دعوت شرکت "سافت سیستم کیش" از شرکت کنندگان دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی

در هفته گذشته مدیران و مالکین شرکت های مرتبط با صنعت خودرو و متالوژی، دعوت نامه "تیم‌یار" را دریافت کردند. شرکت "سافت سیستم کیش" با تهیه دعوت نامه ای از اغلب شرکت کنندگان در این نمایشگاه دعوت کرده تا در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ میهمان "تیم‌یار" باشند. مدیر ان شرکت های بازرگانی و تولیدی لوازم و قطعات خودرو و برخی مدیران در صنعت متالوژی از دعوت شدگان به غرفه "تیم‌یار" بودند.

توضیحات اولیه کارشناسان در مورد ویژگی های "تیم‌یار" و دغدغه های فعلی صنایع در مورد مدیریت امور تولیدی و خدمات مشتریان از دلایل استقبال آنها از دعوت نامه "تیم‌یار" بود.

 

طراحی غرفه "تیم‌یار" در نمایشگاه الکامپ امسال در حال نهایی شدن است.
 
 
تمدید مدت زمان معرفی غرفه سازان به شرکت برگزار کننده الکامپ، باعث شد تا شرکت سافت سیستم فرصت بیشتری را جهت بررسی طرح های غرفه سازان داشته باشد.
جلسه حضوری با بیش از ده شرکت دارای گواهینامه های برتر غرفه سازی، در هفته جاری برگزار شد.  ویژگی های مهم مورد نظر مدیران شرکت و اهداف شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال برای شرکت ها توضیح داده شد.  شرکت های غرفه سازی تا چند روز آینده طرح های نهایی خود را برای "تیم‌یار" ارسال می کنند.
 

تغییراتی روی ماژول مجوز در حال انجام است :

            - در صورتیکه لایسنس منقضی شده باشد یا فایل اکتیویشن موجود نباشد تیم یار با ماژولهای اصلی (home , profile , administration) بالا می آید ، این امکان قبلا وجود نداشت و تیم یار بالا نمی آمد.

 

پیاده سازی ایجاد ویجت های پیش فرض برای کاربران جدید در حال انجام است :

            - در صورتی که کاربر به ماژول های HR , CRM , DOCUMENT , TODO و EMAIL دسترسی داشته باشد ویجت این ماژول ها برای او ایجاد می شود.

 

در تاریخ 94.9.3 قابلیت های جدید برای نسخه 1.18 "تیم‌یار دولتی"، "تیم‌یار صنعتی" و "تیم‌یار بازرگانی" ارائه گردید.

از تغییرات این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه نسخه 1 گزارش ساز ماژول فروش
  • تکمیل گزارش ساز ماژول اموال
  • تکمیل تغییرات در ویرایش و حذف اطلاعات پرسنلی در راستای ایجاد مفاهیم employee self-service در ماژول پرسنلی "تیم‌یار"
برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۸ تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
 

کلاس آموزشی قابلیت های جدید ماژول حسابداری "تیم‌یار" برگزار شد.

دومین جلسه آموزشی معرفی امکانات ماژول حسابداری "نرم افزار یکارچه تحت وب تیم‌یار" در دفتر تهران برگزار شد. این کلاس ها جهت آشنایی بیشتر همکاران در هفته های مختلف برگزار می شود. رویکرد این جلسه عمدتاً در مورد امکانات و قابلیت های بسیار ویژه ماژول حسابداری بود.

 اطلاعات بیشتر در مورد امکانات ماژول حسابداری را می توانید در اینجا ببینید.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}