نسخه 1.42 تیم‌یار ارائه شد
 
نسخه 1.42 تیم‌یار طبق جدول زمانبندی روز یکشنبه مورخ 95.11.03 ارائه شد. از عمده ترین و مهم ترین تغییرات این نسخه  می توان به "تعیین تعداد تلاش های ناموفق توسط مدیر سیستم" اشاره نمود که یکی از الزامات مهم امنیتی بر طبق پروفایل حفاظتی می باشد.
بدین منظور تنظیماتی در رده امنیت ماژول مدیر سیستم اضافه شده است که مدیر سیستم می تواند حداقل تعداد تلاش های ناموفق برای ورود به سیستم و همچنین تغییر رمز عبور را برای کاربران تعیین نماید.
این قابلیت تنها در GUI2 پیاده سازی شده است.
 
 سایر تغییرات این نسخه بیشتر بر روی کنترل ها و بهینه سازی آنها بوده است.
 
 
  برگزاری جلسه هماهنگی کارگاه GUI2
 
طبق برنامه ریزی های تیم توسعه ساختاری قرار است کارگاهی برای معرفی و هم چنین آموزش نکات کلیدی برای انتقال ماژول های کاربردی به GUI2در اواخر بهمن ماه سال جاری برای تیم توسعه کاربردی برگزار شود.
در این هفته اولین جلسه هماهنگی برای برگزاری این کارگاه برگزار شد. در این جلسه موضوعات مهمی که می بایست در این کارگاه عنوان شود تعیین شد. در هفته های آتی محتوای آموزشی این کارگاه تدوین خواهد شد. تاریخ برگزاری کارگاه نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.
 
 
 پروسه تغییر ساختار ماژول ویکی
 
مراحل پایانی پروسه پیاده سازی تغییرات ساختار ماژول ویکی در حال انجام می باشد. در این هفته نمای اولیه این ماژول بالا آمده و تست اولیه توسط برنامه نویس در حال انجام می باشد.
قابلیت های زیاد و کاملاً منحصر به فردی به این ماژول اضافه شده است که پس از ارائه به شرح جزئیات آن خواهیم پرداخت.
 
 
 
 باز طراحی صفحات ماژول ها در GUI2
 
باز طراحی صفحات GUI2 که از ماه قبل آغاز شده بود در این هفته نیز ادامه داشت. اکنون طرح ارائه شده برای ماژول اسناد در حال پیاده سازی و اعمال تغییرات می باشد.
 
 
  اندروید تیم‌یار
 
در این هفته روال های درخواست، انجام، پیگیری و تحویل قابلیت های نرم افزار اندروید بررسی و تعیین گردید. از این پس اطلاعات نسخه های اندروید نیز در سند تحویل نسخه تیم توسعه ساختاری اعلام خواهد شد.
 
 
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}