هایی که با استفاده از این ماژول می‌توانید انجام دهید، عبارتند از:

 • ایجاد تنظیمات امنیتی و مدیریتی تیم‌یار
 • ایجاد کاربران، گروه‌ها و تعیین سطح دسترسی مرتبط با آن‌ها
 • فعال یا غیرفعال کردن و تغییر نام ماژول‌ها
 • به‌روزرسانی‌های خودکار و دستی، تهیه نسخه پشتیبان و مشاهده اطلاعات مهم سرور
 • ایجاد دسترسی به سایت و تنظیمات مرتبط با دسترسی کاربران
 • مدیریت اطلاعات کامل کلیه نشست‌ها، فعالیت‌ها و ورود و خروج‌های کاربران به سیستم
۳

پروفایل

ماژول «پروفایل»، پایگاه داده‌ایست متشکل از اطلاعات تمامی کاربران، مخاطبان و مشتریان حقیقی و حقوقی نرم‌افزار ERP سازمان شما. مهم‌ترین کارکرد این ماژول ممانعت از ثبت داده‌های حشو و پیش‌گیری از ایجاد مجدد افراد، پرسنل و کاربران در نرم‌افزار ERP شماست.

همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • وجود یا عدم وجود هر کاربر را در سیستم، بررسی و در صورت نیاز، کاربران را فعال یا غیرفعال کنید.
۴

شعبه

ماژول «شعبه»، محل تعریف شعب و زیرشعبه‌های مختلف یک کسب‌وکار است. همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • مشاغل و چارت سازمانی کسب‌وکار خود را در نرم‌افزار ERP تیم‌یار تعریف کنید،
 • لیست بیمه کارکنان شعب مختلف کسب‌وکار خود را به‌صورت مجزا تعریف و مدیریت کنید،
 •  بخشنامه‌ها و قوانین شعب کسب‌وکار خود را مدیریت کنید،
 • تاییدکنندگان اسناد و فرایندهای سازمان خود را تعیین کنید،
 • فرم‌های ثبت‌نام آنلاین سایت و پورتال خود را ایجاد و مدیریت کنید.
۵

 حسابداری

ماژول «حسابداری» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت کلیه فرایندهای مالی و حسابداری، خزانه‌داری (دریافت/ پرداخت)، حسابداری ارزی، حسابداری مدیریت و مدیریت تسهیلات سازمان شماست. در این ماژول مهم و کاربردی، مجموعه‌ای از مهم‌ترین گزارشات مالی و حسابداری، مانند گزارش دفتر حساب، ترازنامه، گزارش سود و زیان و… در اختیار مدیران و کارکنان بخش‌های مالی و حسابداری مجموعه شما قرار گرفته است.

علاوه بر این، با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • گزارشات متنوع مالی و حسابداری منحصر به سازمان خود را فراخوانی و مشاهده کنید،
 • ارزهای مختلف مورد استفاده در سازمان خود را تعریف کنید،
 • دسترسی‌های کاربران بخش‌های مالی و حسابداری را تعیین کنید.
۶

محصول (انبار)

ماژول «محصول» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت اطلاعات کامل کالاها و مدیریت انبارهای کسب‌وکار شماست. با استفاده از امکانات ماژول محصول می‌توانید:

 • کلیه فرایندهای مرتبط با انبارها، کالاها، کنترل موجودی، انبارگردانی و… کسب‌وکار خود را پیاده‌سازی و مدیریت کنید،
 • با استفاده از گزارشات کاربردی پیشفرض این ماژول، گردش کالا در انبار، فهرست کالاهای کم‌گردش، وضعیت موجودی، و نقطه سفارش‌گذاری کالاهای خود را مدیریت کنید،
 • گزارشات سفارشی و منحصر به کسب‌وکار خود را تعریف و در این ماژول فراخوانی کنید،
 • عملیاتی مانند انبارگردانی، صدور مجوز خروج کالا از انبار، صدور کالا، ثبت و مدیریت انتقال کالا از انبار به انبار و… را مدیریت کنید.
۷

فروش

ماژول «فروش» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت تمامی فرایندها و اطلاعات مرتبط با فروش آنلاین و آفلاین محصولات و خدمات شماست. از مدیریت فروشگاه آنلاین گرفته تا تعیین میزان پورسانت کارکنان بخش فروش، هر آن چیزی که یک مدیر فروش در مسیر کسب درآمد برای یک سازمان به آن نیاز دارد، در این ماژول کاربردی و قدرتمند، پیش‌بینی شده است. در ماژول فروش ERP تیم‌یار می‌توانید:

 • تمامی سفارش‌های فروش، پیش‌فاکتورها، قراردادها، فاکتورها و برگشت از فروش‌های کالاها و خدمات خود را مدیریت کنید،
 • نمایندگان فروش، پورسانت فروشندگان، شعب، پخش مویرگی، و کارتخوان‌های سیستم فروش خود را مدیریت کنید،
 • لیست قیمت‌های متفاوتی برای نمایش انفرادی و گروهی به مشتریان خود تعریف کنید،
 • فروش آنلاین از فروشگاه آنلاین مجموعه خود را طراحی و مدیریت کنید،
 • انواع تخفیفات، آفرها و پروموشن‌های فروش محصولات و خدمات کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گزارشات متنوع حسابداری فروش، فاکتورهای صادره، قیف فروش و… را استخراج و بر وضعیت فروش کسب‌وکارتان نظارت کنید.
۸

خرید

در ماژول «خرید» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، می‌توانید فرایند کامل خرید و تدارکات، تاییدهای کامل کلی و جزئی درخواست‌ها و رسیدهای خرید، پیش‌فاکتورها، فاکتورهای خرید، و اقلام برگشتی از خرید را پیاده‌سازی و مدیریت کنید.

همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • انواع گزارشات تجمیعی و تلفیقی تعدادی و ریالی خرید و تدارکات کسب‌وکار خود را به شکلی سفارشی و انحصاری فراخوانی و مشاهده کنید.
۹

اموال

ماژول «اموال» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت و مدیریت انواع اموال ثابت، تجهیزات و دارایی‌های مشهود و نامشهود موجود در کسب‌وکار شماست. با استفاده از ماژول اموال ERP تیم‌یار می‌توانید:

 • اموال و دارایی‌های موجود در سازمان خود را به تفکیک محل استقرارشان تعریف و مدیریت کنید،
 • مصرف‌کنندگان، تامین‌کنندگان و جمع‌داران اموال سازمان را تعریف و مدیریت کنید،
 • گزارشات اسقاط و استهلاک اموال و تجهیزات کسب‌وکار را مشاهده و کنترل کنید،
 • برای کاربران و گروه‌ها دسترسی‌ها و اختیارات لازم را تعریف کنید و اختصاص دهید.
۱۰

مشتری (CRM)

ماژول «مشتری» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت و مدیریت کلیه اطلاعات و اسناد مرتبط با مخاطبان و مشتریان حقیقی و حقوقی کسب‌وکار شماست. این ماژول امکانات مورد نیاز کسب‌وکار شما برای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) را در اختیار مدیران بازاریابی، فروش، روابط عمومی و خدمات مشتریان قرار می‌دهد.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • اطلاعات کامل مشتریان، مکالمات، گفت‌وگوها، ایمیل‌ها، پیامک‌ها و مکاتبات انجام شده با آن‌ها، تیکت‌های ثبت شده توسط مشتریان، تسک‌ها و اقدامات مرتبط با هر مشتری، اسناد و مدارک مرتبط با مشتریان، سوابق خرید و فاکتورهای خرید و فروش، نتایج نظرسنجی‌های ارسال شده برای مشتریان، جلسات و رویدادهای بازاریابی مرتبط با مشتریان را مشاهده و مدیریت کنید،
 • مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار خود را بر اساس انواع ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، رفتارهای مصرفی و… دسته‌بندی کنید و به هر گروه، دسترسی‌های متفاوت تخصیص دهید،
 • مراحل و جریان کارهای متفاوت شخصی و گروهی برای مشتریان خود تعریف و پیاده‌سازی کنید،
 • گزارش‌های تجمیعی و ترکیبی مختلفی از مشتریان و مخاطبان خود استخراج کنید.
۱۱

اقدام

ماژول «اقدام» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت و مشاهده اقدام‌ها و تسک‌های موجود در واحدهای مختلف کسب‌وکار شماست. این ماژول قلب محرکه موتور پیش‌برد امور سازمان شماست و کلیه وظایف و موضوعات جدیدی که نیاز به «اقدام» فرد یا افرادی درون سازمان‌تان دارند را در این ماژول تعریف و مشاهده می‌کنید.

