یک هلدینگ و یک شرکت فعال در حوزه IT اعضای جدید خانواده تیم یار

 

هلدینگی متشکل از 8 شرکت که در زمینه های مختلف خدماتی، بازرگانی و تولیدی از جمله فروشگاه زنجیره ای، ایرلاین، صرافی، کارگزاری، معدن و ... فعالیت دارد، یکی از مجموعه هایی است که به تازگی به خانواده تیم یار پیوسته است.

این مجموعه با وجود دارا بودن نرم افزارهای جزیره ای، به دلیل نارضایتی کاربران و نبود برخی امکانات، تصمیم گرفت سیستم نرم افزاری خود را تغییر دهد.

گزارشات آنلاین و لحظه ای به صورت نموداری، مقایسه ای و...، امکان انتقال ارز، کلیه خدمات مالی، فروش فروشگاهی، پورتال مشتریان و... از موارد حائز اهمیت برای این مجموعه بوده است که در نهایت موجب شد «تیم یار استاندارد» را برگزیده و در مجموعه خود استقرار دهند.

دیگر عضو خانواده تیم یار، یک شرکت بزرگ در حوزه IT است. این شرکت در زمینه سامانه های مخابراتی فعالیت می کند و به دلیل یکپارچه نبودن سیستم های فعلی، به دنبال نرم افزاری بودند که کاملا یکپارچه و تحت وب باشد و به واسطه آن بتوانند، به ویژه قراردادها و فرآیندهای کاری خود را مدیریت کنند. از این رو، بعد از بررسی نرم افزارهای مطرح در این حیطه، تیم یار  را برای انجام و مدیریت امور سازمانی خود انتخاب نمودند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}