معرفی دوره‌های آفلاین مرکز آموزش تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، دوره‌های آموزش آفلاین سیستم‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار به منظور آموزش صحیح و اصولی کاربران در سطوح مختلف و در قالب فایل‌های ویدیویی آماده و هم‌اکنون در دسترس است. با توجه به شیوع کرونا و نیاز به آموزش‌‌های غیرحضوری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تیم‌یار بر آن شد تا علاوه‌بر دوره‌های آموزش آنلاین، آموزش آفلاین سیستم‌های نرم‌افزار ERP خود را نیز آغاز کند تا کاربرانی که به هر دلیل توانایی حضور در دوره‌های آموزشی آنلاین را ندارند بتوانند از این دوره‌های آفلاین استفاده کنند.

 

 

این دوره‌ها در حال حاضر شامل آموزش کاربری عمومی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، سیستم‌‌های حسابداری و خزانه، مدیریت فروش، مدیریت خرید و تدارکات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اتوماسیون اداری (شامل اسناد، اقدام، تقویم، کیفیت، اخبار، گفت‌وگو، پیامک و پست الکترونیک)، مدیریت پروژه، مدیریت تولید، مدیریت خدمات پس از فروش، مدیریت نگهداری و تعمیرات در سه سطح کاربر، مدیر و استقرار است.

آموزش‌های دوره‌های آفلاین تیم‌یار توسط تیمی از متخصصان و کارشناسان این مرکز آماده شده و نهایت تلاش بر این است تا مفاهیم در آن‌ها به آسان‌ترین شکل ممکن بیان شود و از سردرگمی و خطاهای احتمالی کابران این سیستم نرم‌افزاری جلوگیری کند. این دوره‌های آموزشی به منظور آموزش تمام قابلیت‌های سیستم‌های تیم‌یار آماده شده و سطوح آموزشی آن از کاربر (کارشناس) با دسترسی‌های مشخص و آموزش‌های پایه‌ای، مدیر با دسترسی‌های گسترده‌تر و آموزش‌های تکمیلی و استقرار با دسترسی به تنظیمات پایه به منظور انجام عملیات استقرار را در بر می‌گیرد. همچنین شایان ذکر است که دور‌ه‌های جدید آموزشی آفلاین این مجموعه دانش‌بنیان نیز به‌زودی اعلام می‌گردد.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}