برگزاری جلسه کارشناسان "بفپا " با اعضای  هیات مدیره
 
 
 
 
 

روز چهارشنبه هفته گذشته سرکار خانم دکتر نفیسی، رئیس هیات مدیره شرکت سافت سیستم کیش، با مدیران و کارشناسان بازاریابی، فروش، پشتیبانی و آموزش جلسات مختلفی برگزار کردند . در روز چهارشنبه مورخ هفتم بهمن ماه، جلسه ای پیرامون موضوعات مختلف تشکیل شد.  این جلسه با حضور سرکار خانم دکتر نفیسی و جناب اقای دکتر کریمی از اعضای هیات مدیره شرکت سافت سیستم کیش، برگزار شد. همدلی و انسجام و نقش پررنگ اهداف در پیشبرد کارها از موضوعات مطرح شده بود.

خانم دکتر نفیسی از سابقه فعالیت شرکت N2  و آقای دکتر کریمی از پتانسیل های  مجموعه و قابلیت های خاص آموزشگاه بورس دات کام گفتند. 

این جلسه که به مدت دو ساعت به طول انجامید با یادآوری قصد مشترک  پایان یافت.

 

 

 

 

برگزاری جلسه در خصوص شرح وظایف و سمت ها
 
در روز شنبه مورخ دهم بهمن، جناب آقای ناقدی در خصوص شرح و ظایف و نقش ها توضیحاتی را برای بخش پرسنلی و برخی کارشناسان مطرح کردند. ایشان با تغییرات شرح وظایف و استفاده از بهترین روش های مطرح در دنیا و رویکرد جدید شرکت سافت سیستم، در تعیین سمت ها و نقش ها،  نظرات خود را بیان کردند.
 
 
 
 
 

مستند سازی اقدامات "تیم‌یار"

در راستای مستند سازی اقدامات و فعالیت های مهم، فیلم های مستند نگاری نمایشگاه الکامپ در حال نهایی شدن است. فیلم و کلیپ های ساخته شده از بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ نمایش داده شد.

 

نکته جالب این است که تمامی اقدامات مرتبط با نمایشگاه در ماژول پروژه "تیم‌یار" تعریف شد. سپس 22 اقدام در ماژول اقدام تعریف شد و در نهایت مسئولیت کارها و اجرا مشخص شد. ارسال ایمیل برای مشتریان از طریق ماژول پست الکترونیک و ارسال پیامک از طریق ماژول پیامک "تیم‌یار" انجام شد. نمایشگاه الکامپ "تیم‌یار" یکی از موضوعاتی است که از صفر تا صد توسط نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار "تیم‌یار" مدیریت و اجرا شد. فیلم های اولیه در ماژول اسناد برای همکارن گرامی قابل دسترس است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

  در تاریخ  94.11.13 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.22 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از :

  • امکان گزارش گیری از ورود و خروج، مرخصی، غیبت، اضافه کاری پرسنل
  • قرار دادن لاگ برای تغییرات زمان های کاری و تغییرات احکام
  • اضافه کردن فایل به کامنت ها و بدنه اسناد حسابداری و تمامی برگه های صرافی
  • اتصال اطلاعات و تغییرات CRM و HRبه اشخاص در حسابداری
  • امکان پرینت نتایج نظرسنجی
  • و ...

 

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه قابلیتهای جدید برای نسخه ۱.۲۲ تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
 
 
 
برگزاری دومین جلسه دوره آموزشی ++C با هدف به اشتراک گذاری دانش در راستای ارتقای دانش فنی و بالابردن سطح اطلاعات اعضای برنامه نویس در شرکت سافت سیستم برگزار شد.
 
 
 
 
  نسخه ۱.23 هسته "تیم‌یار" در تاریخ 94.11.11 ارائه گردید. از تغییرات این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
 
لیست تغییرات این ورژن
  • اضافه شدن کانال به ماژول تلگرام
  • امکان آپدیت تیم یار های با لایسنس real به نسخه develop
  • پیاده سازی ماژول های ساختاری با GUI2
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}