علاقمندان به همکاری با شرکت سافت سیستم می توانند با مراجعه به بخش استخدام ضمن آگاهی از ردیف های شغلی مورد نیاز، اقدام به پر کردن فرم های مربوطه  نمایند.

 

عضو هیئت مدیره و سرپرست کمیته تخصصی برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) انجمن انفورماتیک ایران، دموی آنلاین تیم‌یار را مشاهده کردند.
 
روز دوشنبه مورخ 13 مهرماه شرکت دانش بنیان سافت سیستم، پذیرای "جناب آقای دکتر سعید امامی" بود. ایشان "عضو هیئت مدیره و سرپرست کمیته تخصصی برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) انجمن انفورماتیک ایران" می باشند.

هدف این جلسه آشنایی با "نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار تیم‌یار" و استفاده از تجربیات و نظرات آقای دکتر امامی بود. جناب آقای ناقدی ارائه کننده دموی آنلاین "تیم‌یار" بودند. این جلسه که حدود دو ساعت به طول انجامید تحسین آقای دکتر امامی را برای "تیم‌یار" به دنبال داشت. ایشان در سخنان خود بیان کردند که « من به عنوان عضوی از صنعت نرم افزار کشور، از شما متشکرم و جا دارد طی مراسمی از شما قدردانی گردد.»

از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه، بررسی وضعیت صنعت نرم افزار در کشور، فرصت ها و تهدیدات این صنعت در ایران، خاورمیانه و منطقه بود. ایشان در ادامه بیان کردند که «برگ برنده توسعه پایدار ایران»، صنعت نرم افزار است. با توجه به 8 میلیون بیکار در ایران و فضای ایجاد شده بعد از تحریم، می توان به نتایج روشن تر امیدوار بود اگرچه راه سختی را در پیش داریم.

 

-

 

 

 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.15 "تیم‌یار بازرگانی"، "تیم‌یار صرافی"، "تیم‌یار دولتی" و "تیم‌یار صنعتی" ارائه گردید. از قابلیت های این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش اخبار نسخه ها مراجعه نمائید.
 
 سومین جلسه از دوره آموزشی جاوااسکریپت با هدف ارتقای دانش فنی تیم توسعه کاربردی و به اشتراک گذاری دانش در شرکت سافت سیستم برگزار شد.
 
 
 
ترجمه و استقرار "تیم‌یار" به زبان آلمانی با موفقیت به پایان رسید. هم اکنون "تیم‌یار" با زبان آلمانی قابل استفاده و بهره برداری است.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}