اعضای جدید خانواده تیم یار
 
اخیرا، شرکت هایی از اصناف مختلف به تیم یار پیوسته اند که در اینجا به معرفی سه تای آنها می پردازیم.
نخستین عضو جدید تیم یار، در زمینه تولید انواع شیرآلات صنعتی، قطعات تاسیساتی و فلنج های فولادی فعالیت دارد که در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب برای بخار و مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت در سال 1368 از صنایع و معادن ایران پروانه بهره برداری دریافت کرده است. به دلیل نیاز این شرکت به یک نرم افزار جامع و یکپارچه، موجب شد تا تیم یار بازرگانی را برای مدیریت فرآیندهای خود برگزینند.
 
عضو دیگر خانواده تیم یار، یک موسسه حقوقی است که خدمات بین المللی دارد. نیاز این سازمان برخورداری از یک سیستم یکپارچه تحت وب برای امور مدیریتی و حقوقی و پیگیری موارد قانونی مرتبط بوده است. همچنین وضعیت مشاوره، ویژگی های خاص CRM، مکاتبات و دبیرخانه و نیز امنیت بالای سیستم و حفظ محرمانگی دغدغه اصلی مدیران این موسسه بوده است. این مجموعه بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه حقوقی و مشاوره سرمایه گذاری دارد و به دلیل نیاز به نرم افزاری یکپارچه و تحت وب، تیم یار بازرگانی را برای مدیریت امور خود برگزیدند.
 
سومین عضو خانواده تیم یار که در اینجا به معرفی آن می پردازیم، یک شرکت بازرگانی است که در زمینه تولید و واردات چسب صنعتی و محلول های اسپری فعالیت دارد. فروش این شرکت به صورت عمده فروشی است و در اکثر شهرستان ها نماینده فعال دارد. مهمترین معضل این سازمان، عدم یکپارچگی کارخانه (واقع در ارومیه) و ارتباط آن با دفتر مرکزی (تهران)، عدم ارتباط با نمایندگی ها و وابستگی زیاد به اشخاص مطرح شد و این شرکت نیز تیم یار بازرگانی را برای مدیریت فرآیندهای خود انتخاب و پیاده سازی کرد.
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}