"ماژول نظرسنجی تیم‌یار" چه مزیت هایی می تواند برای سازمان ها و شرکت ها داشته باشد؟

 

افزوده شدن "ماژول نظر سنجی تیم‌یار" تحولی در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی می تواند ایجاد کند.

قابلیت های این ماژول این امکان را فراهم می سازد که بازخوردهای مناسبی از مخاطبین درونی یا بیرونی سازمان در زمان مناسبی دریافت کرد. چه بسا تصمیماتی در سازمان ها گرفته می شود که منجر به آیین نامه هایی هم می شود که مورد پذیرش کارکنان و مخاطبان اصلی قرار نمی گیرد و گاهی تعارضات و اعتراضاتی را به وجود می آورد. 

ماژول نظر سنجی امکانی را فراهم می سازد تا مدیران از افکار عمومی بیرون از سازمان مطلع باشند و نگرش کارکنان خود را راجع به موضوعات حساس بدانند. تکریم ارباب رجوع زمانی مفهوم دارد که نظرات ارباب رجوع شنیده شود و خواسته های آن شنیده شود.

در شرکت های بازرگانی که عمدتاً خدماتی را به مشتری ارائه می کنند، اهمیت بازخورد مناسب از جانب مشتریان در ارائه خدمات بهتر کمک شایانی می کند.

 

 

 

انعقاد قرارداد تبلیغاتی "تیم‌یار" با صدا و سیما تا پایان سال 1395
 
 
 
قرارداد تبلیغاتی "تیم‌یار" با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تا پایان سال 1395 منعقد شد. این قرارداد یکساله جهت تبلیغات یکساله "تیم‌یار" در تمامی شبکه های سراسری می باشد. تبلیغات تلویزیونی بدون سابقه "تیم‌یار" در رسانه ملی از هفته های قبل با آرم اگهی شروع شد و تا حدود یکسال و نیم دیگر ادامه خواهد داشت.
 
 
 
 
 
تهیه فیلم های آموزشی برای معرفی قابلیت های "تیم‌یار"
 
 
شروع تبلیغات تلویزیونی باعث افزایش بازدید کنندگان سایت و افزایش درخواست دمو "تیم‌یار" شده است. تهیه فیلم های آموزشی یکی از راهکارهای معرفی قابلیت های "تیم‌یار" می باشد. 
نیاز کسب و کارهای امروزی به نرم افزارهای یکپارچه، مزیت های تیم‌یار، مدیریت منابع انسانی تیم‌یار، مدیریت ارتباط با مشتری،  اتوماسیون اداری تیم‌یار، مدیریت مالی و حسابداری تیم‌یار،  مدیریت دانش در تیم‌یار، مدیربت تامین، موضوعات و عناوین اصلی هستند که کار تدوین سناریو برای آنها شروع شده است.
 
 
 
 
 
 
برگزاری کلاس ویژگی های جدید "تیم‌یار"
 
کلاس آموزشی ویژگی های جدید در "تیم‌یار" در روز پنجشنبه، با حضور اغلب پرسنل تشکیل شد. این کلاس ها در راستای آشنایی بیشتر پرسنل در دوره های مختلف برگزار شده است و ادامه دارد. بررسی امکانات جدید در ماژول اقدام و مشتری از موضوعات اصلی این کلاس بود.
 
 
 
 در تاریخ 94.10.22 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.21 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از:
 
  • ارائه نسخه 1 ماژول نظرسنجی
  • ارسال پیامک با استفاده از ماژول اقدام (dynamic workflow)
  • اضافه شدن گزارش ساز انبار

و ...

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر " ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۲۱ تیم‌یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
 
 
 
نسخه 1.22 هسته "تیم‌یار" در حال آماده سازی می باشد. در این ورژن تغییراتی در "ساختار نوتیفای" ایجاد می شود و امکاناتی نیز به ماژول "پروفایل" و "تلگرام" افزوده خواهد شد.
 
 
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}