تیم یار ، به ارزش طلای 24 عیار

حفظ ارزش فعالیت های دانش بنیان تیم یار، به عنوان تنها تولید کننده ERP صد در صد ایرانی و منطبق با آخرین استانداردهای بین المللی و همگام با تکنولوژی روز دنیا که توسط متخصصان جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی دانش بنیان تولید شده، یکی از اصلی ترین دغدغه های هیات مدیره تیم یار بوده است. به همین منظور بعد از بررسی های انجام شده و فعالیت های کارشناسی تحلیلی و آماری برروی بازارهای ارز، طلا و نوسانات آنها مشخص گردید که طلا  ثبات بیشتری نسبت به بازارهای دیگر داشته و براساس همین یافته ها هیات مدیره تیم یار اقدام به ارزش گذاری محصولات و خدمات خود بر مبنای طلای 24 عیار نموده است.

بطور ساده می توان گفت مشتریان ما ارزش ثابت خدمات و محصولات تیم‌یار را در برابر طلا تجربه خواهند کرد و تیم‌یاری ها حفظ ارزش محصول و خدمات را تجربه می کنند.

به همین منظور اولین خدمت ابری تیم‌یار با نام TaaS Standard Fixed 10:200  توسط هیات مدیره انتخاب و ارزش آن با طلای 24 عیار پگ،  که ماهانه معادل 13 گرم طلای 24 عیار مصوب و به مشتریان ارائه نموده است. جزئیات خدمت ابری TaaS Standard Fixed  10:200 را در لینک فوق ملاحظه کنید.
TaaS Standard Fixed 10:200  حاوی کلیه ماژول های کاربردی تیم‌یار استاندارد، برای 10 کاربر تیم‌یار و 200 تراکنش روزانه پورتال جامع است. این خدمت به همراه فضا و پشتیبانی هاستینگ می باشد.
برای پرداخت هزینه ماهانه این خدمت، مقدار 13 گرم طلا را در نرخ این لحظه طلای 24 عیار از سایت CASH.TT ضرب نموده تا مبلغ قابل پرداخت مشخص گردد.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}