4 سال تلاش بی وقفه تیم تولید و توسعه نرم افزار یکپارچه سازمانی شرکت سافت سیستم، با برند تجاری"تیم یار" به سرانجام خود رسید و از بزرگترین و جدی ترین رقیب شرکتهای آی تی در حوزه نرم افزارهای یکپارچه سازمانی در الکامپ 94 رونمایی خواهد شد.

شرکت سافت سیستم کیش، با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا در تولید و توسعه نرم افزار و با صرف هزینه هنگفت مدعی ارائه راهکارهای یکپارچه، قدرتمند، کارآمد، چابک و کاربرد پذیر، با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و فرهنگ بومی می باشد و تولد محصولی، نه صرفا متفاوت، بلکه تحول گرا در صنعت نرم افزار کشور را نوید می دهد. 

به همین منظور، بازاریابی، فروش و خدمات پشتیبانی "تیم یار" نیز، نیازمند ساختاری مدرن، چابک و زبانزد است که بتواند جوابگوی نسل جدید کسب و کارهای هزاره سوم باشد. این ساختار هم اکنون در مرحله طراحی بوده و مدیریت بازاریابی و فروش "تیم یار" با رویکردی متفاوت از آنچه تا کنون صنعت نرم افزار کشور شاهد آن بوده است، در حال پیاده سازی است و هم زمان از میان متخصصین خبره عرصه آی تی کشور در حال استخدام نیروهای مورد نیاز خود می باشد. علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت این شرکت، نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام نمایند.

"تیم یار" را به خاطر بسپارید...

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}