علاقمندان به همکاری با شرکت سافت سیستم می توانند با مراجعه به بخش استخدام ضمن آگاهی از ردیف های شغلی مورد نیاز، اقدام به پر کردن فرم های مربوطه  نمایند.
سرکار خانم ختن سوداگر، به عنوان کارشناس فروش تلفنی "تیم‌یار"؛ و جناب آقای کیوان جلایی به عنوان کارشناس فروش "تیم‌یار"، دوره ارزیابی خود را با موفقیت سپری نموده و به جمع خانواده بزرگ "تیم‌یار" پیوستند. ورود این عزیزان را به جمع خوب، صمیمی و موفق "تیم‌یار" خوش آمد می گوییم.
 
 
اولین کلاس آموزش کاربری تیم‌یار بازرگانی، برای مدیران و کارشناسان محترم شرکت دژپا با موفقیت برگزار گردید و با استقبال گرم پرسنل محترم آن شرکت مواجه شد.
 
 
در این دوره در رابطه با ساختار کلی تیم یار و ماژول های کاربردی اعم از مشتری، اقدام، اسناد، گفتگو، تقویم و ... صحبت شد.
 
 
 
 
 
کارشناسان فروش، آموزشهای دوره ارزیابی خود را سپری نموده و از ابتدای هفته وارد چرخه عملیاتی فروش "تیم‌یار" خواهند شد.چرخه بازاریابی و فروش مدل "خط تولیدی" با ورود کارشناسان فروش به عملیات اجرایی، زیر بار تست قرار گرفت.
 
 
 
قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.11 "تیم‌یار بازرگانی" و "تیم‌یار صرافی" ارائه گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش اخبار نسخه ها مراجعه نمائید.
 
در راستای ارتقای خلاقیت و نوآوری و افزایش روحیه تیم یاری ها، مرحله اول تغییرات محیط کاری اعم از قراردادن انواع بازی های فکری و حرکتی، گل و گیاه، کتاب ها و مجلات آموزنده و سازنده و تنقلات، انجام شد. 
 
 
 
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}