معرفی "تیم‌ یار" در انجمن اتاق فکر تهران

 

در دومین نشست انجمن اتاق فکر در سال 1395 که روز شنبه چهارم اردیبهشت‌ ماه برگزار گردید، نرم افزار تحت وب کسب‌ و کار "تیم‌ یار" به مدیران اتاق بازرگانی، میهمانان و شرکت‌ کنندگان در جلسه معرفی شد.

این جلسه با حمایت اتاق بازرگانی تهران هر دو هفته یک‌ بار با حضور 70-50 نفر از مدیران کسب‌ و کار، دانشجویان، کارآفرینان و نوآفرینان برگزار می‌ شود که طی آن دو نماینده از کارآفرینان و نوآفرینان به معرفی کسب‌ و کار خود می‌ پردازند و در پایان جلسه، پرسش و پاسخ و طوفان فکری برگزار می‌ شود.

آقای مجید ناقدی نیا، موسس شرکت سافت سیستم "تیم‌ یار"، به‌ عنوان یکی از کارآفرینان در جلسه حضور داشتند. ایشان در ابتدا به معرفی نرم‌ افزارهای یکپارچه و تبیین جایگاه "تیم‌ یار" در این عرصه پرداختند و سپس به سوالات حضار در این رابطه پاسخ دادند که این بحث به دلیل استقبال شرکت‌ کنندگان بیش از یک ساعت به‌ طول انجامید.

 

در این بین جمع کثیری از شرکت‌ کنندگان با "تیم‌ یار" آشنایی داشته که از نکات برجسته و مثبت جلسه بود.

 

 

 

 

 

اقدام "نرم‌ افزار تیم‌ یار" برای دریافت گواهینامه امنیتی از سازمان پدافند غیرعامل کشور

 

 

با توجه به اهمیت بحث امنیت در نرم‌ افزارهای یکپارچه تحت وب و توجه ویژه تیم‌ یار به این مساله، اقدامات جهت دریافت گواهینامه امنیتی از سازمان پدافند غیرعامل کشور آغاز شد.

پدافند غیرعامل سازمانی غیرنظامی است که یکی از کارکردهای آن تامین امنیت و حفاظت از فضای سایبری کشور و شبکه‌ های اطلاع‌ رسانی است.

شرکت سافت سیستم "تیم‌ یار" در جهت پاسخ به دغدغه مدیران به مساله مهم امنیت، اقدام به اخذ این گواهینامه کرده است. در این خصوص انواع آزمون‌ های امنیتی از قبیل آزمون نفوذپذیری، محرمانگی، تصدیق هویت، مجوز کاربری و آزمون‌ های اختصاصی مربوطه به هر ماژول انجام می‌ پذیرد.

همچنین، بررسی تحمل بار زیاد برای یافتن نقاط شکست و نقاط کاهش کارایی از دیگر آزمون‌ های این گواهینامه است.

انجام موارد یاد شده در مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک آغاز شده و تصویر گواهینامه بعد از اخذ بر روی وب سایت تیم یار قرار خواهد گرفت.

 

 

  در تاریخ  95.02.07 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.26 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید که برخی از تغییرات و قابلیت های جدید عبارتند از:

  • اضافه شدن فیلد در وجه به چک های صرافی
  • پیاده سازی اولین مرحله ثبت درخواست خرید اتوماتیک از سمت انبار
  • اضافه شدن عملیات برگشت از فروش

 

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه نسخه 1.26 تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.

 

 نسخه 1.27 "تیم‌یار" در حال آماده سازی است.

در این ورژن تغییراتی روی ماژول راهنما انجام می شود.
تغییرات برای امکان استفاده از چند شماره همزمان در ماژول تلگرام در حال انجام است
تولید "تیم‌یار 3 "در دست اقدام است
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}