کسب رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک توسط نرم‌افزار ERP تیم‌یار
(1397.08.02 11:14:06)

شرکت سافت‌سیستم‌کیش ضمن تمدید گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک برای یک دوره یک‌ساله دیگر، توانست رتبه خود در رشته «ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری و بسته‌های نرم‌افزاری حامل محتوا» را از چهار/4، به یک/1 ارتقا دهد.

 

کسب رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک توسط نرم‌افزار ERP تیم‌یار

 

شرکت سافت‌سیستم‌کیش ضمن تمدید گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک برای یک دوره یک‌ساله دیگر، توانست رتبه خود در رشته «ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری و بسته‌های نرم‌افزاری حامل محتوا» را از رتبه پایه چهار/4، به یک/1 ارتقا دهد.

این شرکت همچنین در رشته «تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری» رتبه‌ی چهار/4  را از شورای عالی انفورماتیک کسب نموده است.

رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک در واقع یک تقسیم‌‌بندی کمی و کیفی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است که در احراز صلاحیت شرکت‌ها برای تمامی پروژه‌های کامپیوتری در سراسر کشور الزام‌آور تلقی می‌شود. رتبه‌بندی انفورماتیک به‌صورت ۱ تا ۷ بوده که در آن رتبه ۷ پایین‌ترین و رتبه ۱ بالاترین درجه را دارد.

 تا سال 84 دو پارامتر "میزان حقوق و دستمزد پرداختی شرکت‌ها به کارکنان" و "میانگین درآمد مشمول مالیاتی شرکت‌ها" عوامل تعیین‌کننده رتبه شرکت‌ها در شورای عالی انفورماتیک بودند، اما بر اساس تغییرات اعمال شده در سال 90، عامل "رضایت مشتری" به‌عنوان سومین پارامتر تعیین رتبه‌بندی شرکت‌ها در نظر گرفته شد. 
بنا بر ضوابط جدید و مصوبات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری و شورای عالی انفورماتیک (از زیرمجموعه‌های معاونت مذکور)، همه دستگاه‌های اجرایی همچون دولتی، بانک‌ها موظف‌اند قراردادهایشان را صرفا با شرکت‌های دارای گواهینامه رتبه‌بندی از شورای عالی انفورماتیک منعقد نمایند
.

 

برچسب ها : رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک ، بسته های نرم افزاری حاوی محتوا ، احراز صلاحیت و رتبه بندی شرکت های انفورماتیکی