در ماژول اقدام می‌توانید:

 • جریان‌های کاری و فرم‌های میان‌رده‌ای و میان‌واحدی متنوعی برای اقدامات جاری و تکرارشونده‌ کسب‌وکار خود تعریف کنید،
 • اقدامات و تسک‌های درون و میان‌واحدی مختلفی را تعریف و مسئول رسیدگی به هریک از مراحل جریان کار این اقدام‌ها را تعیین کنید،
 • اسناد، فرم‌ها، فایل‌ها و نظرات مرتبط با هر مرحله از جریان کار یک اقدام را در همان اقدام بارگذاری کنید،
 • اقدام‌های مختلف مرتبط با خود را بسته به نوع فعالیتی که لازم است روی آن‌ها انجام دهید (اطلاع، تایید و…)، دسته‌بندی و مرتب‌سازی کنید.
۱۲

اسناد

ماژول «اسناد» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت، دسته‌بندی، بارگذاری، و به اشتراک‌گذاری اسناد، فایل‌ها، و پوشه‌های مختلف سازمان شماست. در این ماژول می‌توانید فایل‌ها و اسناد مختلفی را با کاربران دیگری در هر جای سازمان (به انتخاب خودتان) به اشتراک بگذارید و مسئولیت تکمیل گروهی و تایید این اسناد و فایل‌ها را به شکلی سیستمی تعریف کنید.

علاوه بر این، در ماژول اسناد می‌توانید:

 • دسترسی‌های مختلف و حق امضاهای متفاوتی برای افراد روی اسناد و فایل‌های خود تعریف کنید،
 • سیستم مکاتبات اداری و دبیرخانه کسب‌وکار خود را مدیریت کنید،
 • بدون حذف نسخه‌های پیشین یک فایل از سیستم، نسخه‌های جدیدی از یک فایل متنی یا غیرمتنی را بارگذاری یا به‌روزرسانی کنید،
 • پای هر فایل یا سند با همکاران مختلف خود درباره آن گفت‌وگو و اعلام نظر و در نظرات خود، فایل‌های مختلف دیگری را ضمیمه کنید،
 • تغییرات اعمال شده در هر نسخه از سندهای متنی را با نسخه‌های دیگر، مشاهده کنید،
 • تاریخ و شخصی را که هر نسخه از یک فایل یا سند را به‌روزرسانی کرده است، مشاهده کنید،
 • با ساخت فیلترهای مختلف، اسناد و فایل‌های مرتبط با خود را به شکل دلخواه دسته‌بندی کنید.
۱۳

پیامک

در ماژول «پیامک» نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌توانید با تعریف صندوق‌های پیامکی متنوع، برای مشتریان، مخاطبان و کارکنان کسب‌وکار خود پیامک ارسال و از آن‌ها پیامک دریافت کنید. لازمه این کار اتصال سرویس سامانه‌های پیامکی کسب‌وکار از طریق وب‌سرویس به تیم‌یار است.

با استفاده از ماژول پیامک می‌توانید:

 • برای واحدهای عملیاتی مختلف سازمان خود (مانند ارتباط با مشتریان، پشتیبانی و…) سامانه‌ها و صندوق‌های پیامکی مختلفی ایجاد و از طریق آن‌ها با مخاطبان کسب‌وکارتان تعامل کنید.
 • صندوق‌های پیامکی کسب‌وکارتان را به ماژول‌هایی مانند اقدام، مشتری و… متصل کنید.
۱۴

پست

ماژول «پست» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، صندوق مدیریت، دریافت و ارسال پست‌های الکترونیکی سازمان شماست.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • با استفاده از پروتکل‌های IMAP/POP/SMTP/SSL مدیریت ارسال و دریافت کلیه سرورهای ارسال پست الکترونیک (ایمیل) سازمانی خود را در دست بگیرید،
 • صندوق ایمیل کاربران مختلف مرتبط با یک مدیریت را از طریق یک درگاه ثابت مدیریت کنید،
 • از طریق اتصال ماژول پست به ماژول‌هایی مانند مشتری، اقدام و… از اطلاعات موجود در ایمیل‌های دریافتی و ارسالی در گردش کارهای مختلف استفاده کنید.
۱۵

گفتگو

ماژول «گفتگو»ی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت و مشاهده تمامی گفت‌وگوهای (چت‌های) فردی و گروهی میان کاربران درون‌سازمانی شماست. پیام‌رسان ERP تیم‌یار با امکانات متنوعی مانند ارسال چت متنی و صوتی، ارسال انواع فرمت‌های فایل درون چت، ارسال ایموجی، و حتی استفاده از کدهای HTML به کاربران تجربه دلچسب و کاملی از گفت‌وگوهای درون‌سازمانی می‌بخشد.

همچنین با استفاده از ماژول گفتگو می‌توانید:

 • کانال‌ها و گروه‌های مختلف موضوعی ایجاد کنید،
 • ایجاد کانال جهت ارتباط و اطلاع‌رسانی، ضمیمه فایل و محتوا، ارسال صدا
 • کانال‌ها و گفت‌وگوهای مختلف درون‌سازمانی را به شکل دلخواه، دسته‌بندی و تنظیمات مرتبط با گفت‌وگوهای ERP خود را تعیین کنید.
۱۶

تقویم

ماژول «تقویم» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل برنامه‌ریزی و ثبت رویدادها، یادداشت‌های زمان‌دار، یادآوری‌ها، و قرارهای ملاقات درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست. هماهنگی این ماژول با نرم‌افزار Google Calendar و ماژول مشتری باعث می‌شود بتوانید به‌سادگی دیدارها و رویدادهای برون‌سازمانی خود را با مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار هماهنگ کنید.

همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • رویدادها، جلسات و یادآوری‌های تکرار شونده (روزانه، هفتگی، ماهانه و…) تنظیم کنید،
 • تقویم خود را با دیگران به اشتراک بگذارید،
 • برای کاربران و واحدهای مختلف سازمان، تقویم‌های مجزا تعریف کنید،
 • برای هر رویداد یا قرار ملاقات، یادآوری‌های پیامکی تنظیم کنید.
۱۷

کیفیت

ماژول «کیفیت» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل طراحی، اجرا و مدیریت انواع آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها و پرسشنامه‌های درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست.

