یکپارچگی اتوماسیون اداری و مدیریت ارتباط با مشتریان تیم‌یار با پیام‌رسان جهانی تلگرام
(1398.08.14 17:41:52)

شرکت تیم‌یار کیش با درک این نیاز مشتریان، اقدام به تولید راهکاری جهت یکپارچه‌سازی نرم‌افزار تلگرام با اتوماسیون اداری و مدیریت ارتباط با مشتری نرم‌افزار ERP تیم‌یار کرده است.

 

یکپارچگی اتوماسیون اداری و مدیریت ارتباط با مشتریان تیم‌یار با پیام‌رسان جهانی تلگرام

 

امروزه شبکه‌های اجتماعی به بخش جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان‌ها تبدیل شده‌اند و به دلیل راحتی کاربری و گستردگی، جای خود را در کسب‌وکارها بسیار زودتر از آنچه تصور می‌شد، باز کرده‌اند. این گستردگی به‌علاوه مزایایی که برای افراد به همراه دارند، موجب شده است که کسب‌وکارها از این بستر برای برقراری ارتباط هرچه بهتر با مشتریان خود، بهره ببرند. بدیهی است، استفاده از امکاناتی که مشتریان با آن احساس راحتی و نزدیکی می‌کنند، برای سازمان‌ها ارزش افزوده ایجاد کرده و موجب رضایتمندی بیشتر مشتریان خواهد شد.

یکی از شبکه‌هایی که در ایران مورد اقبال عمومی قرار گرفته است، شبکه اجتماعی تلگرام است. در حال حاضر، تلگرام به یکی از کانال‌های اصلی ارتباطی این روزهای افراد تبدیل شده است. سهولت برقراری ارتباط و تنوع محتوای ارسالی (صوت، تصویر، فیلم و متن) از طریق این اپلیکیشن و همچنین ترجیح مشتریان به استفاده از این شبکه اجتماعی برای دریافت و ارسال اطلاعات سبب شده است که بسیاری از ارتباطات میان کارکنان سازما‌ن‌ها با مشتریان و سایر ذی‌نفعان از طریق نرم‌افزار تلگرام صورت گیرد.

شرکت تیم‌یار کیش با درک این نیاز مشتریان، اقدام به تولید راهکاری جهت یکپارچه‌سازی نرم‌افزار تلگرام با اتوماسیون اداری و مدیریت ارتباط با مشتری ERP تیم‌یار کرده است. بدین ترتیب، مشتریان و کاربران به‌راحتی، با استفاده از امکانات داخلی پیام‌رسان تلگرام و بدون نیاز به ورود به پورتال مشتریان، می‌توانند با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و ضمن بهره‌مندی از مزایای یکپارچگی آن با ماژول CRM، برخی امور، از جمله وضعیت میزان بدهی، درخواست‌ها و فاکتورها و ... خود را مدیریت کنند.

لازم به ذکر است که اولین نسخه این راهکار یکپارچه در دی‌ماه سال جاری (1398) در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

 

برچسب ها : یکپارچگی ، نرم افزار تلگرام ، اتوماسیون اداری ، مدیریت ارتباط با مشتریان ، نرم افزار ERP ، پیام رسان تلگرام