دریافت گواهینامه ارزیابی امنیتی محصول برای نسخه 2.9 نرم‌افزار ERP تیم‌یار
(1397.07.05 10:54:22)

تیم‌یار گواهینامه ارزیابی امنیتی محصول، با سطح یک از نظام ارزیابی و اعتباربخشی امنیتی محصولات، برای نسخه دوم (نسخه 2.9) خود را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران دریافت کرد.

 
 
دریافت گواهینامه ارزیابی امنیتی محصول برای نسخه 2.9 نرم‌افزار ERP تیم‌یار

 

پس از اخذ گواهینامه ارزیابی امنیتی محصول از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در اسفندماه 1396 برای نسخه 1.49، تیم‌یار این گواهینامه را برای نسخه دوم (نسخه 2.9) خود نیز دریافت کرد. بر این اساس، نرم‌افزار ERP تیم‌یار با سطح یک از نظام ارزیابی و اعتباربخشی امنیتی محصولات منطبق می‌باشد.

این گواهینامه بر اساس الزامات افتا (امنیت فضای تبادل اطلاعات) برای سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی و به دلیل اهمیت موضوع امنیت، به‌منظور مصونیت آن‌ها از حملات سایبری و نفوذ بدافزارها، برای محصولات بومی صادر می‌شود.

هدف تیم‌یار از دریافت این گواهینامه برای نسخه دوم این نرم‌افزار، اهمیت بالای امنیت برای سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی و اطمینان خاطر کاربران و همراهان خود بوده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ملاحظه تصویر گواهینامه ارزیابی امنیتی و سند هدف امنیتی به صفحه مجوزهای سایت تیم یار مراجعه فرمایند.

 

برچسب ها : گواهینامه ارزیابی امنیتی محصول، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، محصولات بومی، نرم افزار erp، الزامات افتا