با استفاده از این ماژول کاربردی می‌توانید:

 • انواع پرسشنامه‌ها، ارزیابی‌ها، نظرسنجی‌ها، آزمون‌ها و تست پلن‌های مرتبط با فعالیت‌های کسب‌وکار خود را طراحی و برای مخاطبان درون و برون‌سازمانی خود ارسال کنید،
 • پرسشنامه‌ها، ارزیابی‌ها، نظرسنجی‌ها و تست پلن‌های سازمان را به شکل دلخواه، ذخیره و دسته‌بندی کنید،
 • پرسشنامه‌ها و نظرسنجی‌های مورد نیاز را مستقیما روی پورتال یا سایت کسب‌وکار خود منتشر کنید،
 • تنظیماتی مانند مهلت پاسخ‌گویی، نمایش یا عدم نمایش نتایج به مشارکت‌کننده و… را مدیریت کنید.
۱۸

اخبار

ماژول «اخبار» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت و انتشار انواع اطلاعیه‌ها، خبرنامه‌ها، مقالات و اخبار درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست. با بهره‌مندی از این ماژول، برای انتشار یک مقاله یا خبر روی درگاه‌های اینترنتی کسب‌وکارتان دیگر نیازی به مراجعه به درگاه‌های پراکنده انتشار محتوا نخواهید داشت.

با استفاده از ماژول اخبار می‌توانید:

 • محتواهای متنوع خود را به شکل دلخواه دسته‌بندی و برای هر رده خبری FTP و مسیر آپلود خبر مجزا تعریف کنید،
 • سطح دسترسی‌های کاربران را به امکانات این ماژول تعیین و مدیریت کنید،
 • با تعریف منابع خبری دلخواه در خبرخوان (فیدر)، کلیه اخبار منتشر شده در منابع هدف را یک‌جا مطالعه کنید،
 • تنظیمات مختلف فنی و ظاهری (مانند تعریف هدر، فوتر، رنگ‌ها و…) محتوای منتشره را تعیین کنید.
۱۹

پروژه

ماژول «پروژه» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، نرم‌افزار مدیریت پروژه‌های کسب‌وکار شماست. با استفاده از این ماژول کاربردی می‌توانید پروژه‌های مختلف درون و میان‌واحدی کسب‌وکار را تعریف و کارکنان واحدهای مختلف سازمان را در این پروژه‌ها دخیل کنید.

برخی از قابلیت‌های ماژول پروژه تیم‌یار عبارتند از:

 • تعریف سطوح دسترسی متفاوت برای هر کاربر روی هر پروژه
 • امکان دسته‌بندی پروژه‌ها به شکل دلخواه
 • امکان اتصال اسناد و مدارک، اقدام‌ها و تسک‌ها، رویدادها و تقویم‌ها، نظرسنجی‌ها و ارزیابی‌ها، مشتریان و مخاطبان به مراحل پروژه
 • امکان تعریف مراحل و زیرمرحله‌های نامحدود
 • امکان برقراری پروژه‌های پیچیده و تعریف پروژه در دل مرحله‌ای از پروژه‌ای دیگر
۲۰

پرسنلی

ماژول «پرسنلی» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت، پیاده‌سازی و مدیریت کلیه فرایندهای جذب، استخدام، و امور پرسنلی کسب‌وکار شماست. در این ماژول کلیدی می‌توانید:

 • درخواست‌های مرخصی، ماموریت، اضافه‌کاری، دورکاری، تغییر شیفت، وام و مساعده و… را ثبت و مدیریت کنید،
 • مانده مرخصی، عیدی، سنوات، فیش حقوقی و سایر عملیات افراد و گروه‌ها را به‌شکل خودکار مدیریت کنید،
 • بسته به نوع قراردادهای همکاری با کارکنان شیفت‌های کاری متنوع ثابت و گردشی تعریف و پیاده‌سازی کنید،
 • فرایندهای کارگزینی، جذب، استخدام سیستمی و غیرسیستمی، صدور حکم و… پرسنل را مدیریت کنید،
 • محاسبات خودکار دستمزد، لیست حقوق، مالیات، و لیست بیمه را انجام دهید،
 • به کارکنان سازمان خود، دسترسی‌های متنوعی اعطا کنید،
 •  گزارش‌های متنوعی از عملکرد اشخاص، گروه‌ها و واحدهای سازمان استخراج کنید.
۲۱

سایت (پورتال)

در ماژول «سایت» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، می‌توانید پورتال (سایت) و کلیه درگاه‌های آنلاین ورود مشتریان و مخاطبان به درگاه‌هایی مانند فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات، سامانه ثبت درخواست استخدام کارکنان غیرستادی و ستادی کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

در این ماژول می‌توانید:

 • مخاطبان و کاربران را بر اساس درگاه‌های ورودی مختلف سازمان خود دسته‌بندی کنید،
 • گزارشات متنوعی از نحوه ورود و فعالیت‌های کاربران درگاه‌های مختلف سازمان‌تان مشاهده و استخراج کنید،
 • برای کاربران دسترسی‌های متنوع شخصی و خصوصی تعریف کنید،
 • منوها و بخش‌های قابل نمایش به مشتریان درگاه‌های آنلاین کسب‌وکار خود را به‌شکل انفرادی و گروهی تعریف و مدیریت کنید،
 • دامنه‌های مختلف آنلاین کسب‌وکار را در دل این ماژول به‌صورت یکپارچه تعریف و مدیریت کنید.
۲۲

بودجه

ماژول «بودجه» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت بودجه و اعتبارات سازمان در دوره‌های مالی دلخواه شماست.

در این ماژول می‌توانید:

 • بودجه و اعتبارت کسب‌وکار خود را در دوره‌های متفاوت ماهانه، فصلی، سالانه، و سفارشی مدیریت کنید،
 •  حساب‌های بودجه‌پذیر سازمان را در دو حالت تخصیص «کل به جزء» و «جزء به کل» بسته به نیازهای سازمان، تعیین و مدیریت کنید،
 • برای کاربران مختلف، سطوح دسترسی متفاوت تعریف کنید.
۲۳

گزارش (BI)

ماژول «گزارش» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ماژول‌های مدیریتی این نرم‌افزار سازمانی محسوب می‌شود. هرجا نیاز به استخراج خودکار گزارشات پیچیده و ترکیبی از سراسر سازمان باشد، شاخص‌ها و فرمول‌های مربوطه را با استفاده از امکانات ماژول گزارش نرم‌افزار ERP تیم‌یار تعریف و استخراج می‌کنید.

با استفاده از ماژول گزارش می‌توانید:

 • با استفاده از داده‌های موجود در یک یا چند ماژول، گزارشات تحلیلی و ترکیبی استخراج کنید و در قالب انواع نمودار‌ها و جداول مختلف به کار بگیرید،
 • با استفاده از داده‌های کاربردی گزارشات منحصر به سازمان خود، توان تصمیم‌گیری سریع، صحیح و قابل اعتماد مدیریتی را به دست بیاورید،
 • در کنار انواع گزارشات گذشته‌نگر و تحلیلی، انواع گزارشات آینده‌نگر مدیریت هوش تجاری (BI) را نیز در تعیین استراتژی‌های سازمان خود دخیل کنید.
۲۴

ویکی

ماژول «ویکی» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل به‌اشتراک‌گذاری محتوای آموزشی و اطلاعات و اسناد راهنما با کارکنان، مخاطبان و کابران شماست.

