کمپین حمایت از کالای ایرانی
(1397.02.16 11:26:10)

تیم یار به کمپین حمایت از کالای ایرانی پیوست.

کمپین حمایت از کالای ایرانی
 

اولین قدم در توسعه هر کشور حمایت از کالای داخلی است؛ این اقدام بزرگ نه تنها باعث استقلال، خودکفایی، رشد اقتصادی و عزت ملی می شود، بلکه به کاهش آمار بیکاری در کشور کمک می کند.

اشتغال زایی، افزایش تولید، ارتقای کیفی کالاها، ثبات قیمت ها و عدم وابستگی به واردات کالا و جلوگیری از خروج ارز از کشور نتایج مهم حمایت از کالای داخلی می باشد که این امر منجر به حفظ ارزش پول ملی (ریال) می شود.

با توجه به محدودیت های مالی در فضای پر رقابت امروز، بنگاه های اقتصادی برای کاهش هزینه های عملیاتی و بهای تمام شده و در عین حال ایجاد بیشترین ارزش افزوده و کسب سود بیشتر تحت فشار فزاینده ای قرار دارند. این کمبود نقدینگی، کاهش تولید (به دلیل مشکل تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع) و به تبع آن فروش را در بخش صنایع به دنبال داشته است.

در این راستا تیم یار با بهره مندی از سرمایه انسانی متعهد و متخصص، در جهت نیل به این هدف به کمپین حمایت از کالای ایرانی پیوسته و با تولید یک محصول نرم افزاری دانش بنیان، صددرصد ایرانی و یکپارچه، قابل استفاده برای شرکت های تولیدی، بازرگانی، آموزشی، تحقیقاتی و ... یکی از پیشگامان این امر مهم است. این حرکت عظیم ملی به همراهی نهادهای دولتی، خصوصی و مردمی نیاز دارد.

 

 
 
 

برچسب ها : کمپین حمایت از کالای ایرانی، رشد اقتصادی، عزت ملی، سرمایه انسانی، ارزش ریال، آمار بیکاری، دانش بنیان,صددردصدایرانی، کمپین، ارز، واردات، توسعه اقتصادی، اشتغالزایی، کالای_ایرانی، دولت، خصوصی، مردمی، حمایت، افتخار

پیوست ها :

کمپین حمایت از کالای ایرانی