در تاریخ سه شنبه 95.12.17 تغییرات و قابلیت های جدیدی به نسخه 1.45 تیم یار "دولتی" ، "صنعتی" و "بازرگانی" اضافه گردید که برخی از این قابلیت ها عبارتند از :

 

 

 ماژول فروش

 

یکی از قابلیت های این هفته در ماژول فروش، تعریف مسیر به صورت نامحدود با سه نوع توزیع، فروش و بازاریابی می باشد که در آن امکان تعریف نواحی و مسیر درون نواحی و ... وجود دارد به طوری که هر مسیر به تفکیک نوع، با سه رنگ متفاوت(سبز، قرمز و آبی) نمایش داده می شود.

به علاوه در تنظیمات عملیات ماژول فروش، تب عملیات ویزیت اضافه شده است که می توان برای مسیر های مختلف، مشتری و مسئول خرید، فروش و بازاریابی تعیین نمود.
 

 

  • امکان انتخاب فیلد بارکد برای نمایش در لیست کالاها:

درتنظیمات پیش فرض امکان انتخاب شرح کالا قرار داده شده است به این ترتیب که با توجه به گزینه هایی که کاربر انتخاب می کند(نام کالا، کد کالا، بارکد1، بارکد2، بارکد3) نحوه نمایش شرح کالا در لیست کالاها (ACLهای عملیات فروش) تغییر می کند. به طوری که این تنظیمات در تمامی عملیات، نمایش و ویرایش، اعمال می گردد.

همچنین به صورت پیش فرض، گزینه های شرح کالا و کد کالا به صورت سیستمی انتخاب می شود.

 

 

 

  ماژول انبار

 

  • امکان حذف و ویرایش درخواست کالا از انبار:

در این هفته قابلیت های حذف و ویرایش درخواست کالا از انبار، به دنبال اضافه شدن فرم درخواست آنها، ایجاد شده اند.

با ثبت درخواست کالا از انبار می توان به ازای درخواست از انبار مربوطه، حواله مصرفِ مرکز صادر کرد. در صورتی که درخواست تایید نشده و به ازای آن حواله ای صادر نگردیده باشد، آن درخواست قابل حذف می باشد.

 

  • حذف انبارگردانی:

یکی از قابلیت های ایجاد شده در این هفته برای ماژول انبار، امکان حذف تگ های انبارگردانی و ثبت لاگ می باشد.

همچنین امکان حذف انبارگردانیهایی که بعد از آن انبارگردانی وجود دارد امکانپذیر نمی باشد.

 

 

ماژول حسابداری

 

 

  •  امکان ثبت سند اصلاحی جهت رفع مغایرت های بانکی:
یکی از قابلیت هایی که در این هفته برای ماژول حسابداری ایجاد شده است، امکان ثبت سند اصلاحی برای اقلام باز بدهکار و بستانکار دفترحساب و صورتحساب می باشد که به صورت سیستمی، با مشاهده سند و تأیید و ذخیره توسط کاربر برای رفع انواع مغایرت های بانکی(اشتباه دفترحساب، کارمزد بانکی، برداشت بانک و واریزی نامشخص) انجام می گردد.
همچنین امکان چاپ صورت مغایرت بانکی نیز به این بخش اضافه شده است.
 
 
 
  ماژول پرسنلی
 
  • امکان اخذ خروجی از مالیات لیست حقوق و خلاصه آن در قالب فایل متنی منطبق با استاندارد سازمان امور مالیاتی کشور:

این هفته در ماژول پرسنلی امکان اخذ خروجی از مالیات لیست حقوق و خلاصه لیست حقوق پرسنل فراهم شده است.

این قابلیت در منوی لیست حقوق، بخش لیست مالیات- ابزار‌ها ایجاد گردیده است که گزینه‌هایی با عناوین «فایل متنی مالیات فهرست حقوق» و «فایل متنی مالیات خلاصه لیست» به آن اضافه شده است.

به واسطه‌ی این گزینه‌ها کاربر می‌تواند از مالیات لیست حقوقی و خلاصه لیست حقوقی، فایل متنی با فرمت txt تهیه کند و آن را در پورتال سازمان امور مالیاتی کشور بارگزاری نماید.

 

  • امکان درون‌ریزی (Import) زمان‌های ورود و خروج پرسنل در قالب فایل اکسل:

در بخش «زمان‌های ورود و خروج/ زمان‌های کاری» زبانه ای با عنوان «درون ریزی» در نظر گرفته شده است که کاربر می تواند با کلیک روی گزینه‌ درون‌ریزی، اطلاعات مربوط به زمان‌های کاری پرسنل را که در قالب فایل اکسل (Excel) تهیه کرده به زمان‌های ورود و خروج اضافه نماید.

همچنین در شرایطی که دستگاه ساعت‌زنی با نرم‌افزار یکپارچه کسب‌وکار تیم‌یار سازگار نباشد و یا به دلایل مختلف مثل بروز مشکل در دستگاه ساعت‌زنی امکان دریافت زمانهای تردد پرسنل فراهم نباشد، با استفاده از این قابلیت کاربر می تواند اطلاعات را به صورت دستی در یک فایل اکسل وارد کند و در نرم‌افزار تیم‌یار درون‌ریزی نماید.

 
 انتقال GUI1 به GUI2:
 
 در تاریخ 15 ام تیرماه سال 1396 واسط کاربری گرافیکی(GUI) نرم افزار یکپارچه تیم یار از نسخه اول(GUI1) به دوم(GUI2) منتقل می گردد. این تغییرات بر روی تمامی ماژول ها اعم از حسابداری، صرافی، پرسنلی، خرید، فروش، انبار، اموال و ... اعمال خواهد شد.
زمان انتقال تحویل نهایی آن متعاقباً در خبرهای آتی به اطلاع خواهد رسید.
 
 
برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه نسخه 1.45 تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
برخی از قابلیت ها و تغییرات جدید نیز که در هفته های آتی انجام خواهد شد عبارتند از :
  • امکان صفحه بندی کاربرگ در ماژول بودجه
  • امکان ثبت سفارش در ماژول صرافی
  • امکان بستن انبار و انجام عملیات پایان سال در ماژول انبار
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}