در ماژول ویکی می‌توانید:

 • صفحه‌های مختلفی مانند اسناد راهنما، آموزش و… ایجاد و با کارکنان یا کاربران خود به اشتراک‌گذاری کنید،
 • صفحه‌های حاوی اطلاعات آموزشی و راهنمای خود را در قابل بخش‌ها و دسته‌بندی‌های دلخواه مدیریت کنید،
 • محتوای آموزشی و راهنماهای خود را مستقیم بر روی سرور و پورتال (سایت) سازمانی کسب‌وکارتان منتشر کنید.
۲۵

خدمات

ماژول «خدمات» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل تعریف انواع خدمات درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست. این خدمات بسته به ماهیت درون و برون‌سازمانی خود در دو قالب «خدمات پس از فروش» (ارایه خدمات به مشتریان) و «نگهداری و تعمیرات» (ارایه خدمات درون‌سازمانی) در این ماژول مدیریت می‌شود.

نگهداری و تعمیرات (نت)

با استفاده از ماژول خدمات می‌توانید در حوزه نگهداری و تعمیرات:

 • انواع خدمات دریافتنی کسب‌وکار خود (شامل سرویس‌های دوره‌ای و…) را تعریف و مدیریت کنید،
 • انواع دستگاه‌ها و کالاهای خدمت‌پذیر خریده شده کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گارانتی‌های کالاهای خریده شده کسب‌وکار خود را بر اساس فرمت سریال کالای دلخواه، تعریف و مدیریت کنید،
 • با استفاده از تعریف زیرسیستم پیشگیرانه زمان‌بندی شده، فرایند نگهداری و تعمیرات و سرویس ادواری دستگاه‌ها و ماشین‌آلات خریده شده توسط کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید.
خدمات پس از فروش

با استفاده از ماژول خدمات می‌توانید در حوزه خدمات پس از فروش:

 • انواع خدمات قابل ارایه به مشتریان توسط کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • انواع دستگاه‌ها و کالاهای فروخته شده به مشتریان توسط کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گارانتی‌های کالاهای فروخته شده را بر اساس فرمت سریال کالای دلخواه، تعریف و مدیریت کنید،
 • با فرایندهای سرویس‌های بدو فروش (مانند نصب و…) و سرویس‌های ادواری دستگاه‌ها و کالاهای فروخته شده به مشتریان توسط کسب‌وکار را تعریف و مدیریت کنید،
 • روند ارایه خدمات پس از فروش کسب‌وکار خود را به‌شکلی نظام‌مند و یکپارچه چابک و تسریع کنید،
 •  با استفاده از الگوهای متنوع ارسال پیامک و قابلیت پیگیری و اطلاع‌رسانی خدمات مرتبط با کالاها و محصولات فروخته شده، همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید.
۲۶

پایش

پایش

ماژول «پایش» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل تعریف و مدیریت شاخص‌های مختلف پایش عملکرد صحیح ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در سازمان و کنترل و برطرف‌سازی چابک توقفات احتمالی عملکرد آن‌هاست. این ماژول با پشتیبانی از پروتکل SNMP به‌خصوص در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی که نیاز به نظارت مداوم بر عملکرد ماشین‌آلات خطوط تولید خود دارند، نقشی محوری و کلیدی ایفا می‌کند.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • رفتار ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در کسب‌وکار و دارای قابلیت اتصال به شبکه را به‌شکلی لحظه‌ای پایش کنید،
 • در لحظه از توقفات احتمالی ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در کسب‌وکار مطلع شوید،
 • متغیرها و سنجه‌های کلیدی متنوعی مانند ولتاژ، دما و… برای پایش عملکرد هر دستگاه یا ماشین تعریف کنید،
 • با استفاده از گزارش‌های متنوع، تصمیماتی صحیح و کل‌گرا در خصوص نرم‌افزارها، ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در کسب‌وکارتان بگیرید.
۲۷

تولید

ماژول «تولید» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت کل فرایند تولید صنایع تولیدی است.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • عملیات تولیدی، مراکز کاری، و خطوط تولید متنوعی را تعریف و مدیریت کنید،
 • برنامه‌ریزی مواد مصرفی و برنامه‌ریزی تولید انجام دهید،
 • دستور تولید و ثبت عملکرد تولید را مدیریت کنید،
 • شاخص‌ها و گزارشات متنوع کنترل کیفیت کالای تولیدی کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گزارشات سفارشی و منحصر به کسب‌و‌کار پیچیده و ترکیبی از عملیات تولید واحد تولیدی و صنعتی خود استخراج کنید.
۲۸ بهای تمام شده

بها

ماژول «بها» در نرم‌افزار ERP تیم‌یار، یک ماژول تخصصی، کامل و منعطف برای محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته کسب‌وکار شماست. این ماژول قدرتمند و کاربردی به شما امکان می‌دهد در لحظه و از هرکجا بهای تمام شده کالاها و خدمات کسب‌وکار خود را در دست داشته باشید.

با استفاده از ماژول بها می‌توانید:

 • انواع دوره‌های مالی و بی‌نهایت مبنای تسهیم تعریف کنید،
 • به روش‌های برآوردی، یک‌طرفه و دوطرفه ریاضی، مبنای تسهیم ثانویه بهای تمام شده خود را تعریف کنید،
 • داده‌های مرتبط با هزینه‌های مستقیم، سربار مستقیم و سربار غیرمستقیم را با استفاده از یکپارچگی نرم‌افزار ERP تیم‌یار به‌شکلی آنی و عاری از خطا فراخوانی و در محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات خود دخیل کنید.

خانه

ماژول «خانه»، نخستین صفحه‌ایست که هنگام ورود به نرم‌افزار ERP تیم‌یار مشاهده می‌کنید. تیم‌یار در این ماژول، تعدادی از ویجت‌های (گزارش عمومی از پیش طراحی شده) کاربردی مورد نیاز مدیران و کارکنان را به‌صورت پیش‌فرض و با توجه به دسترسی‌های آن‌ها در اختیارشان قرار داده است. از میان این ویجت‌ها می‌توان به فهرست اقدام‌های کاربر، فهرست کارکنان، گفتگو، حضور و غیاب، رویدادها و… اشاره کرد.

می‌توانید این ماژول را با توجه به نیاز خود چه از نظر ظاهری و چه از نظر محتوایی شخصی‌سازی کنید.

همچنین در این ماژول می‌توانید:

 • با استفاده از ویجت «گزارش»، بدون محدودیت، انواع گزارش‌های ترکیبی و تحلیلی مورد نیاز خود را در زمینه‌های متنوعی مانند مالی و حسابداری، فروش، انبار و کنترل موجودی، پرسنلی، مدیریت ارتباط با مشتریان و… فراخوانی کنید،
 • ویجت‌های مورد نیاز خود را در قالب داشبوردهای نامحدود مدیریتی، دسته‌بندی و تنها با یک کلیک دسته‌ گزارشات و ویجت‌های مورد نظرتان را مشاهده کنید.

مدیر سیستم

ماژول «مدیر سیستم» امکان مدیریت تنظیمات پایه و زیرساختی نرم‌افزار ERP تیم‌یار را در اختیار کاربری که به‌عنوان مدیر سیستم انتخاب کرده‌اید، قرار می‌دهد. هرگونه تغییر در تنظیمات این ماژول، تمامی کابران نرم‌افزار ERP شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

برخی از فعالیت‌هایی که با استفاده از این ماژول می‌توانید انجام دهید، عبارتند از:

 • ایجاد تنظیمات امنیتی و مدیریتی تیم‌یار
 • ایجاد کاربران، گروه‌ها و تعیین سطح دسترسی مرتبط با آن‌ها
 • فعال یا غیرفعال کردن و تغییر نام ماژول‌ها
 • به‌روزرسانی‌های خودکار و دستی، تهیه نسخه پشتیبان و مشاهده اطلاعات مهم سرور
 • ایجاد دسترسی به سایت و تنظیمات مرتبط با دسترسی کاربران
 • مدیریت اطلاعات کامل کلیه نشست‌ها، فعالیت‌ها و ورود و خروج‌های کاربران به سیستم

پروفایل

ماژول «پروفایل»، پایگاه داده‌ایست متشکل از اطلاعات تمامی کاربران، مخاطبان و مشتریان حقیقی و حقوقی نرم‌افزار ERP سازمان شما. مهم‌ترین کارکرد این ماژول ممانعت از ثبت داده‌های حشو و پیش‌گیری از ایجاد مجدد افراد، پرسنل و کاربران در نرم‌افزار ERP شماست.

همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • وجود یا عدم وجود هر کاربر را در سیستم، بررسی و در صورت نیاز، کاربران را فعال یا غیرفعال کنید.

ماژول «شعبه»، محل تعریف شعب و زیرشعبه‌های مختلف یک کسب‌وکار است. همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • مشاغل و چارت سازمانی کسب‌وکار خود را در نرم‌افزار ERP تیم‌یار تعریف کنید،
 • لیست بیمه کارکنان شعب مختلف کسب‌وکار خود را به‌صورت مجزا تعریف و مدیریت کنید،
 •  بخشنامه‌ها و قوانین شعب کسب‌وکار خود را مدیریت کنید،
 • تاییدکنندگان اسناد و فرایندهای سازمان خود را تعیین کنید،
 • فرم‌های ثبت‌نام آنلاین سایت و پورتال خود را ایجاد و مدیریت کنید.

ماژول «حسابداری» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت کلیه فرایندهای مالی و حسابداری، خزانه‌داری (دریافت/ پرداخت)، حسابداری ارزی، حسابداری مدیریت و مدیریت تسهیلات سازمان شماست. در این ماژول مهم و کاربردی، مجموعه‌ای از مهم‌ترین گزارشات مالی و حسابداری، مانند گزارش دفتر حساب، ترازنامه، گزارش سود و زیان و… در اختیار مدیران و کارکنان بخش‌های مالی و حسابداری مجموعه شما قرار گرفته است.

علاوه بر این، با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • گزارشات متنوع مالی و حسابداری منحصر به سازمان خود را فراخوانی و مشاهده کنید،
 • ارزهای مختلف مورد استفاده در سازمان خود را تعریف کنید،
 • دسترسی‌های کاربران بخش‌های مالی و حسابداری را تعیین کنید.

ماژول «محصول» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت اطلاعات کامل کالاها و مدیریت انبارهای کسب‌وکار شماست. با استفاده از امکانات ماژول محصول می‌توانید:

 • کلیه فرایندهای مرتبط با انبارها، کالاها، کنترل موجودی، انبارگردانی و… کسب‌وکار خود را پیاده‌سازی و مدیریت کنید،
 • با استفاده از گزارشات کاربردی پیشفرض این ماژول، گردش کالا در انبار، فهرست کالاهای کم‌گردش، وضعیت موجودی، و نقطه سفارش‌گذاری کالاهای خود را مدیریت کنید،
 • گزارشات سفارشی و منحصر به کسب‌وکار خود را تعریف و در این ماژول فراخوانی کنید،
 • عملیاتی مانند انبارگردانی، صدور مجوز خروج کالا از انبار، صدور کالا، ثبت و مدیریت انتقال کالا از انبار به انبار و… را مدیریت کنید.

ماژول «فروش» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت تمامی فرایندها و اطلاعات مرتبط با فروش آنلاین و آفلاین محصولات و خدمات شماست. از مدیریت فروشگاه آنلاین گرفته تا تعیین میزان پورسانت کارکنان بخش فروش، هر آن چیزی که یک مدیر فروش در مسیر کسب درآمد برای یک سازمان به آن نیاز دارد، در این ماژول کاربردی و قدرتمند، پیش‌بینی شده است. در ماژول فروش ERP تیم‌یار می‌توانید:

 • تمامی سفارش‌های فروش، پیش‌فاکتورها، قراردادها، فاکتورها و برگشت از فروش‌های کالاها و خدمات خود را مدیریت کنید،
 • نمایندگان فروش، پورسانت فروشندگان، شعب، پخش مویرگی، و کارتخوان‌های سیستم فروش خود را مدیریت کنید،
 • لیست قیمت‌های متفاوتی برای نمایش انفرادی و گروهی به مشتریان خود تعریف کنید،
 • فروش آنلاین از فروشگاه آنلاین مجموعه خود را طراحی و مدیریت کنید،
 • انواع تخفیفات، آفرها و پروموشن‌های فروش محصولات و خدمات کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گزارشات متنوع حسابداری فروش، فاکتورهای صادره، قیف فروش و… را استخراج و بر وضعیت فروش کسب‌وکارتان نظارت کنید.

در ماژول «خرید» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، می‌توانید فرایند کامل خرید و تدارکات، تاییدهای کامل کلی و جزئی درخواست‌ها و رسیدهای خرید، پیش‌فاکتورها، فاکتورهای خرید، و اقلام برگشتی از خرید را پیاده‌سازی و مدیریت کنید.

همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • انواع گزارشات تجمیعی و تلفیقی تعدادی و ریالی خرید و تدارکات کسب‌وکار خود را به شکلی سفارشی و انحصاری فراخوانی و مشاهده کنید.

ماژول «اموال» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت و مدیریت انواع اموال ثابت، تجهیزات و دارایی‌های مشهود و نامشهود موجود در کسب‌وکار شماست. با استفاده از ماژول اموال ERP تیم‌یار می‌توانید:

 • اموال و دارایی‌های موجود در سازمان خود را به تفکیک محل استقرارشان تعریف و مدیریت کنید،
 • مصرف‌کنندگان، تامین‌کنندگان و جمع‌داران اموال سازمان را تعریف و مدیریت کنید،
 • گزارشات اسقاط و استهلاک اموال و تجهیزات کسب‌وکار را مشاهده و کنترل کنید،
 • برای کاربران و گروه‌ها دسترسی‌ها و اختیارات لازم را تعریف کنید و اختصاص دهید.

ماژول «مشتری» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت و مدیریت کلیه اطلاعات و اسناد مرتبط با مخاطبان و مشتریان حقیقی و حقوقی کسب‌وکار شماست. این ماژول امکانات مورد نیاز کسب‌وکار شما برای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) را در اختیار مدیران بازاریابی، فروش، روابط عمومی و خدمات مشتریان قرار می‌دهد.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • اطلاعات کامل مشتریان، مکالمات، گفت‌وگوها، ایمیل‌ها، پیامک‌ها و مکاتبات انجام شده با آن‌ها، تیکت‌های ثبت شده توسط مشتریان، تسک‌ها و اقدامات مرتبط با هر مشتری، اسناد و مدارک مرتبط با مشتریان، سوابق خرید و فاکتورهای خرید و فروش، نتایج نظرسنجی‌های ارسال شده برای مشتریان، جلسات و رویدادهای بازاریابی مرتبط با مشتریان را مشاهده و مدیریت کنید،
 • مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار خود را بر اساس انواع ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، رفتارهای مصرفی و… دسته‌بندی کنید و به هر گروه، دسترسی‌های متفاوت تخصیص دهید،
 • مراحل و جریان کارهای متفاوت شخصی و گروهی برای مشتریان خود تعریف و پیاده‌سازی کنید،
 • گزارش‌های تجمیعی و ترکیبی مختلفی از مشتریان و مخاطبان خود استخراج کنید.

