حضور تیم یار در همایش چشم انداز کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال در افق 1404

 

روز ۲۸ دی ماه ۱۳۹۵، «همایش چشم انداز کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال در افق ۱۴۰۴» با همکاری و همفکری «فراکسیون ایران در افق ۱۴۰۴ مجلس شورای اسلامی»، با هدف ترغیب و تشویق بخش خصوصی به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور و همچنین فرهنگ سازی در این زمینه، در سالن اجلاس سران مرکز همایش های جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

تامین اهداف سند چشم انداز بیست ساله کشور در همه ابعاد آن از موضوعات مهمی است که بارها از سوی رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید شده است. بنابراین، با توجه به برگزاری بسیار موفق اولین همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 در تیرماه سال جاری که با حضور مسئولین ارشد کشوری برگزار شد و نقطه عطفی در شروع بررسی سیاست های آتی کشور در تحقق سند چشم انداز بوده است، با همکاری و همفکری «فراکسیون ایران در افق 1404 مجلس شورای اسلامی»، با هدف ترغیب و تشویق بخش خصوصی به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور و همچنین فرهنگ سازی در این زمینه، «همایش چشم انداز کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال در افق 1404» در روز 28 دی ماه 1395 در سالن اجلاس سران مرکز همایش های جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

برخی از محورهای مطروحه در همایش عبارت بودند از:

همایش در ساعت 9:30 صبح پس از تلاوت قرآن مجید و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران با سخنرانی دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آغاز شد. سپس، دکتر رحمانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص توسعه و رونق کسب و کار به ایراد سخنرانی پرداختند. در بخش دوم، چند تن از کارآفرینان نمونه کشور در حوزه تولید و خدمات، از جمله: مجید ناقدی نیا، موسس شرکت دانش بنیان سافت سیستم، مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای رفاه، مدیرعامل اپلیکیشن اسنپ و مدیرعامل هلدینگ ساختمانی شایگان ضمن معرفی خود و کسب و کارشان، به صحبت درباره نیازمندی های حمایتی کسب و کار خود پرداختند.

 

در بخش دیگری از این مراسم، دکتر میرزایی، معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درخصوص نقش و جایگاه محرک ها و شتابدهندگان اقتصادی در رونق کسب و کار سخنرانی کرد و بعد از آن، چند تن از نمایندگان و روسای فراکسیون های مجلس شورای اسلامی درباره تولیدات صادرات محور و ایجاد اشتغال به ایراد سخنرانی پرداختند.

در پایان مراسم، دکتر الهام امین زاده، دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، ضمن جمع بندی مطالب، جوایز برگزیدگان حوزه کسب و کار سال 95 را اهدا کردند.

 

لازم به ذکر است که نمایشگاه جانبی با حضور شرکت کنندگان در همایش برگزار شد. تیم یار نیز با رویکرد معرفی خود به صنایع و کسب و کارهای مختلف در این نمایشگاه غرفه داشت. نمایشگاه جنبی دومین همایش «چشم انداز کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال در افق 1404» با استقبال بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در همایش مواجه شد.

 

 

 

برخی از شرکت کنندگان همایش عبارتند از مدیران عامل شرکت های:
گروه دارویی برکت، فروشگاه های زنجیره ای رفاه، بامیلو، بیمه پاسارگاد، اسنپ، شرکت ژیان، گروه بهپرور، فرش عظیم زاده، هلدینگ شایان، اسکانو، لیزینگ شهر، بوفالوی سفید و ...
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}