ماشین های ساعت زنی سازگار با تیم‌یار

نرم افزار مدیریت کسب و کار تیم یار در راستای مکانیزه شدن سیستم های ثبت ورود و خروج پرسنل و مشاهده آنلاین حضور و غیاب و همچنین گزارش گیری لحظه ای از آن با ایجاد قابلیت سازگاری با دستگاه های ساعت زنی این امکان را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم آورده است.

کلیه ورود و خروج ها، ماموریت ها و اضافه کاری ها به سیستم حقوق و دستمزد در ماژول پرسنلی متصل بوده و در پایان هر ماه به راحتی و بدون عملیات دستی می توان حقوق و دستمزد سازمان را محاسبه و پرداخت نمود. کلیه لیست ها و فیش های حقوقی از اطلاعاتی که از دستگاه حضور و غیاب به دست می آید، ایجاد می شوند و در نتیجه ضریب خطا در محاسبات به صفر میل می کند. این راهکار فرآیند پرداخت حقوق و دستمزد را تسهیل نموده و سرعت عمل مدیران مالی و حسابداری را نیز به ارمغان می آورد.

هر دستگاه حضور و غیاب در تیم یار با سه مشخصه IP، پورت و شناسه دستگاه به سیستم پرسنلی معرفی می شود که از این بین IP دستگاه از اولویت بالاتری برخوردار است؛ زیرا تیم یار با استفاده از IP، دستگاه حضور و غیاب را شناسایی کرده و اطلاعات را از آن دریافت می کند. با استفاده از این تکنولوژی، می توان از چندین دستگاه ساعت زنی به طور همزمان و بدون ایجاد تداخل، اطلاعات دریافت کرد.

انواع ماشین های ساعت زنی مانند zk soft, supreme, trust one و علم و صنعت دارای امکانات iface (face recognition & eye recognition)، شناسایی از طریق کارت و اثر انگشت با تیم یار سازگار هستند و این نرم افزار برای برقراری ارتباط با این قبیل سیستم ها هیچ گونه محدودیتی ندارد.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}