دوره‌های جدید آموزشی تیم‌یار در راه است

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، دوره‌های آموزش آفلاین جدید این مجموعه دانش‌بنیان در حال آماده‌سازی و معرفی در آینده‌‌ای نزدیک است.

پس از استقبال بی‌نظیر از دوره‌های آموزشی آنلاین و آفلاین سیستم‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار؛ مرکز آموزش این مجموعه در حال آماده‌سازی و تکمیل دوره‌های جدید آموزش آفلاین است. این دو دوره شامل دوره‌ی آموزشی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و مدیر سیستم است. دوره آموزشی CRM در سه سطح کاربر، مدیر و استقرار و دوره آموزشی مدیر سیستم نیز در سطح استقرار ارایه خواهند شد. این دوره‌های آموزشی در آینده‌ای نزدیک در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

 

 

دوره‌های آموزشی تیم‌یار توسط تیمی از کارشناسان و متخصصان آماده و در سه سطح کاربر، مدیر و استقرار ارایه می‌شوند. کاربران این سیستم قدرتمند نرم‌افزاری می‌توانند با توجه به نیاز خود این دوره‌ها را به دو روش آنلاین، از طریق تماس تصویری، یا آفلاین، دسترسی به فایل‌های آموزشی برای مدتی مشخص،‌ تهیه کنند. در تمام این آموزش‌ها سعی بر آن است تا تمامی نکات و ویژگی‌های خاص سیستم‌ها و ماژو‌ل‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار توضیح داده شود تا موضوع مبهمی باقی نماند. البته کاربران می‌توانند درخواست ساعت‌های آموزشی اضافی جهت رفع اشکال و ابهامات خود نیز داشته باشند.

دوره‌های آموزشی تیم‌یار شامل کاربری عمومی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، سیستم‌‌های حسابداری و خزانه‌داری، مدیریت انبار و کنتر موجودی، مدیریت فروش، مدیریت خرید و تدارکات، مدیریت اموارل و دارایی ثابت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اتوماسیون اداری (شامل اسناد، اقدام، تقویم، کیفیت، اخبار، گفت‌وگو، پیامک و پست الکترونیک)، مدیریت پروژه، مدیریت تولید، مدیریت خدمات پس از فروش، مدیریت نگهداری و تعمیرات و مدیریت صرافی در سه سطح کاربر، مدیر و استقرار، مدیریت بودجه و تامین اعتبار در دو سطح مدیر و استقرار، مدیریت گزارشات و هوش‌تجاری (BI) در دو سطح کاربر و مدیر و مدیریت پورتال سازمانی، مدیریت شعب و مدیرسیستم در سطح استقرار است.

هم‌اکنون تمامی این دوره‌ها با تخفیف ویژه در فروشگاه آنلاین تیم‌یار قابل خریداری و استفاده هستند و به‌زودی نیز آموزش آفلاین دو ماژول CRM و مدیر سیستم به آن‌‌ها اضافه می‌شود.

 

فروشگاه آموزش

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}