چه کسانی درخواست دمو می دهند؟
 
 

با افزایش نسبی تبلیغات تلویزیونی "تیم‌یار"، از اقصاء نقاط کشور درخواست دمو "تیم‌یار" رو به افزایش است. جالب است 90 درصد از افراد حقیقی و حقوقی که فرم دمو "تیم‌یار" را تکمیل می کنند، سابقه کار با حداقل یک یا چند نرم افزار را دارند. 

مجموعه هایی که دارای بیش از 20 پرسنل هستند و معمولا دارای نرم افزار یکپارچه مالی، نرم افزار یکپارچه اداری، نرم افزار یکپارچه ارتباطات درون سازمان و نرم افزار  یکپارچه مدیریت با مشتری، هستند. وقتی با "تیم‌یار" روبه رو می شوند که به طور کامل یکپارچه است تعجب می کنند. با توجه به اینکه به صورت ماژولار طراحی شده است ولی ارتباط هوشمندانه ای بین ماژول ها وجود دارد که حسب زمینه های مختلف و اصناف مختلف قابل تعریف است. 

مجموعه هایی که از نرم افزارهای جزیره ای استفاده می کنند با رشد سازمانی و پیچیده شدن نیازها،دیگر نرم افزار جوابگوی کار آنها نیست و مشکلاتی زیربنایی و اساسی را ایجاد می کند و انگیزه تغییر به سمت یکپارچگی بیشتر می شود. 

 

 

 

 

"تیم‌یار" به رستوران هم رفت
 
 
 
در هفته گذشته، "تیم‌یار" به رستوران ها هم راه پیدا کرد. این رستوران که در خارج از ایران شعبات مختلفی دارد، می تواند از طریق نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار "تیم‌یار"، کلیه امور مرتبط با سفارش گیری، پرسنلی، حسابداری، تدارکات، انبار داری، زنجیره تامین مواد اولیه و... را به شیوه بهینه انجام دهد. 

 

 

 

 

 

 در تاریخ  94.11.27 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.23 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از :

           و...

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه نسخه 1.23 تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.

 

چهارمین جلسه دوره آموزشی ++C با هدف به اشتراک گذاری دانش در راستای ارتقای دانش فنی و بالابردن سطح اطلاعات اعضای برنامه نویس در شرکت سافت سیستم برگزار شد.

 

 

 

 

در تاریخ 94.11.26 سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مدیریت و حسابداری برگزار شد. 
 
دو مقاله کاربردی در رابطه با "تیم‌یار" در این کنفرانس ارائه گردید. مقاله مرتبط با "تیم‌یار صنعتی" به عنوان مقاله برتر کنفرانس برگزیده شد. نوآور بودن، ارائه راهکار جدید، حل مشکلات موجود و سبک نگارش از جمله معیارهای انتخاب مقالات برتر است. از اصول توسعه محصولات "تیم‌یار" خلاقیت و نوآوری است که در این مقالات به آن اشاره شده است. همچنین راهکار "تیم‌یار صنعتی"، سیستم یکپارچه مدیریتی را برای کسب و کارهای صنعتی ارائه می­دهد و بکارگیری آن سبب می شود تا مشکلات موجود در این سازمان ها تا حد قابل ملاحظه ­ای کاهش یابد.
 
 
 
 نسخه ۱.24 هسته "تیم‌یار" در تاریخ 94/11/27 ارائه گردید. از تغییرات این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
 
 
لیست تغییرات این ورژن :
  • تغییر در نوتیفای (اضافه شدن امکان نمایش نوتیفای های دیده شده و انتخاب ماژول های ویژه برای نمایش مجزای نوتیفای آنها ، نوتیفای های معمولی با آیکون نارنجی و نوتیفای های ویژه با آیکون قرمز و نوتیفای های دیده شده با آیکون طوسی نمایش داده می شوند)
  • تغییر در ساختار ماژول پروفایل در جهت کاهش فضای رم برای تعداد بالای کاربران

 

 

 

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}