تیم یار حامی همایش مدیران صنایع سلولوزی ایران
 
 
 
سه شنبه هفته جاری مدیران صنایع سلولوزی کشور در همایشی به اسپانسری تیم یار، گرد هم آمدند. این همایش در هتل پارسیان آزادی با شرکت حدود 115 نفر از مدیران و پیشکسوتان صنایع سلولزی کشور برگزار شد.
مدیریت اجرایی این همایش شرکت طلیعه صنعت با مدیریت حاج علی اصغر ناقدی نیا بود که خود از پیشکسوتان این صنعت هستند.
شروع مراسم با تلاوت آیات قران کریم و سپس سخنرانی یکی از خیرین و پیشکسوتان  این صنعت شروع شد. در این مراسم میهمانان خارجی از کشورهای مختلف مانند چین، صربستان و ... حضور داشتند.
در این همایش آقای مجید ناقدی نیا، بنیانگذار شرکت سافت سیستم کیش، تیم یار را برای مدیران این صنعت معرفی کرد. شور و شوق شنیدن امکانات خاص تیم یار برای حضار بسیار دیدنی و شگفت آور بود. پرسش و پاسخ حضار در مورد تیم یار یک ساعت ادامه پیدا کرد و در قسمت انتهایی برنامه از تعدادی از پیشکسوتان این صنف با اهدای هدایای نفیس تقدیر به عمل آمد و در نهایت پس از صرف شام و گرفتن عکس دسته جمعی مراسم پایان یافت. 
این همایش ساعت 20 شروع شد و تا ساعت 23 ادامه داشت.
 

 

 

  در تاریخ 94.12.11 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.24 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از :

 

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه نسخه 1.24 تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.

  ششمین و هفتمین جلسه دوره آموزشی ++C با هدف به اشتراک گذاری دانش در راستای ارتقای دانش فنی و بالابردن سطح علمی اعضای برنامه نویس در "شرکت سافت سیستم "برگزار شد.

 

  نسخه 1.25 "تیم‌یار" در حال آماده سازی است.

 تغییر ماژول های ساختاری به GUI جدید "تیم‌یار" در حال پیاده سازی است ، همچنین تغییراتی روی ماژول تلگرام در جهت بهبود سرعت و کارایی آن در حال انجام است.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}