سیاست شفاف قیمت‌گذاری محصولات «تیم‌یار»

 

شرکت دانش‌بنیان سافت سیستم که همواره در شفافیت پیشرو و پیشقدم بوده و به دلیل اهمیتی که برای حقوق مشتریان قائل است، براساس سیاست جدید نرخ‌گذاری محصولات نرم افزار «تیم‌یار»، اقدام به اعلام نرخ محصولات در سایت خود کرده است.

طبق سیاست جدید قیمت‌گذاری شرکت سافت سیستم، کلیه شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تا پایان سال 1395 اقدام به خرید یکی از محصولات تیم‌یار بازرگانی، صنعتی، دولتی یا سفارشی نمایند، از 5 سال پشتیبانی رایگان برخوردار خواهند شد.

این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک اقدام به برون‌سپاری امور مربوط به استقرار و آموزش محصولات خود نماید و درخصوص آموزش نرم‌افزار تیم‌یار با «آموزشگاه بازاربورس دات‌کام»، یکی از شرکت‌های همکار خود، مذاکراتی را نیز انجام داده و قرار است این آموزش‌ها در دو رده مدیران و کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها برگزار شوند. در پایان دوره، به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر از سوی آموزشگاه مزبور اعطا می‌شود. آموزش عمومی و تخصصی تیم‌یار، شامل مالی (در دو سطح مقدماتی و پیشرفته)، تولید، اداری و پرسنلی (نیروی انسانی)، استقرار عمومی و تخصصی تیم‌یار، مدیریت ارتباط با مشتری و گواهینامه‌های تخصصی مربوط به هریک از ماژول‌های تیم‌یار از جمله حسابداری، انبار، اموال و ... و انواع گزارش‌گیری‌ها و کنترل‌های مدیریتی می‌شوند که لیست کامل این گواهینامه‌ها به‌زودی در سایت «تیم‌یار» منتشر خواهد شد.

گفتنی است، لیست هزینه استقرار و آموزش «نرم افزار تیم‌یار» نیز به‌زودی از طریق سایت قابل دسترس خواهد بود.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}