حضور تیم یار در برنامه سیگنال شبکه بین المللی العالم

 

اواخر مرداد ماه جاری، یک گروه فیلم برداری از شبکه بین المللی العالم برای تهیه گزارش از فعالیت های شرکت دانش بنیان سافت سیستم در این مجموعه حضور یافتند.

گروه فیلم برداری ضمن تهیه عکس و فیلم از بخش های مختلف مجموعه، با مجید ناقدی نیا، موسس شرکت سافت سیستم و نرم افزار تیم یار و علی خنج، مشاور ارشد تیم یار، درباره مدت فعالیت شرکت، نرم افزار تیم یار، مخاطبان آن و برنامه های آتی گفتگو کردند.

این اقدام درپی فراگیر شدن نرم افزار تیم یار، تاثیرگذاری آن در بخش های مختلف جامعه و رشد سریع مجموعه دانش بنیان سافت سیستم و نرم افزار تیم یار صورت پذیرفت.

 

 

برنامه سه شنبه شب سیگنال شبکه خبری العالم این رویداد را را پوشش داد.

لازم به ذکر است که شبکه بین المللی العالم یک شبکه ماهواره ای به زبان عربی است که مرکز آن در تهران قرار دارد. این شبکه دارای ۴ دفتر رسمی در تهران، بیروت، بغداد و دمشق و همچنین چند دفتر غیر رسمی در نقاط مختلف دنیا است. العالم در اطلاع رسانی بسیاری از رویدادهای اخیر از جمله اشغال عراق توسط آمریکا و جنگ ۲۲ روزه پیشتاز بوده است.

در همین حال، سایت شبکه العالم با هدف تقویت ارتباط با مخاطبان عرب و غیر عرب در آبان ماه سال ۸۲ راه اندازی شد. این وب سایت، دسترسی به آخرین رویدادها و خبرها را به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی برای مخاطبان امکان پذیر ساخته و کاربران می توانند با مراجعه به سایت، برنامه های شبکه و آخرین بخش های خبری را مشاهده نمایند. آخرین رویدادها، گزارش خبرنگاران شبکه العالم از نقاط مختلف دنیا و مصاحبه های اختصاصی منتشر شده در شبکه العالم، از طریق این وب سایت در اختیار کاربران و مخاطبان قرار می‌گیرد. گزارش‌های منتشر شده در سایت العالم هم اکنون به یکی از منابع مهم مطبوعات و بسیاری از سایت‌ها و روزنامه های بین المللی تبدیل شده است.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}