ماژول «اقدام» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت و مشاهده اقدام‌ها و تسک‌های موجود در واحدهای مختلف کسب‌وکار شماست. این ماژول قلب محرکه موتور پیش‌برد امور سازمان شماست و کلیه وظایف و موضوعات جدیدی که نیاز به «اقدام» فرد یا افرادی درون سازمان‌تان دارند را در این ماژول تعریف و مشاهده می‌کنید.

در ماژول اقدام می‌توانید:

 • جریان‌های کاری و فرم‌های میان‌رده‌ای و میان‌واحدی متنوعی برای اقدامات جاری و تکرارشونده‌ کسب‌وکار خود تعریف کنید،
 • اقدامات و تسک‌های درون و میان‌واحدی مختلفی را تعریف و مسئول رسیدگی به هریک از مراحل جریان کار این اقدام‌ها را تعیین کنید،
 • اسناد، فرم‌ها، فایل‌ها و نظرات مرتبط با هر مرحله از جریان کار یک اقدام را در همان اقدام بارگذاری کنید،
 • اقدام‌های مختلف مرتبط با خود را بسته به نوع فعالیتی که لازم است روی آن‌ها انجام دهید (اطلاع، تایید و…)، دسته‌بندی و مرتب‌سازی کنید.

ماژول «اسناد» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت، دسته‌بندی، بارگذاری، و به اشتراک‌گذاری اسناد، فایل‌ها، و پوشه‌های مختلف سازمان شماست. در این ماژول می‌توانید فایل‌ها و اسناد مختلفی را با کاربران دیگری در هر جای سازمان (به انتخاب خودتان) به اشتراک بگذارید و مسئولیت تکمیل گروهی و تایید این اسناد و فایل‌ها را به شکلی سیستمی تعریف کنید.

علاوه بر این، در ماژول اسناد می‌توانید:

 • دسترسی‌های مختلف و حق امضاهای متفاوتی برای افراد روی اسناد و فایل‌های خود تعریف کنید،
 • سیستم مکاتبات اداری و دبیرخانه کسب‌وکار خود را مدیریت کنید،
 • بدون حذف نسخه‌های پیشین یک فایل از سیستم، نسخه‌های جدیدی از یک فایل متنی یا غیرمتنی را بارگذاری یا به‌روزرسانی کنید،
 • پای هر فایل یا سند با همکاران مختلف خود درباره آن گفت‌وگو و اعلام نظر و در نظرات خود، فایل‌های مختلف دیگری را ضمیمه کنید،
 • تغییرات اعمال شده در هر نسخه از سندهای متنی را با نسخه‌های دیگر، مشاهده کنید،
 • تاریخ و شخصی را که هر نسخه از یک فایل یا سند را به‌روزرسانی کرده است، مشاهده کنید،
 • با ساخت فیلترهای مختلف، اسناد و فایل‌های مرتبط با خود را به شکل دلخواه دسته‌بندی کنید.

در ماژول «پیامک» نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌توانید با تعریف صندوق‌های پیامکی متنوع، برای مشتریان، مخاطبان و کارکنان کسب‌وکار خود پیامک ارسال و از آن‌ها پیامک دریافت کنید. لازمه این کار اتصال سرویس سامانه‌های پیامکی کسب‌وکار از طریق وب‌سرویس به تیم‌یار است.

با استفاده از ماژول پیامک می‌توانید:

 • برای واحدهای عملیاتی مختلف سازمان خود (مانند ارتباط با مشتریان، پشتیبانی و…) سامانه‌ها و صندوق‌های پیامکی مختلفی ایجاد و از طریق آن‌ها با مخاطبان کسب‌وکارتان تعامل کنید.
 • صندوق‌های پیامکی کسب‌وکارتان را به ماژول‌هایی مانند اقدام، مشتری و… متصل کنید.

ماژول «پست» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، صندوق مدیریت، دریافت و ارسال پست‌های الکترونیکی سازمان شماست.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • با استفاده از پروتکل‌های IMAP/POP/SMTP/SSL مدیریت ارسال و دریافت کلیه سرورهای ارسال پست الکترونیک (ایمیل) سازمانی خود را در دست بگیرید،
 • صندوق ایمیل کاربران مختلف مرتبط با یک مدیریت را از طریق یک درگاه ثابت مدیریت کنید،
 • از طریق اتصال ماژول پست به ماژول‌هایی مانند مشتری، اقدام و… از اطلاعات موجود در ایمیل‌های دریافتی و ارسالی در گردش کارهای مختلف استفاده کنید.

ماژول «گفتگو»ی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت و مشاهده تمامی گفت‌وگوهای (چت‌های) فردی و گروهی میان کاربران درون‌سازمانی شماست. پیام‌رسان ERP تیم‌یار با امکانات متنوعی مانند ارسال چت متنی و صوتی، ارسال انواع فرمت‌های فایل درون چت، ارسال ایموجی، و حتی استفاده از کدهای HTML به کاربران تجربه دلچسب و کاملی از گفت‌وگوهای درون‌سازمانی می‌بخشد.

همچنین با استفاده از ماژول گفتگو می‌توانید:

 • کانال‌ها و گروه‌های مختلف موضوعی ایجاد کنید،
 • ایجاد کانال جهت ارتباط و اطلاع‌رسانی، ضمیمه فایل و محتوا، ارسال صدا
 • کانال‌ها و گفت‌وگوهای مختلف درون‌سازمانی را به شکل دلخواه، دسته‌بندی و تنظیمات مرتبط با گفت‌وگوهای ERP خود را تعیین کنید.

ماژول «تقویم» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل برنامه‌ریزی و ثبت رویدادها، یادداشت‌های زمان‌دار، یادآوری‌ها، و قرارهای ملاقات درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست. هماهنگی این ماژول با نرم‌افزار Google Calendar و ماژول مشتری باعث می‌شود بتوانید به‌سادگی دیدارها و رویدادهای برون‌سازمانی خود را با مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار هماهنگ کنید.

همچنین با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • رویدادها، جلسات و یادآوری‌های تکرار شونده (روزانه، هفتگی، ماهانه و…) تنظیم کنید،
 • تقویم خود را با دیگران به اشتراک بگذارید،
 • برای کاربران و واحدهای مختلف سازمان، تقویم‌های مجزا تعریف کنید،
 • برای هر رویداد یا قرار ملاقات، یادآوری‌های پیامکی تنظیم کنید.

ماژول «کیفیت» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل طراحی، اجرا و مدیریت انواع آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها و پرسشنامه‌های درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست.

با استفاده از این ماژول کاربردی می‌توانید:

 • انواع پرسشنامه‌ها، ارزیابی‌ها، نظرسنجی‌ها، آزمون‌ها و تست پلن‌های مرتبط با فعالیت‌های کسب‌وکار خود را طراحی و برای مخاطبان درون و برون‌سازمانی خود ارسال کنید،
 • پرسشنامه‌ها، ارزیابی‌ها، نظرسنجی‌ها و تست پلن‌های سازمان را به شکل دلخواه، ذخیره و دسته‌بندی کنید،
 • پرسشنامه‌ها و نظرسنجی‌های مورد نیاز را مستقیما روی پورتال یا سایت کسب‌وکار خود منتشر کنید،
 • تنظیماتی مانند مهلت پاسخ‌گویی، نمایش یا عدم نمایش نتایج به مشارکت‌کننده و… را مدیریت کنید.

