دستاوردهای تیم یار از نمایشگاه الکامپ 1395

به جرات می توان گفت نمایشگاه الکامپ یکی از بزرگترین رویدادهای سال، نه تنها در بین اهالی IT، بلکه در بین همه اصناف است. شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ از مدت ها قبل برنامه ریزی می کنند تا بتوانند توانمندی های خود را به بهترین نحو ممکن در معرض دید عموم قرار دهند.

اهمیت این رویداد بزرگ و استقبال بازدیدکنندگان موجب می شود که اغلب شرکت های حاضر تا مدتی بعد از اتمام نمایشگاه همچنان سرگرم جمع بندی نتایج از حاصل از آن باشند.

تیم یار طی چهار روز برگزاری نمایشگاه الکامپ، تمام توان خود را به کار بست تا مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان با رضایت کامل غرفه تیم یار را ترک کنند.

اکنون پس از گذشت دو هفته از نمایشگاه الکامپ بیست و دوم، مدیران پروژه فروش و کارشناسان تیم یار همچنان سرگرم رسیدگی به وضعیت مراجعه کنندگان به غرفه تیم یار و پاسخ گویی به نیازهای آنها هستند که نتیجه آن قراردادهای در شرف امضاء با موسسات مختلف، از جمله یک سازمان های دولتی است.

از جمله دستاوردهای نمایشگاه الکامپ می توان به ثبت اطلاعات بیش از 800 سازمان در اصناف مختلف، آشنایی مشاوران از اصناف مختلف با تیم یار، برگزاری 7 کارگاه آموزشی جهت آشنایی مخاطبان با «نرم افزار مدیریت کسب و کار تیم یار»، ثبت نزدیک به 150 درخواست دمو، مراجعه طیف وسیعی از افراد (سازمان هایی که قبلا با تیم یار آشنا شده بودند) به غرفه این شرکت جهت آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات و ... اشاره کرد.

امیدواریم سال آینده با برطرف کردن ضعف های سال جاری، حضوری پربارتر داشته باشیم و بتوانیم امکانات بیشتری را برای شرکت ها و مدیران ایرانی فراهم سازیم.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}