برگزاری دوره های ویژه گواهینامه های عمومی و تخصصی تیم یار

 

شرکت دانش بنیان سافت سیستم با همکاری آموزشگاه بازار بورس دات کام (یکی از شرکت های همکار خود) اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه گواهینامه های عمومی و تخصصی تیم یار کرده است.

آموزشگاه بازار بورس دات کام یکی از با سابقه ترین و معتبرترین آموزشگاه های کشور در حوزه مالی و مدیریتی است و مدرک آن به عنوان یک مدرک معتبر در بازار کار و در جهت ارتقاء شغلی تلقی می شود.

دوره های یاد شده شامل 10 عنوان گواهینامه به شرح زیر است:

گفتنی است دوره کاربری عمومی تیم یار پیش نیاز اخذ گواهینامه سایر دوره ها می باشد. در این دوره کاربران با ماژول های داشبورد (خانه)، اسناد، اقدام، مخاطبین، پرسنلی، نظرسنجی، تلگرام، تقویم، اخبار، پیامک، پست الکترونیکی و گفتگو آشنا می شوند.

در همین راستا، هفته گذشته اولین دوره اخذ گواهینامه تخصصی حسابداری با تیم یار برگزار شد و تعدادی از کارکنان دفاتر هماهنگی تیم یار در تهران و کرج و نیز صرافی کیش (یکی دیگر از شرکت های همکار سافت سیستم) در دفتر هماهنگی تهران برگزار شد.

این دوره آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش مالی و سطح شغلی پرسنل برگزار شد که بعد از بررسی نتایج آزمون ها، به پذیرفته شدگان گواهینامه معتبر تیم یار از سوی آموزشگاه بازار بورس دات کام اعطا خواهد شد.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}