ماژول اقدام (نسخه 1584.3067)

 

عنوان ۱: امکان ایجاد درخواست در پورتال برای مشتری حقوقی توسط کاربران حقیقی رابط

بعد از این‌که برای یک مشتری حقوقی، کاربران حقیقی رابطی در نظر گرفته شد، هر کدام از رابط‌ها که در پورتال لاگین می‌کنند، باید انتخاب کنند که به عنوان مشتری حقیقی در نظر گرفته شوند و یا به عنوان رابط یک مشتری حقیقی.

اگر مشتری به عنوان رابط حقوقی در پورتال لاگین کند، متناسب با تنظیمات اقدام در پروژه‌ها برای مشتری حقوقی، می‌تواند درخواست خود را ایجاد کنند. مولف این اقدام به‌صورت عنوان مشتری حقوقی و داخل پرانتز نام رابط نمایش داده می‌شود.

 

 

 

 ماژول پرسنلی (نسخه 1584.6570)

 

عنوان ۲: امکان انتخاب حساب شناور اجباری در حساب پارامتر بیمه و حساب بیمه سهم کارفرما

در تنطیمات حقوق و دستمزد امکان تنظیم حساب‌های شناور اجباری برای ثبت سند موارد مربوط به بیمه (بدهکاری بستانکاری) اعمال شده است. بدین‌صورت که برای حساب پارامتر بیمه که معمولا به عنوان کسورات در نظر گرفته می‌شود و برای حساب بیمه‌ی سهم کارفرما می‌توان علاوه بر حالات قبلی (عادی، شخص، مرکز) حالات زیر را نیز در نظر گرفت:

 

 

عنوان ۳: اضافه شدن نحوه گرفتن مرخصی تا پایان ماه در احکام پرسنلی

گزینه ای با نام "تا پایان ماه" به موارد موجود در نحوه گرفتن مرخصی در احکام و تنظیمات احکام اضافه شده است. با انتخاب این گزینه برای هر حکم، کارمند مربوطه فقط می تواند به اندازه مانده مرخصی خود در هرماه مرخصی ثبت نماید. هنگام تایید مرخصی اضافه در هر ماه نیز پیغام "مرخصی های گرفته شده بیش از سقف مجاز است" به کاربر تایید کننده نمایش داده می‌شود. در ضمن در هنگام اضافه کردن مرخصی از داشبورد و یا زمان های کاری مقدار مانده مرخصی تا پایان ماه کاربر موردنظر نیز نمایش داده می شود.

 

 

ماژول حسابداری (نسخه 1584.4018)

 

عنوان ۴: اضافه شدن قابلیت تغییر شرح اسناد از طریق گزارش دفتر حساب برای حسابها و اشخاص

امکانی فراهم گردید تا شرح سندهایی که در وضعیت موقت و امضا نشده باشند از طریق گزارش دفتر حساب حسابها و اشخاص بتوان ویرایش نمود به این صورت که در ابتدا می بایست از بخش دسترسی ها، دسترسی مربوط به این قابلیت فعال گردد پس از آن در هدر گزارش لینک "اصلاح شرح" نمایش داده می شود که از طریق آن در ستون شرح سطرهایی که قابل ویرایش هستند جعبه متنی نمایش داده می‌شود و پس از اصلاح شرح ها می توان هریک را به صورت تکی و یا همگی با هم ذخیره نمود.
لازم به توضیح است در صورتی که در سال مالی سند اختتامیه ثبت شده باشد یا سند امضا شده باشد، امکان ویرایش شرح وجود ندارد.

 

 

 

ماژول گزارش (نسخه 1584.773)

 

عنوان ۵: ایجاد قابلیت Drill Down در نمودار میله ای

یک گزارش تحلیلی و یا یک داشبورد مدیریتی می بایست در یک صفحه به کاربر نمایش داده شود بنابراین کلیه عملیات مرتبط با آن نیز باید در یک صفحه در دسترس کاربر باشد، برای این منظور قابلیت Drill Down در ماژول گزارش فراهم شده است که کاربر با استفاده از آن می تواند داده ها و اطلاعات را با جزئیات بیستر و به صورت های مختلفی ببیند. در واقع این قابلیت به این مفهوم است که کاربر می تواند با یک کلیک از یک نمای کلی از داده ها به نمای خاصی از داده ها برسد و با حرکت کل به جزء به لایه های عمیق تر و خاص تری از داده ها دست یابد و یا بلعکس حرکت جزء به کل.

 

 

ماژول خدمات (نسخه 1584.666)

 

عنوان ۶:  ایجاد صفحه افزودن و ویرایش درخواست خدمات

در هفته‌ای که گذشت فرم درخواست خدمات در خدمات پس از فروش پیاده سازی شد. در صفحه افزودن درخواست خدمات، پس از انتخاب کالا و مشتری، امکان تعیین استفاده از گارانتی، با استفاده از checkbox فعال می‌شود. در صورت انتخاب کردن گزینه استفاده از گارانتی، انتخاب شماره سریال گارانتی، فعال شده  و لیست شماره سریال های گارانتی های کالا و مشتری انتخاب شده که منقضی نشده‌اند، در آن نمایش داده می شود.

به دنبال این قابلیت امکانات زیر در فرم درخواست خدمات اضافه شده است:

 

 

ماژول مشتری (نسخه 1584.2949)

 

عنوان ۷:  ایجاد صفحه افزودن و ویرایش درخواست خدمات

در این قابلیت با تعریف رابط حقیقی برای مشتری حقیقی و یا حقوقی و دسترسی ورود به پورتال، مشتریان حقوقی هم می‌توانند در پورتال وارد شوند. در این وضیعیت نام مشتری وارد شده کنار نام مشتری اصلی نمایش داده می‌شود.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}