تیم بازاریابی و فروش، در ضیافت افطاری انجمن صنفی سکه و صرافان استان تهران، که در شامگاه روز سه شنبه بیست و هفتم  ماه مبارک رمضان ( بیست و سوم تیرماه 94) و با حضور جمع کثیری از فعالین بازار سکه و صراف و مقامات دولتی برگزار گردید، شرکت نمودند. در بخشی از این ضیافت جناب آقای ناقدی نیا، بنیانگذار شرکت سافت سیستم به معرفی نرم افزار "تیم‌یار صرافی" پرداختند که با استقبال صرافان گرامی مواجه شد.

 

 علاقمندان به همکاری با شرکت سافت سیستم می توانند با مراجعه به بخش استخدام ضمن آگاهی از ردیف های شغلی مورد نیاز، اقدام به پر کردن فرم های مربوطه  نمایند.
 
 
 
 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.11 "تیم‌یار بازرگانی" و "تیم‌یار صرافی" ارائه گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش اخبار نسخه ها مراجعه نمائید.
 پروسه تغییر فضای کاری برنامه نویسان با هدف ایجاد محیط کاری راحت، خلاق و سرگرم کننده در جهت تولید محصولات نوآور و خاص،آغاز شد.
 
 
 
 
بخش بازاریابی تیم‌یار، مختص شرکت کنندگان در ضیافت افطاری انجمن صنفی سکه و صرافان استان تهران، به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر و به شاد باش شناخته شدن ایران عزیز به عنوان کشور دارای فناوری هسته‌ای و همچنین رفع تحریم‌های ظالمانه، برای خرید نقدی "تیم‌یار صرافی"، تخفیف 20% ، برای  مدت زمان 2 ماه در نظر گرفته است که این مهم دیروز در جریان مراسم افطاری به اطلاع صرافان گرامی رسید.
بخش بازاریابی تیم‌یار امیدوار است که با تکرار چنین کمپین‌هایی بتواند به کسب و کارهای کشور کمک کند تا با استفاده از تیم‌یار از فرصت‌های احتمالی پیش رو حداکثر بهره برداری را بکنند.
 
   راه اندازی بخش روابط عمومی تیم یار آغاز شد.
 
 پیش نویس کاتالوگ "تیم‌یار بازرگانی" با همکاری واحدهای بازاریابی و فروش در سطح مدیران آماده شد.
                      اولین نمونه کاتالوگ "تیم‌یار صرافی" برای تعداد محدود چاپ گردید. 
 
 ساختار فروش مدل "خط تولیدی" با آموزش په پرسنل جدید فروش در حال شکل گیری است.
 
 
سایت انجمن صنفی کارفرمایی سکه و صرافان استان تهران (اکصا) طراحی و راه اندازی شد.
 
 

نصب "تیم‌یار" برای انجمن کافرمایی سکه و صرافان استان تهران انجام گرفت.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}