ماژول «اخبار» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت و انتشار انواع اطلاعیه‌ها، خبرنامه‌ها، مقالات و اخبار درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست. با بهره‌مندی از این ماژول، برای انتشار یک مقاله یا خبر روی درگاه‌های اینترنتی کسب‌وکارتان دیگر نیازی به مراجعه به درگاه‌های پراکنده انتشار محتوا نخواهید داشت.

با استفاده از ماژول اخبار می‌توانید:

 • محتواهای متنوع خود را به شکل دلخواه دسته‌بندی و برای هر رده خبری FTP و مسیر آپلود خبر مجزا تعریف کنید،
 • سطح دسترسی‌های کاربران را به امکانات این ماژول تعیین و مدیریت کنید،
 • با تعریف منابع خبری دلخواه در خبرخوان (فیدر)، کلیه اخبار منتشر شده در منابع هدف را یک‌جا مطالعه کنید،
 • تنظیمات مختلف فنی و ظاهری (مانند تعریف هدر، فوتر، رنگ‌ها و…) محتوای منتشره را تعیین کنید.

ماژول «پروژه» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، نرم‌افزار مدیریت پروژه‌های کسب‌وکار شماست. با استفاده از این ماژول کاربردی می‌توانید پروژه‌های مختلف درون و میان‌واحدی کسب‌وکار را تعریف و کارکنان واحدهای مختلف سازمان را در این پروژه‌ها دخیل کنید.

برخی از قابلیت‌های ماژول پروژه تیم‌یار عبارتند از:

 • تعریف سطوح دسترسی متفاوت برای هر کاربر روی هر پروژه
 • امکان دسته‌بندی پروژه‌ها به شکل دلخواه
 • امکان اتصال اسناد و مدارک، اقدام‌ها و تسک‌ها، رویدادها و تقویم‌ها، نظرسنجی‌ها و ارزیابی‌ها، مشتریان و مخاطبان به مراحل پروژه
 • امکان تعریف مراحل و زیرمرحله‌های نامحدود
 • امکان برقراری پروژه‌های پیچیده و تعریف پروژه در دل مرحله‌ای از پروژه‌ای دیگر

ماژول «پرسنلی» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل ثبت، پیاده‌سازی و مدیریت کلیه فرایندهای جذب، استخدام، و امور پرسنلی کسب‌وکار شماست. در این ماژول کلیدی می‌توانید:

 • درخواست‌های مرخصی، ماموریت، اضافه‌کاری، دورکاری، تغییر شیفت، وام و مساعده و… را ثبت و مدیریت کنید،
 • مانده مرخصی، عیدی، سنوات، فیش حقوقی و سایر عملیات افراد و گروه‌ها را به‌شکل خودکار مدیریت کنید،
 • بسته به نوع قراردادهای همکاری با کارکنان شیفت‌های کاری متنوع ثابت و گردشی تعریف و پیاده‌سازی کنید،
 • فرایندهای کارگزینی، جذب، استخدام سیستمی و غیرسیستمی، صدور حکم و… پرسنل را مدیریت کنید،
 • محاسبات خودکار دستمزد، لیست حقوق، مالیات، و لیست بیمه را انجام دهید،
 • به کارکنان سازمان خود، دسترسی‌های متنوعی اعطا کنید،
 •  گزارش‌های متنوعی از عملکرد اشخاص، گروه‌ها و واحدهای سازمان استخراج کنید.

در ماژول «سایت» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، می‌توانید پورتال (سایت) و کلیه درگاه‌های آنلاین ورود مشتریان و مخاطبان به درگاه‌هایی مانند فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات، سامانه ثبت درخواست استخدام کارکنان غیرستادی و ستادی کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

در این ماژول می‌توانید:

 • مخاطبان و کاربران را بر اساس درگاه‌های ورودی مختلف سازمان خود دسته‌بندی کنید،
 • گزارشات متنوعی از نحوه ورود و فعالیت‌های کاربران درگاه‌های مختلف سازمان‌تان مشاهده و استخراج کنید،
 • برای کاربران دسترسی‌های متنوع شخصی و خصوصی تعریف کنید،
 • منوها و بخش‌های قابل نمایش به مشتریان درگاه‌های آنلاین کسب‌وکار خود را به‌شکل انفرادی و گروهی تعریف و مدیریت کنید،
 • دامنه‌های مختلف آنلاین کسب‌وکار را در دل این ماژول به‌صورت یکپارچه تعریف و مدیریت کنید.

ماژول «بودجه» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت بودجه و اعتبارات سازمان در دوره‌های مالی دلخواه شماست.

در این ماژول می‌توانید:

 • بودجه و اعتبارت کسب‌وکار خود را در دوره‌های متفاوت ماهانه، فصلی، سالانه، و سفارشی مدیریت کنید،
 •  حساب‌های بودجه‌پذیر سازمان را در دو حالت تخصیص «کل به جزء» و «جزء به کل» بسته به نیازهای سازمان، تعیین و مدیریت کنید،
 • برای کاربران مختلف، سطوح دسترسی متفاوت تعریف کنید.

ماژول «گزارش» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ماژول‌های مدیریتی این نرم‌افزار سازمانی محسوب می‌شود. هرجا نیاز به استخراج خودکار گزارشات پیچیده و ترکیبی از سراسر سازمان باشد، شاخص‌ها و فرمول‌های مربوطه را با استفاده از امکانات ماژول گزارش نرم‌افزار ERP تیم‌یار تعریف و استخراج می‌کنید.

با استفاده از ماژول گزارش می‌توانید:

 • با استفاده از داده‌های موجود در یک یا چند ماژول، گزارشات تحلیلی و ترکیبی استخراج کنید و در قالب انواع نمودار‌ها و جداول مختلف به کار بگیرید،
 • با استفاده از داده‌های کاربردی گزارشات منحصر به سازمان خود، توان تصمیم‌گیری سریع، صحیح و قابل اعتماد مدیریتی را به دست بیاورید،
 • در کنار انواع گزارشات گذشته‌نگر و تحلیلی، انواع گزارشات آینده‌نگر مدیریت هوش تجاری (BI) را نیز در تعیین استراتژی‌های سازمان خود دخیل کنید.

ماژول «ویکی» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل به‌اشتراک‌گذاری محتوای آموزشی و اطلاعات و اسناد راهنما با کارکنان، مخاطبان و کابران شماست.

در ماژول ویکی می‌توانید:

 • صفحه‌های مختلفی مانند اسناد راهنما، آموزش و… ایجاد و با کارکنان یا کاربران خود به اشتراک‌گذاری کنید،
 • صفحه‌های حاوی اطلاعات آموزشی و راهنمای خود را در قابل بخش‌ها و دسته‌بندی‌های دلخواه مدیریت کنید،
 • محتوای آموزشی و راهنماهای خود را مستقیم بر روی سرور و پورتال (سایت) سازمانی کسب‌وکارتان منتشر کنید.

ماژول «خدمات» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل تعریف انواع خدمات درون و برون‌سازمانی کسب‌وکار شماست. این خدمات بسته به ماهیت درون و برون‌سازمانی خود در دو قالب «خدمات پس از فروش» (ارایه خدمات به مشتریان) و «نگهداری و تعمیرات» (ارایه خدمات درون‌سازمانی) در این ماژول مدیریت می‌شود.

