حضور «تیم‌یار» در نخستین همایش سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404

 

روز شنبه بیست و ششم تیرماه، نخستین همایش سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود. شرکت دانش بنیان سافت سیستم به‌عنوان یکی از حامیان اصلی در این همایش بزرگ شرکت می‌کند.

بعضی از محورهای همایش عبارتند از:

تایین اهداف سند چشم‌انداز 20 ساله کشور در همه ابعاد آن از موضوعات مهمی است که بارها از سوی مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است. با توجه به این مساله، با همکاری و همفکری «فراکسیون ایران در افق 1404 مجلس شورای اسلامی» و با هدف ترغیب و تشویق بخش خصوصی به‌عنوان موتور محرک اقتصاد کشور و همچنین فرهنگ سازی در این زمینه، نخستین همایش سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 برگزار می‌شود. در سند چشم‌انداز، ایران کشوری توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فن‌آوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی، الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین‌الملل معرفی گردیده است.

فراکسیون ایران در افق 1404 مجلس شورای اسلامی در تاریخ بیستم بهمن‌ماه 1393 با عضویت 150 نماینده تشکیل شد و دکتر رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ریاست آن را بر عهده دارد.

برخی مهمانان و سخنرانان این مراسم عبارتند از: روسای قوای مجریه و مقننه، مسئولین و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم فراکسیون افق 1404، مسئولین محترم وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت – فرهنگ و ارشاد اسلامی – ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات – کار، تعاون و رفاه اجتماعی – علوم، تحقیقات و فن‌آوری – بهداشت، درمان و آموزش پزشکی – مسئولین محترم بانک مرکزی و بیمه مرکزی، مدیران سازمان‌های حمایتی و همچنین اتحادیه‌ها و انجمن‌های مختلف

در پایان مراسم، از واحدهای شاخص و فعالان در حوزه‌های مختلف به‌عنوان واحدهای برگزیده در چشم‌انداز افق 1404 پس از ارزیابی شورای ارزیابی، از سوی فراکسیون افق 1404 تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

گفتنی است تیم‌یار به‌عنوان یکی از حامیان اصلی در این همایش حضور دارد و غرفه این شرکت در تالار ابن سینا واقع شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری و برنامه همایش به سایت سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 مراجعه نمایید.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}