کلیپ های نرم افزار ERP تیم‌یار

سیستم‌های ERP

سیستم‌های ERP

کلیپ یکپارچگی به معنی تیم‌یار-سیستم تیکتینگ از ثبت درخواست تا حصول نتیجه

با استفاده از سیستم تیکتینگ تیم‌یار، مشتری درخواست خودش رو مطابق با فرم از پیش تعریف شده در وب‌سایت شما ثبت می‌کند و یا از طریق ربات تلگرام، آنلاین خودش با کارشناسان شما صحبت می‌کند. هر درخواست با توجه به موضوع انتخاب شده توسط کاربر، به طور خودکار به واحد مربوطه و کارشناس مسئول وصل شده و در سازمان به گردش درمی‌آید. مخاطب شما می‌تواند تیکت خودش را از طریق کاربری تیم‌یارش پیگیری کند و در جریان روند انجام کار قرار بگیرد، با مسئول مربوطه صحبت کرده و نتیجه کار را هم آنجا مشاهده کند.

کلیپ تیم یار چیست

نرم افزار ERP تیم‌یار با هدف "هوشمند‌سازی و خودکار‌سازی" کسب‌‌و‌کار شما در یک بستر یکپارچه تولید شده که به راحتی با دسترسی در محیط وب به همه نرم‌افزارها، اتوماسیون‌ها و کلیه فرآیند‌های کسب‌و‌کار خود دسترسی داشته باشید.

 

کلیپ یکپارچگی به معنی تیم یار - فرآیند استخدام از درخواست جذب تا صدور حکم پرسنلی

فرآیند استخدام تنها با درخواست مدیر واحد در نرم افزار ERP تیم‌یار شروع می‌شود. کافیست فرم استخدام شغل مورد نظر خود را در سایت و یا پورتال منابع انسانی قرار دهید و از متقاضی بخواهید که فایل رزومه خودش را از همین طریق ارسال کند تا مستقیما در سوابقش ذخیره شود. تمام جریانات روند استخدام را می‌توانید در هر مرحله مجزا پیگیری کنید. 

کلیپ یکپارچگی فرآیند فروش در یک کسب و کار تولیدی از سفارش محصول تا تحویل کالا

اگر یک کسب‌و‌کار تولیدی دارید، تیم‌یار این امکان را به شما می‌دهد که فرآیند تولید تا فروش محصول خود را کاملا خودکار، یکپارچه و با هزینه کم تکمیل کنید.

گزارش تمام فرآیندها را بصورت کامل و یکپارچه به کمک سیستم گزارش ساز هوشمند (BI) در ERP تیم‌یار ببینید و تصمیمات سریع و مبتنی بر اطلاعات واقعی بگیرید.

کلیپ یکپارچگی به معنی تیم یار - راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان

یکی از دغدغه‌های بزرگ سازمان‌ها، پراکندگی اطلاعات و داده‌ها در بخش‌های مختلف سازمان است. با استفاده از سیستم CRM تیم‌یار، این امکان برای شما ایجاد می‌شود که اطلاعات مربوط به مخاطبین را یکپارچه کنید و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 وظیفه اصلی CRM تیم‌یار یکپارچه‌سازی اطلاعات در تمام سیستم می‌باشد.

کلیپ یکپارچگی فرآیند فروش در یک کسب و کار بازرگانی و خدماتی از سفارش تا تحویل کالا

در کسب‌و‌کارهای بازرگانی یا خدماتی، فروشگاه آنلاین تیم‌یار این امکان را به شما می‌دهد که از طریق پورتال یا سایت خود، محصولات و خدمات خود را عرضه کنید. تمام مراحل بصورت خودکار در سیستم شما جریان می‌یابد و مشتریان می‌توانند بصورت آنلاین در جریان روند کار قرار بگیرند.

معرفی نرم‌افزار ERP تیم‌یار استاندارد (مدیریت یکپارچه کسب‌و‌کارهای بازرگانی-خدماتی)

نرم‌افزار یکپارچه و تحت وب تیم‌یار استاندارد Standard در جهت بهبود مدیریت شرکت‌های بازرگانی یا خدماتی، طراحی و تولید شده است. این نرم افزار یکپارچه به‌علت یکپارچه‌سازی داده‌ها و بخش‌های مختلف سازمان، باعث بهبود مدیریت شرکت‌های بازرگانی/ خدماتی شده است.

