خلق یک اثر ماندگار حاصل تدبیر، اخلاق، زیبایی، نشاط و برداشت به روز و حرفه ای آن است و این شناسه همان مسیر متعالی ایجاد یک موفقیت بزرگ در ساخت، شناساندن و تثبیت برند در هر کسب و کار خواهد بود.

شرکت دانش بنیان سافت سیستم "تیم یار" برای دستیابی به این مهم از اوایل سال جاری با یکی از شرکت های موفق برندساز وارد همکاری شده است.

شرکت «نوناپ» به مدیریت «محسن کاظم» با پشتوانه ۸ سال تجربه ی موفق در عرصه های مختلف برند آفرینی و تبلیغات و همکاری با برندهای مطرح کشور، کار خود را با «تیم یار» آغاز کرده است. عمده فعالیت نوناپ در زمینه طراحی و ایده پردازی بصری و نیز یکپارچه سازی بصری برند می باشد.

 

روند تغییرات شامل تمامی المان های بنیادی، فیزیکی، دیجیتال و تبلیغاتی می باشد که شاهد نمونه ای از آن در آگهی های بازرگانی هستیم.

تغییرات رنگ برند، لوگو تایپ (تایپو گرافی) و تگ لاین تیم یار از جمله بازنگری های صورت گرفته تاکنون می باشد که توسط تیم حرفه ای و خلاق «نوناپ» به انجام رسیده است و این مهم حاصل ساعت ها تامل، مشورت و جلسات متعدد بوده و تلاش برای نشان دادن خط فکری و ایجاد حس متفاوت و فوق العاده ی تجربه ی استفاده از تیم یار از اهداف این پروژه می باشد.

برای نمونه رنگ نارنجی و خاکستری یادآور ماهیت و پیام اصلی تیم یار همچون حس امنیت، قدرت، خوش بینی، موفقیت، آرامش، وقار، ظرافت و زیبایی و توانایی می باشد و یا در نوشتار لوگو از المان های موجود در آرم لوگو استفاده شده است و در حقیقت بازوهای آرم لوگو، نوشتار مختص به تیم یار را به وجود آورده اند.

به زودی شاهد تغییراتی در فرم بصری سایت و نرم افزار تیم یار خواهیم بود و به تدریج این تغییرات در سایر بخش ها از جمله اوراق اداری، اسناد و قراردادها، بروشورها و کاتالوگ ها، شبکه های اجتماعی و اقلام تبلیغاتی این برند اعمال خواهد شد که چهره ی جدید، متفاوت و دلپذیرتری از تیم یار را عرضه می کند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}