با استفاده از ماژول خدمات می‌توانید در حوزه نگهداری و تعمیرات:

 • انواع خدمات دریافتنی کسب‌وکار خود (شامل سرویس‌های دوره‌ای و…) را تعریف و مدیریت کنید،
 • انواع دستگاه‌ها و کالاهای خدمت‌پذیر خریده شده کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گارانتی‌های کالاهای خریده شده کسب‌وکار خود را بر اساس فرمت سریال کالای دلخواه، تعریف و مدیریت کنید،
 • با استفاده از تعریف زیرسیستم پیشگیرانه زمان‌بندی شده، فرایند نگهداری و تعمیرات و سرویس ادواری دستگاه‌ها و ماشین‌آلات خریده شده توسط کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید.

با استفاده از ماژول خدمات می‌توانید در حوزه خدمات پس از فروش:

 • انواع خدمات قابل ارایه به مشتریان توسط کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • انواع دستگاه‌ها و کالاهای فروخته شده به مشتریان توسط کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گارانتی‌های کالاهای فروخته شده را بر اساس فرمت سریال کالای دلخواه، تعریف و مدیریت کنید،
 • با فرایندهای سرویس‌های بدو فروش (مانند نصب و…) و سرویس‌های ادواری دستگاه‌ها و کالاهای فروخته شده به مشتریان توسط کسب‌وکار را تعریف و مدیریت کنید،
 • روند ارایه خدمات پس از فروش کسب‌وکار خود را به‌شکلی نظام‌مند و یکپارچه چابک و تسریع کنید،
 •  با استفاده از الگوهای متنوع ارسال پیامک و قابلیت پیگیری و اطلاع‌رسانی خدمات مرتبط با کالاها و محصولات فروخته شده، همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید.
پایش

ماژول «پایش» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل تعریف و مدیریت شاخص‌های مختلف پایش عملکرد صحیح ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در سازمان و کنترل و برطرف‌سازی چابک توقفات احتمالی عملکرد آن‌هاست. این ماژول با پشتیبانی از پروتکل SNMP به‌خصوص در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی که نیاز به نظارت مداوم بر عملکرد ماشین‌آلات خطوط تولید خود دارند، نقشی محوری و کلیدی ایفا می‌کند.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • رفتار ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در کسب‌وکار و دارای قابلیت اتصال به شبکه را به‌شکلی لحظه‌ای پایش کنید،
 • در لحظه از توقفات احتمالی ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در کسب‌وکار مطلع شوید،
 • متغیرها و سنجه‌های کلیدی متنوعی مانند ولتاژ، دما و… برای پایش عملکرد هر دستگاه یا ماشین تعریف کنید،
 • با استفاده از گزارش‌های متنوع، تصمیماتی صحیح و کل‌گرا در خصوص نرم‌افزارها، ماشین‌آلات و دستگاه‌های مستقر در کسب‌وکارتان بگیرید.

ماژول «تولید» نرم‌افزار ERP تیم‌یار، محل مدیریت کل فرایند تولید صنایع تولیدی است.

با استفاده از این ماژول می‌توانید:

 • عملیات تولیدی، مراکز کاری، و خطوط تولید متنوعی را تعریف و مدیریت کنید،
 • برنامه‌ریزی مواد مصرفی و برنامه‌ریزی تولید انجام دهید،
 • دستور تولید و ثبت عملکرد تولید را مدیریت کنید،
 • شاخص‌ها و گزارشات متنوع کنترل کیفیت کالای تولیدی کسب‌وکار خود را تعریف و مدیریت کنید،
 • گزارشات سفارشی و منحصر به کسب‌و‌کار پیچیده و ترکیبی از عملیات تولید واحد تولیدی و صنعتی خود استخراج کنید.
بهای تمام شده

ماژول «بها» در نرم‌افزار ERP تیم‌یار، یک ماژول تخصصی، کامل و منعطف برای محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته کسب‌وکار شماست. این ماژول قدرتمند و کاربردی به شما امکان می‌دهد در لحظه و از هرکجا بهای تمام شده کالاها و خدمات کسب‌وکار خود را در دست داشته باشید.

با استفاده از ماژول بها می‌توانید:

 • انواع دوره‌های مالی و بی‌نهایت مبنای تسهیم تعریف کنید،
 • به روش‌های برآوردی، یک‌طرفه و دوطرفه ریاضی، مبنای تسهیم ثانویه بهای تمام شده خود را تعریف کنید،
 • داده‌های مرتبط با هزینه‌های مستقیم، سربار مستقیم و سربار غیرمستقیم را با استفاده از یکپارچگی نرم‌افزار ERP تیم‌یار به‌شکلی آنی و عاری از خطا فراخوانی و در محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات خود دخیل کنید.

نحوه ارایه نرم‌افزار یکپارچه و تحت وب ERP تیم‌یار

حوزه‌های کاربرد نرم‌افزار یکپارچه و تحت‌وب ERP تیم‌یار

 • شرکت‌های تولیدی و صنعتی (کارخانجات)
 • کسب‌وکارهای بازرگانی و خدماتی
برای دیدن تعرفه‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار اختصاصی این‌جا کلیک کنید

مزایای نرم‌افزار ERP تیم‌یار

 1. ایجاد بستر امن برای ثبت و تبادل اطلاعات مالی و غیرمالی هر کسب‌وکار و اطلاع‌رسانی درون و برون‌سازمانی
 2. توانایی توسعه کسب‌وکار با مدیریت آسان
 3. امکان​ توسعه کسب‌وکار و نرم‌افزار، به‌صورت موازی
 4. انجام تمام فرایندهای سازمانی به‌صورت تحت وب و یکپارچه، با امنیت کامل (گواهینامه ارزیابی امنیتی)
 5. تا ۴۰ درصد کاهش هزینه‌های پرسنلی و اداری
 6. کاهش چشم‌گیر هزینه‌های فروش با وجود امکانات یکپارچه فروشگاه‌ساز و صندوق فروشگاهی پیوسته با زنجیره تامین SCM، مالی و CRM
 7. ​تسهیل مدیریت فرایندهای کسب‌وکار
 8. امکان ایجاد فرایند کامل آموزشی به همراه آزمون و تحلیل نتایج
 9. امکان ایجاد فرایند کامل مدیریت دانش
 10. ایجاد کانال‌های ارتباطی متنوع با مشتریان
 11. امکان برقراری ارتباط با سخت‌افزارهای صنعتی از قبیل پروتکل‌های SNMP و ModBus (در برنامه توسعه) با تیم‌یار
 12. مدیریت و نظارت دقیق بر فعالیت‌ کسب‌وکارهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی، بدون وابستگی به زمان و مکان
 13. ERP ایرانی بدون وابستگی به نرم‌افزارها و زیرساخت‌های خارجی
 14. سرعت کاربری بالا در فرایندهای کسب‌وکار، به‌واسطه استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C و ++C در زیرساخت و کلیه ماژول‌های تیم‌یار
 15. امکان تولید و توسعه سیستم‌ها، زیرسیستم‌ها و ماژول‌های اختصاصی و شخصی‌سازی شده متناسب با فرایندهای کاری هر سازمان و کسب‌وکار به‌وسیله تیم برنامه‌نویس مشتری از طریق SDK تیم‌یار با توانایی استفاده از کلیه امکانات زیرساختی تیم‌یار
 16. ​امکان استفاده از API و وب سرویس تیم‎یار جهت ارسال و دریافت داده به ماژول‌های مختلف (در واقع به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا از تمامی امکانات و قابلیت‌های تیم‌یار در دیگر نرم‌افزارها و وب‌گاه‌های خود استفاده نمایند؛ به‌طور مثال سایت یا فروشگاه آنلاین خود را به تیم‌یار متصل سازند).
سفارش نرم‌افزار ERP تیم‌یار اختصاصی را از این‌جا شروع کنید.