افتتاح دفتر تیم یار در دبی
(1397.02.17 14:08:10)

دفتر نمایندگی تیم یار در دبی افتتاح گردید.

 
افتتاح دفتر تیم یار در دبی
 
 در راستای ورود به بازارهای جهانی و با هدف صادرات محصول ایرانی و ارز آوری، تیم یار اقدام به افتتاح دفتر خود در دبی نموده است.
این امر در جهت دسترسی آسان مشتریان خارج از کشور و شرکت های بین المللی برای ارائه خدمات گسترده تر و بهره وری بیشتر انجام گرفته است. دبی به عنوان یکی از نزدیکترین قطب های تجاری با موقعیت مناسب در خاورمیانه برای داد و ستد می باشد که بستری مساعد برای فعالیت شرکت های بین المللی محیا نموده است از این حیث این شهر به عنوان محلی مناسب برای افتتاح نمایندگی تیم یار انتخاب گردید چرا که تیم یار به عنوان نرم افزاری ERP و صد در صد ایرانی پتانسیل بالایی برای ارائه خدمات در سطح بین المللی را دارا می باشد و می تواند نیازهای یکپارچه سازی سازمان ها و شرکت ها را در اقصی نقاط دنیا به بهترین شکل فراهم آورد.
امید است در سال های پیش رو شاهد گسترش تیم یار در سایر نقاط جغرافیایی باشیم تا روند مذاکرات برای مشتریان در سراسر جهان به راحتی و در اسرع وقت صورت پذیرد. 
 
 
 

برچسب ها : افتتاح دفتر تیم یار، صادرات محصول ایرانی، ارز آوری، یکپارچه سازی، شرکت های بین المللی,نمایندگی، عرصه_جهانی، بین_المللی، مذاکره، دبی