معرفی نرم‌افزار فروشگاه ساز یکپارچه اینترنتی (تیمچه استور مدیریت یکپارچه فروشگاه اینترنتی )

فروشگاه یکپارچه آنلاین تیمچه، عدم هماهنگی لحظه ای بین موجودی انبار و ایجاد سفارش جدید را برطرف می نماید و با کاربری مدیریت یکپارچه و قوی، باعث توسعه آسان و کم هزینه فروشگاه می گردد. در واقع با داشتن این نرم افزار، علاوه بر داشتن یک سایت فروشگاهی، نرم افزار مدیریتی یکپارچه را هم در دست دارد.

معرفی نرم‌افزار ERP تیم‌یار ادونس (مدیریت یکپارچه شرکت‌های تولیدی-صنعتی)

نرم‌ افزار یکپارچه و تحت وب تیم‌یار Advance به‌طور مؤثر عملیات تولید را مدیریت و سبب افزایش توان رقابتی شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ و شرکت‌های پخش مویرگی می‌گردد و مسیری هموار و برنامه‌ریزی شده برای کسب و کارشان بوجود می‌آورد.

معرفی نرم‌افزار دورکاری یکپارچه تیم‌یار (تیمچه تله‌ورک راهکار دورکاری یکپارچه)

با توجه به رشد تکنولوژی ارتباطات و وجود ابزارها و تجهیزات کامپیوتری در دهه‌های اخیر، مفهوم دورکاری شکل جدیدی به خود گرفته است. در واقع تقریباً اکثر شغل‌هایی که نیاز به ارتباط مستقیم فیزیکی با مشتری ندارند می‌توانند دورکار باشند و از برنامه دورکاری یکپارچه ERP تیم‌یاراستفاده کنند.

معرفی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان‌ (CRM) ERP تیم‌یار

مدیریت ارتباط با مشتریان ERP تیم‌یار، یک استراتژی جامع در کسب و کار، که باعث جذب، گسترش و حفظ مشتریان شده و سودآوری از طریق تکرار خرید را حاصل می‌کند. این نرم‌افزار امکان بازاریابی هدفمند را فراهم و باعث پیش بینی نیازهای مشتریان، ارائه مطلوب‌تر خدمات و در نتیجه ایجاد حس وفاداری در آن‌ها می‌شود.

معرفی نرم‌افزار مدیریت اموال و دارایی ثابت ERP تیم‌یار

نرم‌افزار مدیریت اموال و دارایی‌های ثابت ERP تیم‌یار، سازمان را قادر می‌سازد تا به ردیابی و نظارت دارایی‌های ثابت و تجهیزات و ماشین‌آلات در چندین مکان بپردازد، همچنین باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و بهبود بهره‌وری عملیات می‌گردد و ارزش ماندگاری دارایی را افزایش می‌بخشد.

معرفی نرم افزار مدیریت اخبار و اطلاع رسانی ERP تیم‌یار

نرم‌افزار مدیریت اخبار و اطلاع رسانی یکپارچه ERP تیم‌یار، با رابط کاربری بسیار ساده، می‌تواند به‌راحتی بعد از تنظیم کردن اطلاعات اولیه و تنها با وارد کردن اطلاعات مربوط به خبر (عنوان، متن، کلمات کلیدی، منابع و ...) اخبار را ذخیره و طی بازه زمانی مشخص شده توسط مدیر، منتشر کند.

معرفی نرم افزار مدیریت گزارشات و هوش تجاری‌ (BI) ERP تیم‌یار

مدیریت گزارشات و هوش تجاری (BI) ERP تیم‌یار، این امکان را فراهم کرده تا علاوه بر ایجاد کسب ‌و کاری هوشمند، تمام نیازهای کسب و کار در اتخاذ تصمیمات به‌موقع و لحظه‌ای صحیح، کشف فرصت‌های جدید، شناسایی تهدیدات و تبدیل آن‌ها به فرصت، به‌طور کامل مرتفع شود

مدیریت درگاه مخاطبین و مشتریان

مدیریت درگاه مخاطبین و مشتریان ERP تیم‌یار، امکان ایجاد دسترسی‌های مشتریان و پرسنل را با توجه به دسته‌بندی و سمت آن‌ها و امکان ایجاد ارتباط با مشتریان را از طریق درگاه مشتریان (باشگاه مشتریان) و مدیریت امور پرسنل را از طریق درگاه پرسنل (پورتال پرسنل) در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.