درخواست دمو "تیم‌یار " از سراسر ایران
 
 

با پخش تبلیغات تلویزیونی "تیم‌یار" از حدود یکماه پیش، درخواست مشاهده دمو "تیم‌یار" بسیار افزایش پیدا کرده است. بررسی روی گزارشات ماژول مشتری (CRM) نشان می دهد که در همه استانهای کشور تبلیغات تلویزیونی "تیم‌یار" مشاهده شده است.

شخصیت های حقیقی و حقوقی از شرکت های بازرگانی، واحد های صنعتی، ارگانهای دولتی و نیمه دولتی فرم های درخواست دمو را تکمیل نموده اند که با اولویت های مشخص شده در حال پیگیری اند.

 

 

 

فرآیند استقرار "تیم‌یار" در یک شرکت تولید و بسته بندی مواد غذایی در حال انجام است
 
 

فرآیند استقرار اتوماسیون مالی، اتوماسیون پرسنلی در هفته جاری تکمیل شد و فرآیند استقرار اتوماسیون اداری در حال تکمیل شدن است.

این شرکت دارای 13 شعبه است و در زمینه تهیه و بسته بندی مواد غذایی به ویژه سبزیجات تازه و خشک فعالیت می کند. این شرکت شامل بخش تولید و بازرگانی می باشد. 

 

 

 

طراحی سایت جدید "تیم‌یار"
 
 

با مرور زمان نیازهای متفاوتی ایجاب می کند تا تغییراتی بروز پیدا کنند. از زمان شروع تبلیغات تلویزیونی "تیم‌یار"، ورژن جدید سایت "تیم‌یار" قابل مشاهده است. امکانات سایت در حال افزایش است. نکته جالب در مورد سایت "تیم‌یار" این است که با "نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار تیم‌یار" در ارتباط کامل است. به عنوان مثال تکمیل فرم های استخدامی در سایت مستقیما به قسمت پرسنلی می رود و همینطور در قسمت های مختلف امکانات سایت با "تیم‌یار" در ارتباط است.

این ویژگی در سایت باعث می شود همیشه اطلاعات یک شرکت در بهترین شرایط امنیت نگهداری شود و تمام دسترسی ها تعریف شده صورت بگیرد.

 

در تاریخ 94.10.29 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.21 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از:

 • اضافه کردن نام مشتری در لیست اسناد
 • اضافه کردن فیلتر در کامنت ها در ماژول اسناد
 • پیاده سازی مراکز هزینه و در آمد(شروع پیاده سازی بودجه)
 • اتصال صفحه ایمیل مشتری به صفحه CRM آن

و ...

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه قابلیتهای جدید برای نسخه ۱.۲۱ تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
 
 
 دوره آموزشی جاوااسکریپت که با هدف ارتقای دانش فنی تیم توسعه کاربردی و به اشتراک گذاری دانش در شرکت سافت سیستم برگزار می شد، با موفقیت و حصول اهداف به پایان رسید.
 
 
نسخه ۱.22 هسته "تیم‌یار" در تاریخ 94.10.27 ارائه گردید. از تغییرات این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
 • لیست تغییرات این ورژن
  • تغییر در ساختار نوتیفای (همه نوتیفای ها یکجا نمایش داده می شوند)
  • انتخاب نوع نمایش اعداد در تنظیمات کاربر (فارسی ، انگلیسی ، عربی)
  • نمایش شماره داخلی کارمندان در ویجت خانه
  • امکان انتخاب نوع نمایش نام ارسال کننده در ماژول تلگرام در بخش تنظیمات این ماژول
  • تغییرات در ساختار پروفایل
 
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}