تغییرات توسعه ساختاری و کاربردی از زبان واحد ارتباطات 

 

با توجه به تغییر وضعیت انتشار گزارش در دو واحد ساختاری و کاربردی، زین پس اخبار کوتاهی مبنی بر گزارش عملکرد این دو تیم توسط واحد ارتباطات تیم یار به حضور ارائه می شود.

به گزارش واحد ارتباطات به نقل از توسعه کاربردی در هفته ای که سپری شد این واحد با آپدیت ماژول های: حسابداری، اقدام، اسناد، پرسنلی، پروژه، فروش، خرید، انبار، صرافی، سازمان، گزارش، تقویم، تولید، ایمیل،اخبار به تکمیل و گسترش این ماژول ها پرداخت. همچنین علاوه بر شرکت در سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء در راستای به روز نگه داشتن منابع و اطلاعات و حضور در سمینار علوم داده برای توسعه BI و مدرن ERP نقش مهمی را ایفا کرد. این تیم با برپایی جلسه های متعدد با محوریت تحلیل و مشاوره تیم یار به ارتقاء و پیشرفت روز افزون تیم یار کمک به سزایی دارد.

تیم ساختاری در طی مصاحبه با واحد ارتباطات گفت: با آماده سازی نسخه 2.4 و اضافه کردن ویجت ساعت به پورتال این امکان را به مدیرسیستم میدهد تا ساعت را براساس نرم افزار تیم یار یا کشور های مختلف تنظیم کند تا کاربران استفاده راحت تری از آن داشته باشند. همچنین امکان ارسال پیام برروی صفحات ویکی توسط کاربران مهمان و امکان امتیاز دهی برروی پورتال از دیگر فعالیت های اخیر این تیم بوده که با اضافه کردن پیکربندی پسورد ها توسط مدیر سیستم این مهم امنیتی نیز برای ایمن نگه داشتن هرچه بیشتر توسط مدیر سیستم کار خودرا در هفته گذشته تکمیل کرد.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}