تیم یار شریک تجاری قابل اعتماد

 

امروزه دانش، عیار تعیین کننده هر سازمان است بطوریکه شرکت سافت سیستم کیش با تکیه بر این امر مهم و بکار گیری متخصصین حوزه نرم افزار، در راستای فروش این دانش ارزشمند گام برداشته است.
اولین مشتری سافت سیستم که در زمینه تولید، پخش و فروش مواد غذایی، فعالیت می کند، به مدت سه سال است که کلیه فرایندهای کسب و کار خود را توسط نرم افزار ERP تیم یار انجام می دهد؛ که با برطرف شدن مشکلات سازمانش توسط نرم افزار تیم یار، توانسته در جهت رشد و توسعه کسب وکار، گام های بزرگی بردارد. با عنایت به اینکه تیم یار یک سازمان دانش بنیان و ارائه دهنده دانش نرم افزاری می باشد، و با هدف توسعه کسب و کار و بهبود شرایط این شریک تجاری، از هیچ کمکی دریغ نکرده و تمام تلاشش را جهت جلب رضایت اعضای این سازمان از نرم افزار ERP بکار گرفته است. در نتیجه ی بهبود راهکارها، این مشتری قصد دارد در بهار سال آینده کارخانه جدیدی با مساحت بزرگتر، کارکنان بیشتر و با شبکه فعال گسترده تری راه اندازی نماید. در پی این موفقیت و با توجه به درخواست وی طی برگزاری جلسه ای با مدیران سافت سیستم، نوید راه اندازی حسابداری صنعتی برای این شریک تجاری وفادار در بهار سال آینده از طرف مدیر عامل شرکت سافت سیستم داده شده است. در جلسه ای که با حضور هیات مدیره این سازمان با جمعی از مدیران سافت سیستم برگزار گردید، اعضای محترم این سازمان به منظور توسعه کسب و کار جدید خود در کارخانه جدید، خواستار استقرار و راه اندازی حسابداری صنعتی دراین بخش از کسب و کار خود شدند. لازم به ذکر است، با توجه به روند پیاده سازی ماژول ها تاکنون، تحویل پخش مویرگی و فروش فروشگاهی در بهار سال آینده ادامه خواهد یافت. محمد صادق کریمی مدیر عامل سافت سیستم با اعلام  این خبر اظهار کرد: "بدلیل حجم کاری بالای آن سازمان و با در نظر گرفتن شرایط خاص آن، این پروژه در اولویت کارهای ما قرار گرفته است و در نزدیک ترین زمان ممکن اجرایی خواهد شد. وی با اشاره به این موضوع که این سازمان اولین مشتری تیم یار بوده اذعان داشت:"برنامه‌های این مشتری  به واحد استقرار تیم یار ارائه شده است و با توجه به بررسی های لازم در ارتباط با این کسب و کار، عملیات اجرایی ماژول حسابداری صنعتی، پخش مویرگی و فروش فروشگاهی را در سال جاری اعمال و تحویل ایشان خواهیم داد."
با درنظر گرفتن نیازهای این مشتری، تیم یار تمامی تلاش خود را در جهت پیاده سازی و استقرار کامل این مجموعه عظیم انجام داده است و سعی بر این دارد این عملیات به بهترین شکل پیاده سازی شود.
 
 
 
 
 
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}