نسخه 1.40 تیم‌یار ارائه شد
 
نسخه 1.40 تیم‌یار طبق جدول زمانبندی روز یکشنبه مورخ 95.09.21 ارائه شد. بیشتر تغییرات این ورژن نیز در راستای افزایش امنیت و تطابق با استاندارد بین المللی بوده که خلاصه آن به شرح ذیل می باشد:
 
 
 مدیر سیستم
 
 
 تغییر در شیوه رمزنگاری رمز عبور
 
برای بالا بردن سطح امنیت سیستم شیوه رمز نگاری رمزهای عبور در تیم‌یار تغییر نمود. بر این اساس رمزهای عبوری که تازه ایجاد می شوند و یا تغییر می کنند با sha256 رمز می شوند.
 
 
 الزام کاربر به تغییر رمز عبور پیش فرض در اولین ورود
 
در صورتیکه کاربر برای اولین بار به تیم‌یار وارد شود و یا رمز عبور وی توسط کاربر دیگری (مدیر سیستم) تغییر کرده باشد، به محض ورود پنجره تغییر رمز عبور برای او نمایش داده می شود.
این تغییر رمز اجباری است و تا زمانیکه رمز عبور جدید و متفاوت با رمز جاری وارد نشود پنجره بسته نخواهد شد. (این پنجره فاقد آیکون بستن می باشد.)
 
 
در به روز رسانی مورخ 95.09.23 بدلیل تغییر در ساختار رمز نگاری رمز عبور، همه کاربران ملزم به تغییر رمز عبور هستند و کادر تغییر رمز عبور برای همه کاربران نمایش داده خواهد شد.
 
 
 
 تغییر در ساختار قفل شدن صفحه ورود
 
در ساختار جدید اگر :
  • نام کاربری یا رمز عبور توسط یک  IP بیست (20)بار اشتباه وارد شود و از زمان آخرین اشتباه کمتر از 5 دقیقه گذشته باشد، IP برای 5 دقیقه مسدود شده و پیغام " آی پی شما موقتاً مسدود شده است. چند دقیقه بعد مجدداً تلاش کنید" به کاربر نمایش داده می شود.

 

  • رمز عبور (Password) برای یک کاربر 4 بار اشتباه وارد شود و از زمان آخرین اشتباه کمتر از 5 دقیقه گذشته باشد، حساب کاربری برای 5 دقیقه مسدود می شود و پیغام "حساب کاربری شما موقتاً مسدود شده است. چند دقیقه بعد مجدداً تلاش کنید" نمایش داده می شود.

 

 تعیین تاریخ انقضا برای کاربر

این قابلیت در اطلاعات خصوصی هر کاربر در رده کاربرها، در ماژول مدیر سیستم تعبیه شده است. مدیر سیستم می تواند بنا به ضرورت برای هر کاربری به صورت جداگانه تاریخ انقضا تعریف نماید.

در صورت پایان زمان تعریف شده وضعیت کاربر بصورت خودکار از فعال به غیر فعال تغییر کرده و کاربر دیگر قادر به ورود به تیم‌یار نمی باشد. و اگر به هر دلیلی مدیر سیستم بخواهد وضعیت کاربر را به فعال تغییر دهد، می بایست تاریخ انقضای وی را تغییر دهد.

 

 خانه

 

 درخواست رمز عبور برای تغییر موبایل و پست الکترونیک

به منظور بالا بردن سطح امنیت سیستم و با توجه به این موضوع که شماره موبایل و پست الکترونیک کاربر پل ارتباطی برای ارسال اطلاعات مهم و خصوصی مانند رمز عبور می باشد، و برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز، در اطلاعات خصوصی کاربر در قسمت اطلاعات تماس، برای ذخیره شدن تغییرات این دو فیلد رمز عبور مورد نیاز می باشد.

 

 به روز رسانی فایربرد به آخرین نسخه

  • فایربرد به نسخه 3.0.1.32609 (آخرین نسخه) به روز شد.
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}