برگزاری جلسه همفکری، مشاوره و معرفی «تیم‌یار»

 

 

هفته‌ی گذشته جلسه‌ای با حضور مشاوران برجسته حوزه IT و مدیران شرکت دانش‌بنیان سافت سیستم در دفتر این شرکت برگزار شد.

در این جلسه که به همت مشاور ارشد «تیم‌یار» جهت همفکری، مشاوره و معرفی نرم‌افزار تیم‌یار صورت گرفته بود، مجید ناقدی‌نیا، موسس شرکت سافت سیستم، علی خنج، مشاور ارشد، علی فرجاد، مدیر اجرایی و مالی و میعاد اختیاردار، مدیر پشتیبانی، استقرار و آموزش تیم‌یار و نیز مدیرعامل شرکت نورد و لوله صفا، مدیرعامل شرکت سامان، مدیر پروژه‌های نرم‌افزاری سند پرداز، مدیرمالی شرکت بازرگانی دی، مدیرمالی شرکت هاکسان، مدیر پروژه‌های نرم‌افزاری و مدیر مالی شرکت بنیان کالا شیمی حضور داشتند.

جلسه با معرفی حاضران و فعالیت‌های ایشان آغاز شد و در ابتدا مجید ناقدی‌نیا به معرفی تیم‌یار و روند طی شده پرداختند. در ادامه، میهمانان با بیان تجربیات خود در طول فعالیتشان و نیز طرح مشکلات و موانع گذشته، مهم‌ترین آن را هزینه‌های مربوط به پشتیبانی، استقرار و . . . عنوان کردند.

شرکت‌کنندگان در جلسه ضمن استقبال از تبلیغات تلویزیونی «تیم‌یار»، اذعان داشتند که این مساله باعث پیشرفت و سرعت بخشیدن به رشد «تیم‌یار» خواهد شد.

میهمانان بعد از آشنایی با «تیم‌یار» و ساختارهای آن، عنوان کردند که پاسخ بخش بزرگی از مشکلاتشان را در «تیم‌یار» یافته‌اند. در پایان حاضران در جلسه برای همکاری‌های بیشتر اعلام آمادگی کردند.

این جلسه به مدت 5 ساعت به طول انجامید و بسیار مفید ارزیابی شد.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}