رویکرد جدید شرکت سافت سیستم در ارائه محصولات تیم یار

 

تیم‌یار سرور اختصاصی
تیم‌یار ابری
استاندارد/ ادونس
لایت/ استاندارد/ ادونس

با توجه به چشم انداز و هدف گذاری توسعه تیم‌یار تا سال 1399 (ارائه سیستم عامل کسب و کار تیم‌یار) و لزوم بازنگری روند حرکت رو به جلوی توسعه تیم‌یار، هیات مدیره شرکت سافت سیستم تصمیم به تغییر روند ارائه نرم‌افزار تیم یار به شرح زیر نمود که در دو فاز و فاز اول از ابتدای سال 1396 اجرا می شود.

رویکرد جدید شرکت سافت سیستم مبتنی بر تغییر شیوه ارائه محصولات تیم یار می باشد. بدین ترتیب که محصولات فعلی تیم یار شامل: تیم یار بازرگانی، تیم یار صنعتی و... در ارائه جدید، در دو بستر اختصاصی و ابری به سه صورت تیم یارهای لایت (light)(فقط ابری)، استاندارد (standard) و ادونس advance ارائه می شوند.


در فاز اول که از فروردین 96 آغاز شده تیم یار سرور اختصاصی به دو صورت زیر ارائه می گردد:

تیم یار سرور استاندارد (Teamyar Server standard)، یکپارچه و تحت وب پیاده سازی شده و برای بهبود مدیریت شرکت های بازرگانی یا خدماتی طراحی و تولید شده است.
به طور دقیق، "تیم‌یار استاندارد" به شرکت ها و موسساتی که در حوزه بازرگانی، خرید و فروش کالا یا خدمات به صورت داخلی یا بین المللی فعالیت می کنند، صرافی ها، فروشگاه زنجیره ای، رستوران زنجیره ای، دانشگاه ها، آموزشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و کلیه حوزه های غیر تولیدی که کمتر از 100 کاربری برخط دارند، توصیه می شود. قیمت امتیاز کاربری "تیم‌یار سرور استاندارد" پایه بدون کاربر 30 میلیون تومان و برای هر کاربر برخط 1.2 میلیون تومان در سال 1396 مشخص شده است. تیم‌یار استاندارد شامل اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای گردش کار، اتوماسیون مالی و مدیریت امور حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و مدیریت فرآیندهای فروش (اتوماسیون فروش) می باشد که باعث تسهیل نظارت و مدیریت سازمان شما خواهد شد. همچنین، حذف کارهای زائد اداری را به دنبال خواهد داشت.
نرخ امتیاز کاربری تیم‌یار سرور استاندارد، برای 1 سازمان یا شرکت فعال و بدون کاربر ارایه میگردد. با خریدکاربر (حداکثر 100 کاربر همزمان) و سازمان اضافه(حداکثر 5 سازمان) قابلیت افزایش تعداد کاربران و سازمان همزمان نیز وجود دارد.


این نوع ارائه به شرکت‌های تولیدی متوسط تا بسیار بزرگ و سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی پیشنهاد می‌شود. این نرم‌افزار یکپارچه تحت وب به طور موثر عملیات تولید را مدیریت کرده و سبب افزایش توان رقابتی شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی و تولیدی می‌شود.

در فاز دوم که از مهرماه سال 96 آغاز می شود تیم یار ابری به سه صورت زیر ارائه می گردد:


 در این فاز علاوه بر تیم یار سرور اختصاصی ما شاهد ارائه تیم یارها به صورت ابری هم خواهیم بود.توضیح و نحوه ارائه این تیم یارها در خبرهای بعدی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

تیم یار ابری لایت: (Teamyar cloud light) فقط بر بستر ابری (cloud) ارائه می شود. بدین معنی که کاربران نیازی به نصب تیم‌یار بر روی سرور خود ندارند و license (امتیاز کاربری) در اختیار ایشان قرار نمی گیرد و فقط از خدمت آن استفاده مینمایند؛ این خدمت کاملا به صورت رایگان خواهد. در تیم‌یار لایت، حداکثر تعداد کاربران همزمان فقط تا 5 کاربر است. کلیه خدمات تحت وب بودن و امکان استفاده برون خط (آفلاین) بعضی ماژولها نیز وجود دارد. تیم‌یار لایت برای شرکتها و موسسات کوچک،  فروشگاه ها، رستورانها و فست فود ها توصیه میشود؛ آغاز ارائه این خدمت به صورت آزمایشی از اول مهر ماه 1396 خواهد بود. تیم‌یار لایت با ماژولهای حسابداری، انبار(محصولات)، خرید، فروش، CRM، پیامک، ایمیل، تلگرام، گزارش و فکس با قابلیتهای محدود ارائه خواهد شد.
هدف از ارائه خدمات رایگان تیم‌یار، توسعه تیم‌یار در سطح ملی(تولید ملی)، ارتقاء کسب و کارها در بستر تکنولوژی کاربردی (رشد کسب و کارها) است.
امتیاز کاربری License تیم یار سرور لایت قابل واگذاری و فروش نیست و فقط به صورت ابری ارایه خواهد شد.


تیم یار ابری استاندارد: با همان قابلیتهای تیم یار سرور استاندارد ولی به صورت ابری ارائه می شود.

تیم یار ابری ادونس: با همان قابلیتهای تیم یار سرور ادونس ولی به صورت ابری ارائه می شود.


گفتنی است، این تغییرات به زودی از طریق سایت تیم یار با جداولی مجزا و زمانبندی شده با نمایش کلیه قابلیتها و قیمت به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.


{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}