دعوت شرکت "سافت سیستم کیش" از شرکت های بازرگانی مستقر در تهران

در هفته جاری مدیران شرکت های بازرگانی، دعوت نامه رسمی "تیم‌یار" را دریافت کردند. کارشناسان واحد بازاریابی و فروش "تیم‌یار" با تهیه دعوت نامه ای و با همکاری روزنامه جهان اقتصاد، 400 دعوت نامه تهیه شده را به مشترکین ویژه روزنامه جهان اقتصاد تحویل دادند تا در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ میهمان "تیم‌یار" باشند. این اقدام با همکاری شرکت پخش و توزیع روزنامه جهان اقتصاد صورت گرفت و با توجه به لیست اخذ شده از مدیران روزنامه جهان اقتصاد، شرکتهای بازرگانی و تولیدی مستقر در تهران در اولویت دعوت قرار گرفتند.

شرکت سافت سیستم از مسئولین محترم این روزنامه به خاطر پخش رایگان و کمک به آشنایی بیشتر مدیران با "تیم‌یار"، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

 

مستند سازی اقدامات برگزاری الکامپ در حال تکمیل است.

با توجه به اهمیت مستند سازی اقدامات انجام شده در شرکت، فرایند مستند سازی به صورت تصویری و متنی در حال انجام است. تهیه فیلم و عکس از اقدامات قبل از نمایشگاه، حین برگزاری و بعد از نمایشگاه در دست تکمیل است که بعد از خاتمه نمایشگاه الکامپ به صورت ویژه نامه ای منتشر خواهد شد.

 

 

هفته های گذشته ، خاطرات آینده

در هفته های گذشته کارهای متعددی در راستای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه الکامپ صورت گرفت.

تعیین غرفه، تدوین سناریو الکامپ، تهیه لباس متحد الشکل، تهیه و چاپ ست اداری، کاتالوگ، بروشور، پوستر، آموزشهای خاص کارشناسان، تهیه وسایل و امکانات فنی، ارسال دعوت نامه الکامپ، برگزاری بیش از ده جلسات توجیهی و هماهنگی، جلسات بررسی و تعیین غرفه ساز، تهیه مجوزهای لازم حضور در الکامپ، تهیه امکانات پذیرایی، ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، تهیه پکیج های تبلیغاتی، تهیه هدایای VIP و... برخی از مهمترین اقدامات انجام شده بودند.

اشتیاق همه کارشناسان و مدیران در راستای تحقق قصد مشترک دیدنی و ستودنی بود.

 
 
 
 

شرکت ایساتیس به عنوان شرکت طراح و مجری غرفه "تیم‌یار" در الکامپ انتخاب شد

بعد از جانمایی غرفه "تیم‌یار" و نهایی شدن متراژ غرفه جلسات متعدد برای انتخاب شرکت طراح، بررسی سوابق و رتبه های شرکت ها برگزار شد. با توجه به طرح های ارسالی و بررسی های دقیق نمونه کارها و سوابق اجرایی شرکت ها، شرکت ایساتیس به عنوان غرفه ساز برتر تعیین شد.

شرکت ایساتیس به مدت 15 سال در زمینه غرفه سازی فعالیت دارد. با توجه به حساسیت ساخت غرفه، سوابق اجرایی دارای اهمیت ویژه ای بود که در انتخاب بیشتر مد نظر مدیران قرار گرفت و طرح غرفه "تیم‌یار" با همکاری شرکت نهایی شد.

شرکت سافت سیستم از همه شرکت های طراح که با اشتیاق خاصی در همه مراحل پیگیر اقدامات ساخت غرفه بودند تشکر می نماید امید است بتوانیم از توانمندیهای خاص آنها در مراحل بعدی کمک بگیریم.

 

 

 

 

 

 

 

در تاریخ 94.9.17 نسخه 1.19 برای "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از:

 

1. ایجاد جریان کار داینامیک برای ثبت چک های دریافتنی و پرداختنی

ایجاد این قابلیت باعث یکپارچگی هرچه بیشتر در "تیم‌یار" می شود، زیرا امکان گذاشتن درخواست ثبت چک در ماژول اقدام وجود دارد و نهایتاً عملیات ثبت چک، ویرایش آن و تغیین وضعیت (پاس نشده، پاس شده، برگشت شده و عودت شده) وجود دارد. 

2. اضافه شدن امکان ایجاد پیامک از روی لینک موبایل

3. اضافه شدن پارامترهای شماره فاکتور، تاریخ فاکتور و مشتری به گزارش ساز فروش

4. تکمیل عملیات تولید

و ...

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۹ تیم‌یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
 

با توجه به اینکه ورژن 1 ماژول تلگرام در نسخه 1.19 ‌"تیم‌‌یار" تحویل شد، تکمیل و اضافه کردن امکانات مورد نیاز برای این ماژول در ورژن 1.20 در حال انجام است.

همچنین responsive  شدن صفحات "تیم‌یار" در حال پیاده سازی و تست روی ماژول های پایه "تیم‌یار" می باشد.

 

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}