در تاریخ سه شنبه 95.12.03 تغییرات و قابلیت های جدیدی به نسخه 1.44 تیم یار "دولتی" ، "صنعتی" و "بازرگانی" اضافه گردید که برخی از این قابلیت ها عبارتند از :
 
 
 
 
 • انجام عملیات فروش از طریق سایت:

در این نسخه از ماژول فروش، امکان فروش محصولات موجود در انبار و اعمال تخفیفات مورد نظر فروشگاه اینترنتی، فراهم گردیده است.

همچنین مشتریان می توانند تسویه خرید خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

 

 

 • انتخاب حساب شناور در فاکتور خرید:

در این نسخه قابلیت انتخاب حساب شناور در هر فاکتور خرید امکان پذیر شده است. بدین صورت که با اعمال حساب کنترل خرید در تنظیمات حسابداری مربوط به ماژول خرید و همچنین اتصال حسابهای شناور به آن، لیستی از حسابهای شناور در فاکتور خرید نمایش داده می شود و می توان یکی از آنها را انتخاب نمود. همچنین در برگشت از خرید می توان از حساب شناور استفاده نمود.

بنابراین با اعمال این تغییرات، دو رکورد بدهکار و بستانکار برای حساب شناور در سند حسابداری ثبت خواهد شد.

 

 

 • اضافه شدن بخش درخواست کالا:

در این نسخه قابلیت ثبت درخواست کالا از انبارِ سازمان فراهم شده است که کاربر می تواند کالاهای گوناگون را بر اساس دسترسی هایش به انبارهای مختلف، درخواست نماید. همچنین پس از بررسی درخواست ها، امکان تأیید آن توسط یک یا چند نفر برای تعداد کالای درخواست شده یا کمتر از آن، وجود دارد.

لازم به ذکر است در صورت عدم موجودی یا کمبود آن، این امکان وجود دارد تا به صورت اتوماتیک درخواست خریدی از سمت ماژول خرید برای آن کالا صادر گردد تا موجودی انبار شارژ شود.

 

 

 

 • اضافه شدن چک منوی انتخاب ستونها:
در نسخه این هفته چک منویی در نوار ابزار این ماژول تعبیه شده است که از طریق آن می توان ستونهای مورد نیاز(سرپرستها، مدت، شروع، مهلت و درصد پیشرفت) را اضافه و یا در صورت عدم نیاز، آنها را حذف نمود.
 
 

 • اضافه شدن گزینه "اولویت" به امکانات هر مرحله از پروژه:

این هفته امکان تعیین اولویت برای هر مرحله از پروژه ها اضافه شده است که توسط آن می توان مراحل و فازهای مختلف هر پروژه را در اولویت انجام قرار داد.

همچنین هر مرحله که گزینه اولویت برای آن فعال گردد، با رنگ پس زمینه متفاوتی نمایش داده می شود.

 

 

 • انجام عملیاتهای ثبت و حذف رکوردهای حسابداری بر اساس دسترسی کاربر به حساب ها و اشخاص:

در این نسخه از ماژول حسابداری برای عملیاتهای مرتبط با رکوردهای حسابداری از جمله ثبت سند عادی، سند ارزی، انواع نقدها ، چکهای پرداختنی و دریافتنی و اسناد مرتبط با ماژولهای دیگر(خرید، فروش، انبار، اموال و صرافی)؛ دسترسی کاربر به "اضافه کردن سند" بررسی شده و در صورت وجود کاربر می توان به انجام عملیات مورد نظر بپردازد.

همچنین دسترسی های کاربر برای حذف رکوردهای حسابداری و آرتیکل های اسناد نیز بررسی می گردد.

 • تغییر سایز متن، اعداد، سطرها و ستونهای گزارش دفتر حساب در زمان چاپ:

در این نسخه امکان تغییر سایز اعداد، متن، ستونها و سطرهای موجود در خروجی گزارش به دلخواه کاربر ایجاد گردیده است تا مشکلاتی از قبیل ریز بودن نتایج گزارش در پرینت برطرف گردد و گزارشات از کارایی بالاتری برخوردار شوند.

 

 

 • اضافه شدن قابلیت تمدید حکم:

در بخش احکام دکمه یا گزینه‌ای با عنوان «تمدید حکم» اضافه شده است. به واسطه‌ی این گزینه این امکان برای کاربر وجود دارد که بتواند با توجه به آخرین حکم پرسنل، در بازه زمانی جدید احکام مورد نظر را تمدید کند.

قابل ذکر است که با توجه به بازه و گروه استخدام تعیین شده و همچنین پرسنلی که انتخاب شده‌اند، در صورت برقراری شرایط زیر، عملیات تمدید حکم برای پرسنل انتخاب شده انجام شده و در پایان پیغام مناسب نمایش داده می‌شود؛ از طرف دیگر اگر شرایط برای حتی یکی از پرسنل برقرار نباشد عملیات برای هیچ‌کدام از پرسنل انتخابی انجام نمی‌شود.
شرایط لازم برای انجام عملیات تمدید حکم:

 • عدم وجود حکم در بازه تعیین شده
 • نوع حکم جهت تمدید تنها باید «حین استخدام» باشد
 • وجود دسترسی برای کاربر
 • به حد نصاب نرسیدن «تعداد پرسنل مورد نیاز» برای سمت مورد نظر
 • و سایر محدودیت‌هایی که برای اضافه کردن حکم در نظر گرفته شده است.

 

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر "ارائه نسخه 1.44 تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی" مراجعه نمایید.
برخی از قابلیت ها و تغییرات جدید نیز که در هفته های آتی انجام خواهد شد عبارتند از :
 • استفاده از درخواست کالا در حواله
 • نمایش قیمت کالا از لیست قیمت تعریف شده در ماژول فروش هنگام چاپ بارکد
 • عملیات فاکتور فروش بر اساس پیش فاکتورهای ثبت شده در سال مالی گذشته
 • فاز دوم عملیات مغایرت گیری 
 
 
  جلسه ماهیانه تیم توسعه کاربردی:
 
در روز چهارشنبه مورخ 95.12.04 جلسه ماهیانه تیم توسعه کاربردی با حضور سرکار خانم مهندس ریحانه شیرزی، مدیریت محترم تیم توسعه کاربردی و سایر اعضای تیم برگزار گردید.

 

 
 
 
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}