یکصدمین بروز رسانی تیم یار:

یکصدمین بروز رسانی هفتگی نرم افزار یکپارچه و تحت وب تیم یار در روز سه شنبه مورخ 95.12.24 با همکاری و زحمات بی وقفه کارشناسان تیم یار صورت پذیرفت. برخی از قابلیت های ارائه شده در این بروز رسانی به شرح زیر بیان می گردد:

 

ماژول انبار

 

در این هفته قابلیت بستن انبارها به ماژول انبار افزوده شده است که با ایجاد این امکان، بستن انبارها در انتهای هر سال مالی و انتقال موجودی آنها به سال مالی آینده، فراهم شده است.

با بستن انبار امکان ثبت هیچ عملیاتی(رسید، انواع حواله خرید و فروش) در آن سال مالی و به ازای آن انبار، وجود نخواهد داشت.

 

 

ماژول صرافی:

 

 این هفته در ماژول صرافی قابلیت ثبت سفارشات برای خرید و فروش ارز با تعیین نحوه تحویل به مشتری و نیز امکان معامله انواع ارزها، فراهم شده است.

همچنین امکان اعمال دسترسی های درج، ویرایش و حذف سفارشات و تنظیمات مرتبط با سفارشات برای کاربران ماژول صرافی ایجاد شده است.

 

 

 

مروری بر قابلیت های کلیدی سال 1395:

از شروع سال 1395 تا کنون قابلیت ها و امکانات بسیاری به ماژول های نرم افزار یکپارچه و تحت وب تیم یار افزوده شده که رضایتمندی بسیاری از مشتریان را فراهم آورده است. این تغییرات با همت و همکاری تمامی اعضای تیم توسعه تیم یار صورت پذیرفته است که برخی از مهمترین آنها به شرح زیر بیان می گردند:

ماژول پرسنلی:

ماژول حسابداری:

ماژول سازمان:

ماژول بودجه:

ماژول صرافی:

ماژول انبار:

ماژول گزارش:

ماژول خرید:

ماژول فروش:

 

چشم اندازی از اقدامات تیم یار در سال 1396:

در سال جدید امکانات و قابلیت های گوناگونی در ماژولهای نرم افزار یکپارچه و تحت وب تیم یار ارائه خواهد شد که برخی از مهمترین عناوین این اقدامات به شرح زیر می باشد:

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}