دعوت شرکت "سافت سیستم کیش" از شرکت کنندگان نمایشگاه مطبوعات برای بازدید از غرفه "تیم‌یار" در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ

 

در هفته گذشته مدیر مسئولان و سردبیران روزنامه های مختلف دعوت نامه "تیم‌یار" را دریافت کردند. شرکت "سافت سیستم کیش" با تهیه دعوت نامه ای از اغلب شرکت کنندگان در این نمایشگاه دعوت کرده تا در الکامپ امسال میهمان ویژه "تیم‌یار" باشند. مدیر مسئولان و سردبیران روزنامه های اقتصادی، فناوری، کسب و کار از دعوت شدگان به غرفه "تیم‌یار" بودند. علاقه مندی و اشتیاق برخی از روزنامه نگاران و اهل قلم از این دعوت ویژه قابل توجه بود.
 

 

طراحی غرفه "تیم‌یار" با استقبال بیشتر از ده شرکت غرفه ساز همراه شد.

 

طراحی غرفه "تیم‌یار" در نمایشگاه الکامپ امسال مورد توجه شرکت ها و طراحان زیادی قرار گرفته است. یکی از دلایل اصلی این استقبال اهمیت این نمایشگاه و غرفه بزرگ "تیم‌یار" است. در حال حاضر شرکت ها نمونه کارها و طرح های پیشنهادی خود را ارسال کرده اند و توضیحاتی در مورد ویژگی های غرفه مورد نظر برای آنها داده شده است. با توجه به طراحی های پکیج های تبلیغاتی مختلف، این اقدام هم در حال پیگیری است تا بهترین طرح با نظر مدیران و مسئولان انتخاب شود.

 

 

علاقمندان به همکاری با شرکت سافت سیستم می توانند با مراجعه به بخش استخدام ضمن آگاهی از ردیف های شغلی مورد نیاز، اقدام به پر کردن فرم های مربوطه  نمایند.

 در تاریخ 94.8.24 جلسه چهارم کلاس آموزشی جاوااسکریپت برگزار شد.جلسات آموزشی جاوااسکریپت با هدف ارتقای دانش فنی "تیم گیکز" و به اشتراک گذاری دانش در شرکت سافت سیستم برگزار می شود.

در تاریخ 94.8.26 قابلیت های جدید برای نسخه 1.18 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید.

در این نسخه به تغییرات زیر می توان اشاره کرد:

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۸ تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
 

کلاس آموزشی قابلیت های جدید "تیم‌یار" برگزار شد.

کلاس آموزشی قابلیت های جدید "تیم‌یار" و کلاس آموزشی معرفی بیشتر با ماژول های مالی در دفتر تهران برگزار شد. این کلاس ها جهت آشنایی بیشتر همکاران در هفته های مختلف برگزار شده است. رویکرد این جلسه عمدتاً در مورد امکانات و قابلیت های بسیار ویژه ماژول حسابداری بود.
 

ورژن 1.19 "تیم‌یار" که موعد تحویل آن 8 آذر ماه می باشد در دست تهیه است. ماژول تلگرام به دلیل تکمیل نشدن برخی امکانات در ورژن 1.18 تحویل نشده بود که در این ورژن تکمیل شده و ارائه می شود.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}