بازار با ثمر می‌شود

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، جدیدترین راهکار نرم‌افزاری این مجموعه با نام «ثمر»، راهکار هوشمند تولید، ویژه صنایع و کارخانه‌های تولیدی به‌زودی به بازار معرفی خواهد شد. ثمر به لطف موتور پردازشی قدرتمند و دقیق خود به کسب‌وکارهای تولیدی و صنعتی اجازه می‌دهد به‌راحتی گلوگاه‌های عملیاتی‌شان را شناسایی کنند، با نظارت و مدیریت در لحظه فرایندها از حداکثر ظرفیت‌های تولیدی‌شان استفاده کنند، مراکز و عملیات کاری نامحدود برای واحد تولیدی‌شان تعریف کنند، برنامه‌ریزی مواد اولیه موردنیاز و برنامه‌ریزی تولید را بدون خطا و به شکلی دقیق انجام دهند، دستورات تولید را با تجمیع خودکار اطلاعات OPCها، MPSها، MRPها، در لحظه و بدون درنگ صادر کنند و به شکلی دقیق و چابک عملکرد تولید را ثبت نمایند.

 

 

از دیگر ویژگی‌های کلیدی این راهکار نر‌م‌افزاری باید به کاهش ضایعات زمانی تولید، حذف خطاهای انسانی در زنجیره تامین و چابک‌سازی واحدهای تولیدی و صنعتی برای پاسخگویی مناسب و به‌موقع به نیاز بازار اشاره کرد. این راهکار نرم‌افزاری به مدیران تولید اجازه می‌دهد اطلاعات موردنیازشان را به‌شکل دقیق و موثر جمع‌آوری، تحلیل و دسته‌بندی کنند و در اختیار مدیران ارشد سازمان قرار دهند. همچنین ثمر دست مدیران تولید مجموعه‌های صنعتی را به شکل بسیار کاربردی و گسترده‌ای باز می‌گذارد تا بتوانند به‌راحتی BOM محصول خود را تعریف کنند، نمودار تولید و نمودار فرایند عملیات (OPC) را تعریف کنند، تولیدات سفارشی و غیرسفارشی را تنظیم و تعریف کنند و بسیاری دیگر از عملیات‌های مورد نیازشان را با چند کلیک انجام دهند.

سال‌ها فقدان یک نرم‌افزار دقیق و بومی برای مکانیزه کردن فرایند تولید در کارخانه‌ها و صنایع کشور تیم‌یار را بر آن داشت تا با تکیه بر دانش متخصصان جوانش راهکاری دقیق، منعطف، یکپارچه، چابک و منطبق با استانداردهای جهانی را به بازار نرم‌افزار کشور معرفی کند. راهکار ثمر درکنار نرم‌افزار ERP تیم‌یار در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد و این یعنی یکپارچگی واحد تولید با تمام واحدهای مرتبط از قبیل مالی، انبار و...، با ثمر کلیه سازمان‌های صنعتی می‌توانند تمام عملیات تامین، تولید، انبار و فروش را به ساده‌ترین شکل ممکن مدیریت کنند و هرلحظه که نیاز داشته باشند گزارش‌های مربوط به هر واحد را مشاهده کنند و با خیالی آسوده از صفر تا صد عملیات تولید را به این راهکار هوشمند و قدرتمند بسپارند.

 

آشنایی بیش‌تر با ثمر

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}